Do kdy jste uspávaly miminka u prsu?

berenika80
27. čer 2008

Ahoj, jsem tu dnes nova. Mam dotaz do kdy jste uspavaly sva miminka u prsa???Povedlo se vam to nekdy zmenit. myslite ze je to spatne? Nekdo rika ze to nevadi a nekdo to kritizuje.
Moc dekuji za rady!!!!! 😉

azri
13. led 2010

já jsem přes den musela přestat kojit protože jsem měla pořád nějaký záněty a dostala jsem léky, je fakt, že byla protivná, ale museli jsme to zvládnout. Teďka už přes den nemáme problém a řekla bych, že vyžaduje spíš tuhou stravu než kašičky. Dudlík jsme nepoužívali vůbec, nechtěla ho. Já jsem právě ještě přemýšlela jestli by mi s tím odvykáním neporadila laktační poradkyně?. U toho uspávání mi to nevadí, ale člověk se moc nevyspí, když vyžadují pořád to noční kojení, ze včerejška na dneěek to bylo fakt moc, to se vzbudila snad 6x za noc ☹ já doufám, že než půjdou do školky tak už to zvládnou samy bez nás 😀

kristufka
13. led 2010

Tak to jo, to já si moc nedovedu představit co bych dělala kdyby se mi něco takovýho stalo, právě proto jak nejí. Ona taky teda dudlík nechtěla. Začala dudat až ve 2 měsících a v 5 přestala, takže tři měsíce. A to stejně spíš jen na to spaní. žádnej závisláček. Laktační poradkyně by ti poradila nedávat k prsu a nechat brečet. Zjednodušeně řečeno. Mrkni se do diskuze nějak každé dítě se naučí samo spát. Tam to ty maminky tak udělali a jsou spokojený. Ale na to já fakt nemam. Před Vánoci se budila po hodině i po půl hodině, to byl fakt děs. I takhle po těch 2 hod mi přijde že zavřu oči a ona už je zase vzhůru 😖
A spí s vámi nebo v postýlce?

aponchie
13. led 2010

janulazaynab jake to je slyset to dite tak dlouho kricet? 😝 ja jsem to kdysi udelala asi 10min a sla sem do vyvrtky me to drasa srdce silene tebe ne?nebo jak jsi se k tomu vycvicila?ciste ze zajimavosti me zajimaji pocity maminky pro takove prilezotosti pac ja to neznam 🙂

azri
14. led 2010

Od narození spí v postýlce, ale vždycky si lehneme do postele nakojí se a uspí a až vidím, že spí tak se odplížím pryč a tak po hodině, někdy po půl ju jdu předělat do její postýlky a nedej bože když se vzbudí to je ten stejnej cirkus nanovo a zase celý znova, dneska to bylo děs v noci vůbec nechtěla spát pořád se budila asi by nejradši spala celou noc u prsa ☹ jestli jsme naspali tak 5 hodin tak je to moc, já být miminko tak spím jak brouček 😀 ani papat bych nechtěla 🙂

janulazaynab
já bych se taky chtěla zeptat jak jsi to udělala, já to taky nedokážu neslyšet ten její pláč ☹ vždycky jí ustoupím a to je asi ta chyba?

klematis
14. led 2010

my taky ještě uspáváme u prsa a to se v noci budí na dudlání někdy po hodině někdy po půl hodině, tak míváme v noci veselo 😀

meleri
14. led 2010

holky já bych to fakt ještě nehrotila, nevím jestli to je pravidlem u každého děcka, ale nám se po roce spaní ohromně zlepšilo..nezapomeňte že v tomto období dětem rostou zuby a učí se plazit, některé už i chodí, prostě mají v sobě hodně dojmů, zdají se jim živé sny, do toho cítí v noci matčino mléko,plus ty zuby, určitě je dobré jim dát trochu času..i když je to únavné, já už jsem taky někdy padala únavou na tvář....

