Plastika prsou i přes manželův nesouhlas. Šly jste / byste?

9. zář 2020

Ahoj nenašla jsem podobné téma ale uvažuju že si po dvou dětech nechám upravit prsa plastikou ale manzel moc nechce, spíš mi přijde že to říká že slušnosti ke mě ale zajímá mě šly jste na operaci i když manžel nechtěl a pak byl nadšený a fakt šťastný že jste zase krasne? Nebo to bral špatně a rozešli jste se třeba? Ani nevím jaké jsou prsa na dotek s implantáty? Děkuji za zkušenosti

alilali
9. zář 2020

Vlastní zkušenost nemám. Ale můj kamarád ano, jeho žena šla na plastiku a jak říkal "není o co stát". Tak byl proti. Není lepší hodně cvičit na prsa?

nita1984
9. zář 2020

@alilali cvičení je, bohužel k ničemu. Prsa jsou tuk, nikoli sval a cvičení zmůže jen minimum.
Jinak hodně záleží na kvalitě implantátů. Jsou takové, u kterých to člověk nepozná.

klea81
9. zář 2020

Manžel by se se mnou asi rozvedl 😁proč ne jen nějakou úpravu, augmentaci?

klokanka31
9. zář 2020

Můj známý měl ženu po plastice, a prý to už není to pravé. Je to prý "divný", a ta žena prý pak necítí vzrušení když se jí dotýká...

fandysek_1
9. zář 2020

Nestačila by pouze úprava bez silikonu? Jdu do toho po dětech taky. Ségra je po dětech nadšená.

leilinka1234
9. zář 2020

@klokanka31 citlivost bradavek s tím asi souvislost nemá. Kamarádka umělá prsa má a bez stimulace bradavek nedosáhne orgasmu...ale těžko říct, třeba je výjimka 😀 měla bradavky hodně citlivé i před operací.

95newmommy2020
9. zář 2020

Já mám teda manžela, který mě v tom podporuje. 😁
A on se těší až budu mít po operaci, ale podle mě si trochu i zahraval. Jako spravnej muž měl říct, ze to nepotrebuju. 😁 To bude určitě ten důvod, ze je gentleman. Ty prsa jsou pak úžasný. ❤️ Mě už jen tím, ze nakreslili kde budou, ze je zvednou, vytvaruji, ukázali, ze to bude vážně super a už se nemůžu dočkat.
Jestli to chceš, jdi do toho, muž bude určitě nadšený.

jana_zofie
9. zář 2020

Když už bych do něčeho takového šla, tak snad jedině kvůli manželovi. A ten má na to asi podobný názor jako tvůj muž (i když, co já vím, třeba ho časem změní, zatím mám prsa docela pěkná). Prostě pokud je má radši takhle, tak bych to neřešila...

normalnimatka
9. zář 2020

co místo do plastiky investovat do dobrýho terapeuta, kterej by ti pomohl vyřešit tvou sebeúctu, sebevědomí?

lv
10. zář 2020

Pokud po tom moc toužíš, tak ano. A necgala si udělat přirozené, ne trcici bomby

leniczka23
10. zář 2020

Tvoje tělo, tvoje volba. Normálně bych si s manželem sedla a řekla mu jak moc to je pro mě.dulezity a že do toho prostě jdu. Tohle se nedělá kvůli chlapovi, ale kvůli sobě především. Kdybych fakt chtěla tak jdu i přes nesouhlas manzela.

billythekid
10. zář 2020

Můj muž říká "Tvoje tělo, tvoje volba. Kvůli mě nemusíš, ale pokud chceš, tak do toho jdi." No a taky, pokud si na to našetřím, žejo... 😀

kami1984
10. zář 2020

Plánuji augmentaci. Manžel sice říká, že není třeba, ale vím, že až budou prsa tam, kde mají být, bude i on raději.. Na operaci bych šla i přes nesouhlas manžela.

kami1984
10. zář 2020

@normalnimatka myslíš, že když kolikrát prsa spadnou i o 20cm, případně ti nic nezůstane, tak ti někdo vsugeruje, že jsi kočka, přestože výsledek po sundání podprdy bude vždy stejný? raději než řeči půjdu a operaci.

michaela_2
10. zář 2020

Já nevím, sice je to tvoje tělo, ale zase - chlap si te vzal takovouhle 🙂
Jo, sice na tom, ze se musíš primárně cítit sama skvěle, něco je, ale osobně teda zrovna prsa nepokladam za nějakou majoritni položku 😁 pochopila bych snížené sebevědomí kvůli krivymu nosu, predkusu a jiným věcem ......
Tak spis bych se mu to snažila vysvětlit, aby pochopil, ze to pro mne má vyznam.
Ale někteří chlapi jsou fakt proti silikonum zaujati, takže těžko říct.
Mě by se asi taky moc nelíbilo, aby chlap šel na nějaké estetické úpravy a vypadal pak najednou jinak, na pohled i třeba ten dotek 😃
Já bych každopádně komunikovala 🙂 tohle je přeci jen docela zásadní změna.