kristufka
14. led 2010

azri - my to včera měli to samý. Spala nakonec v posteli, protože se budila každou chvilku. Až po půlnoci tak nějak zabrala.
40 min nechat brečet? No tě prsty... Na to bych neměla teda. A snad ani mít nechci...

aponchie
14. led 2010

azri fakt asi ty zuby zkuste to vydrzet co nejdele opravdu je toho na ne moc chudacci malinkati sami se s tim neumi vyporadat este..nase starsi az v roce a pul usinala bez problemu bez prsu beze me az ji vylezly vsecky zuby umela chodit a byla v pohode tak potom nj je to narocne to vim,ale bude lip utece to jak voda ted ma skoro 5let a koukam jak to uteklo 😎

azri
14. led 2010

kristufka
no já jsem zvědavá co dnes, už jsem ju uspávala a najednou si sedla a kouká na mě, tak teďka čekám kdy půjde spát, já už bych spala jak baryk 🙂
v kolik hodin uspáváš malou?

azri
14. led 2010

aponchie
pokud mě to doktoři dovolí a nenasadí nějaký driáky tak ju určitě kojit budu, ale doktorka furt straší, že budu muset přestat kojit a co pak ze dne na den, to bude hrůza ☹
zubů máme už 6 a zatím to bylo v klidu, ale teď nám asi lezou židličky ☹ to musí hrozně bolet

aponchie
14. led 2010

azri ja vim to je jasne a jsem rada,ze byla ta LP od nas ochotna ona je fakt moc hodna tak ji pak dej vedet az budes potrebovat radu🙂 uz preci jen neni miminecko,ale i tak te chapu je to silene na to byt jen myslet..ale neboj vis jak sme psali to vysetreni trvej na tom ..zidlicky vam lezou? 😀 😀 to musi bolet ne tak stolicky 😀 😀 😀 moc vam fandim at to nedopadne tak jak nechces🙂 😉

azri
14. led 2010

aponchie jo jo snad to dobře dopadne, oni jsou doktoři a doktoři tak už ale snad bude vše ok. Ještě jednou děkuju 🙂

aponchie
14. led 2010

nemas vubec zac kdyz muzu pomuzu 😎

kristufka
15. led 2010

Ahoj azri tak jak jste včera spali? My koupeme v půl sedmý a v sedm zhruba jí začnu uspávat. Usíná do půl hodiny nejdýl. A vstává mezi 6-7 někdy ještě před šestou a to pak nechápu co se děje 😀
Už máte šest zubů ty brďo, Ančí zatim žádnej 😀 😅
Jinak dnes to bude zase asi príma noc, už byla třikrát vzhůru... 😖

azri
16. led 2010

kristufka
Ahoj, tak my to máme akorát o hodinu posunutý, koupeme o půl odmé a v osum usíná, taky do půl hodiny, ale jak chytne druhej dech tak máme minimálně do 10 h veselo 😀 a vstáváme tak před osmou.
No 6 zubů a klubou se další, ale o těch šesti jsme ani nevěděli. že lezly byla hodná vůbec neplakala zato teď je to katastrofa s těma židličkama 😀
Včera jsme spali zase na prd pořád se budila a nakonec usla se mnou v posteli, ale jen na dvě hodinky. bylo to furt dokola jak plakala a už mě to nebavilo ju furt přenášet do postýlky pokaždé se u toho totiž vzbudila ☹
teďka poslední 3 noci jsou děs dřív to nebylo tak strašný, těď bych řekla, že celý noci nespí, že je jen v takovým mikrospánku a jak mile se pohnu a zavrže postel je okamžitě vzhůru a já taky ☹
Dneska spíme u taťky tak doufám, že si k ní bude vstávat 😀 (načas totiž jsme každej u rodičů, není kde bydlet)
Přejeme klidnou noc a my se jdeme koupat 🙂

azri
17. led 2010

kristufka
Ahoj, tak my už zase spíme, ale to bude asi tím, že jsme havarovali z postele a byli jsme uplakaný ☹
V noci jsme se vzbudili jen 2x o půl 2 a o půl 6 a vstávali jsme o půl 9 nevím jak je to možný, ale po delší době jsem se zase hezky vyspala, tak jsem zvědavá co dnes 🙂 jestli bude zase tak pěkně spinkat 🙂
A co vy jak spinkáte?

kristufka
18. led 2010

Azri, no tak gratuluju ke krásnýmu spaní 😵 To u nás to je tragédie, teď jí mám taky v posteli, má zase období že se budí po hodině a to fakt nezvládám přenášet... V sobotu se vzbudila o půlnoci a byla do půl druhý vzhůru, to bylo fakt bezva. Ale pak naštěstí spala až do rána, vstávala v půl sedmý. To jsem koukala teda. Chci aby spinkala už trochu líp. Jsem už fakt mrtvola, chodim spát v 10 abych to nějak zvládla 😖 Dej vědět jak ti bude spinkat dnes. Držim palce ať to je jako minulou noc 😅

kacka123
19. led 2010

baby, nasa mala ma dnes 3 mesiace nikdy nebola dobry spavec. Vzdy od siestej do jedenactej je hore, po pripade si na 15 minut zdriemne. Zaspava s nami v posteli na prsniku. Uz asi tyzden sa budi skoro kazdu hodinu a ma ma ako teply cumel.
Poradte co mame robit?Mna uz z tej jednej polohy boli chrbat, ani nehovorim o tom, ze postielku sme este nepouzili :(.

fender
19. led 2010

ahoj, tak já maého u prsa neuspávám vůbec a nikdy jsem to ani nedělala 😅 večer vykoupem, nabaští se, pak se trochu pomazlíme a pak usíná bez problémů v postýlce. tak doufám, že mu to vydrží 😅 😵

kocicinka
19. led 2010

Já uspávám u prsu každý večer a vůbec mi to nevadí, ba naopak, ráda jsem mu ty prsa odevzdala. Nechám ho potom ještě libovolně dlouho dudlat,než tvrdě usne a hladím ho po vláskách. Fakt nevím, co bych bez toho kojení dělala, protože to je jediná páka, jak ho uspat, nebo uklidnit, když má blbou náladu 😎 😵

azri
19. led 2010

kristufka
Ahoj, tak já ti nevím, ze so na ne se vzbudila 2x z ne na po se vzbudila 3x a z po na ut se vzbudila 4x. Tak co dnes 5x 😀 ? Nezlkoušela jsi třeba kašičku před koupáním, že by ju to zasytilo? Ne, že by nám to taky pokaždé pomohlo, ale dám ji kašu, vykoupeme a pak se ještě dokojí a usíná a většinou tak do té 1 půl 2 spinká dobře, ne vždy teda ☹ Ale to je teda fakt mazec, že se ti budí po hodině, to ti teda fakt nezávidím ☹

fender
ahoj, nechci strašit, ale nám taky tak pěkně usínala v postýlce, ale pak se to nějak zvrtlo už si teda ani nepamatuju jak to bylo a dopadli jsme tak, že bez prsa neusneme 🙂

aponchie
19. led 2010

ahoj azri tak jak pokracujes?uz to mas vyresene? 😎

azri
19. led 2010

Ahoj, no dnes jsem byla na výsledkách na té hematologii tak krev mám v pořádku, vlastně jsem úplně zdravá jen nevidím na oko a vypadá to , že to je jen záležitost očařky protože jinak mě nikdo nic nenašel no, ale ona si s tím neví rady ☹ tak já nevím na co tak dlouho studovala 😒 už posledně mě řekla, že takovej nález ještě neviděla, tak su zvědavá co s tím zítra hodlá dělat jestli nic tak asi půjdu někam jinam, ale nevím kam ☹