Jinak mám dvě kamarádky s implantáty a u obou to teda na dotek znát fakt je. Byť na pohled to vypadá celkem efektivně ;)

michaela_2
10. zář 2020

@kami1984 jo, jde to 🙂 říká se tomu - umět prijmout sebe samu. Vůbec neodsuzuju plastické operace! Každý at si dělá co chce, to je jasné 🍀
Ale stejně jako někdo umí prijmout a vyrovnat se s procesem stárnutí - někdo to neunese a pomáhá si “uměle”, řeší vrásky například atd. tak i ta první cesta se dá naucit. Zapracovat na svém sebevědomí a přijetí svého těla i se všemi zápory.
A mluvím z vlastní zkušenosti - po třetím kojení, mají moje prsa do plného dekoltu víc daleko, než je to z Rujany do Athén 😂

jana_zofie
10. zář 2020

Netvrdim, ze to takto je u dam zucastnenych teto diskuze, ale mam takovy zajimavy vseobecny postreh. Jsme schopny se radit a delat vse proto, aby se chlap ostrihal/neostrihal, oholil/neoholil, nosil tenhle svetr a tyto kalhoty, ale jak chlap vyjadri sve prani, tak je to najednou nase vec, nas styl, nase vlasy a nase telo...

krtcice
10. zář 2020

Já sama do budoucna uvažuji o plastice prsou, ale pokud by manžel nesouhlasil, tak nepůjdu. Mě by se taky nelíbilo, kdyby manžel šel třeba na plastiku nosu proti mému názoru. A nesouhlasím že do toho manžel či partner nemůže mluvit. Já se do muže zamilovala hlavně že vypadal tak jak vypadal a nechci ho měnit. Viz ten nos, změní úplně celý obličej.

klokanka31
10. zář 2020

@krtcice Copak nos, ale kdyby si nechal upravit to dole... 😆

kami1984
10. zář 2020

@krtcice tak zase nos a prsa je trochu rozdíl..

krtcice
10. zář 2020

@klokanka31 no tvl 😂😂😂

krtcice
10. zář 2020

@kami1984 leda v tom, že nos ukazuješ na veřejnosti a prsa (obvykle) ne. Normální muž pochopí, že pokud chce děti, tak potom asi teda ta postava už nebude taková jako ve 20... A navíc jak píš, sama o tom uvažuji, nejsem proti plastikám. Ale názor mého muže je pro mne důležitý.

kami1984
10. zář 2020

@krtcice no a to je ten rozdíl. Když si něco uděláš na obličeji, kor nos změní úplně vše anebo prsa, která můžeš maskovat. manžel ví, že chci na plastiku, neřekl mi, nechoď, ale i kdyby řekl, snažila bych mu přednést argumenty a stejně bych pak na zákrok šla.

krtcice
10. zář 2020

@kami1984 no a já bych zas nešla 😉 tohle má každý jinak...

janinasm
10. zář 2020

Moje kamarádka šla po dětech taky na plastiku prsou, hrozně se jí prý kojením vytahaly a ztratily totálně tvar. Manžel byl proti, ale prý když viděl a cítil výsledek, tak byl nadšený. 🙂 Takže já být tebou, klidně do toho jdu.😉

autor
10. zář 2020

Děkuji za zajímavé různé názory, určitě bych se s manželem poradila jen jsem to párkrát nahodilá abych zjistila jeho názor, upřesním že když jsme spolu začali moje prsa byla velmi malá řekla bych že dokud jsem se nesvlekla nikdo by je nenašel 🤣 a při kojení jsem měla tak 4ky a manžel byl nadšený a proto teď když už nejsou plne spíš dlouhé a ještě každé jinak velké tak uvažuji na úpravě ale pokud se mi povede našetřit 😁 takže to bude za dlouho a i když se budu cítit krásná tak cizí oči stejně uvidí vyschlá divná prsa 🤷 a nechci balóny chci jen upravit proto jsem chtěla znát třeba i muže kteří jsou se změnou spokojeni jako další argument pro mého muže ..díky všem

terulinkas
17. zář 2020

Já jsem si prsa dávala upravit asi 2 roky po druhém dítěti. Manžel taky nebyl happy když jsem mu řekla že bych si nechala udělat prsa ale nakonec souhlasil, věděl že to hrozně chci. Ono je to ze začátku zvláštní pocit, ale po čase si na implantáty zvykneš a potom už máš pocit že jsou prsa tvoje. Samozřejmě záleží jaký implantát si dáš, já jsem si zkoušela více druhů v Yes visage a nakonec jsem se rozhodla pro ty co mi přišli nejpřirozenější. Také velikost nemám extrémní, prostě takové akorát, hlavně že jsou pevné a mají správný tvar.

autor
18. zář 2020

@terulinkas a manžel je teda spokojený? Děkuji za odpověď

beyun
18. zář 2020

Zrovna jsme s manželem řešili včera, že do 3 let od 3.porodu do toho chci jít. Podpora psychická i finanční z jeho strany je velká. Ale pravda, já jsem nikdy neměla prsa..po dětech z toho nic je ještě větší nic.. A prostě na sebevědomí to úplně nepřidá ☹ Ne že bych byla nějak zakomplexovaná, to vůbec ne, jsem ráda a vděčná, že jsou zdravé! Ale upřímně už se na nové prsa těším teď!

ariellaida
18. zář 2020

Beru to tak, ze kdyby se muz chtel nejak "zhezčit", treba si nechal nastrelit vlasy, aby nemel ples, urcite bych ho podporovala. Neposilala bych ho k psychologovi, aby ples nosil se ctí. 😁