aponchie
19. led 2010

no to je neskutecne tohle to ..krev v poradku jeste nesvedci o nejakem hematomu ci zilni nepruchodnosti ,ktera se muze udavat za okem to zjisti leda svojim otoskopem a jestli ne a ma pochybnosti stale ma zvazit RMI vysetreni ikdyz je drahe nema co resit jasne je tam problem nekde to tlaci na neco a nemuzes videt na co ceka nechapu 😅 😅 😅 zkus se ji zeptat a jestli tak i obvodaka oba to muzou v podstate napsat ted jen zalezi jak urgentne ti to doporuci nebot cekaci lhuta na magnet je vcelku dlouha nicmene uz celkem bezna a RTG to nema sanci videt na 100procent..to ,ze neco nevidela neznamena ,ze toneexistuje tak at to navrhne na nejake preskolovaci komisi k jednani treba ji nekdo poradi

aponchie
19. led 2010

Mezi nejčastější choroby ovlivňující zrak patří cévní onemocnění. Tato onemocnění signalizuje zhoršené vidění, poruchy zorného pole, přechodné dvojité vidění, které se může v průběhu několika měsíců samo upravit. Příznakem bývá i několikaminutová ztráta zraku, která sama po chvíli vymizí. Tyto příznaky nejčastěji poukazuji na aterosklerózu, arteriální hypertenzi a další cévní onemocnění. Léčba spočívá v kompenzaci základního cévního onemocnění...omlouvam se za vlozeni..off topic

aponchie
19. led 2010

azri poslu ti nejake informace z ocni kliniky do IP

azri
19. led 2010

hematolog si myslí, že je to od toho zánětu duhovky, ona mi ho totiž léčila až po měsíci, ale mě už to otravovalo dřív tak já nevím jestli to tam neviděla nebo na to kašlala a teď jsem na tom tak jak jsem a hlavně že furt dokola kecá o tom, že mám přestat kojit 😒 nechápu proč ? Kdyby radši se mě snažila dát dohromady to oko a nekecala mě do kojení udělá líp nebo snad ne? zkusím jí to zítra navrhout a uvidím co mě řekne nebo jak to bude řešit, aby mě zase neposlala bůh ví kam, ty peníze za ty doktory teď jen lítají a ještě k tomu zbytečně ☹ samý drahý vyšetření a vše naprd protože jsem zdravá já nevím, to už je snad výsměch nebo co ☹ a to jsem k ní chodila co druhej den na kontrolu a vše si nechává platit 30 kč na to taky nemá právo ne? kontrolu nikde jinde neplatím 😠

azri
20. led 2010

kristufka
ahoj, tak se se vzbudila jen 2x 🙂
Fakt zkus tu kašu tím si myslím, že nic nepokazíš, naše malá se po těch kašičkách může umlátit 😀 , ale jen od sunarky ostatní nechce hlavně ne ty bio 😀
Teď zase dělá na posteli paci paci, nechce spinkat potvůrka malá 🙂 a včera se poprvé postavila. Už mám kolikrát co dělat, abych ju udržela je jak pytel blech 🙂 jak budeš mít trošku času tak pisni jak to s váma vypadá 😎

kristufka
21. led 2010

Ahoj azri,
u nás kašičky nezabírají, to víš že jsem je zkoušela. Ze začátku jí chutnaly ale nezabíraly - vzbudila se stejně jako když jí neměla. No a teď už je nechce vůbec - máme trochu problémy s jídlem. Jí hrozně málo. Musim jí dávat i nějaký vitamíny, protože kojo už nepokryje její potřeby a krev dopadla no ne nejlíp, ale neni to nic hrozného. Včera šla spát až ve 20:30. A myslíš že spala o to dýl nebo líp? Ani nápad 😖 Už přestává spát dopoledne.
Jinak minulý týden se taky malá postavila. To už bylo pádů.. 😠
Jo kdyby se budila 2x za noc, to by byla parádička. Upřímně a vůbec ne tiše ti závidím 😀

azri
21. led 2010

Ahoj kristufko, není co závidět příští týden si jdu pro antibiotika takže máme po kojení ☹ jak ju budu uspávat a jak to budu řešit v noci vůbec netuším ☹ mám po náladě a to teďka tak pěkně spinkala 🙂