• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy jste uspávaly miminka u prsu?

1. prosince 2015 
@aannggiie já fakt netuším v tomhle postupuju tak, jak to cítím a říkám si, že až tomu bude rozumět, snad si to nechá vysvětlit :grinning: Možná naivní představa, no uvidíme :slight_smile:
Jinak u nás dneska zase malej usnul sám, u prsa nechtěl usnout, ale v postýlce pak ležel a v klidu usnul sám, bez nás... Já nestačím zírat :fearful:
22. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uspavala dceru u prsa do dvou let. Zadnej problem jsem v tom nevidela. Zaden metody vybrecet apod. Rekli jsme ze uz nemam mlicko ze mam bebí. Pochopila to hned a od te doby usne krasne ve sve posteli u cteni pohadky a spi celou noc.
Kazdej ma jinej nazor,ale ja bych vyberect prcka nenechala, kor když mu je třeba rok.Do let u prsa usinat nebude :slight_smile:. V okolí plno kamaradek dlouho kojili nebo uspavali a kolem toho druheho roku to už deti pochopili a šlo to snáž odnaučit než kolem toho roku.
23. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
koukam že jsem tuto diskuzy i začínala, to bylo malé 21 měsícu a bez prsa to nešlo a o dva mesíce pozdeji to šlo v pohodě
23. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alterna me take uspavani u prsa nevadi aklidne budu uspavat do 2 let, ale vadi mi, ze chce prso kazdou chvili pres den(i 5x-6x, kdyz nepocitam rano a vecer) a pije nejmene 5x v noci. Jsem s ni od 7hod rano do 6 vecer sama, spi tak 1-1,5hod pres den, neni to jednoduche zabavit ji 10 hod tak aby nechtela prso, navic nechce moc jinak jist ani pit(vodu si da tak az kolem 5 odpo, do te doby nechce, ji jak 7 mesicni)
23. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mě zase vadí, vstávám pětkrát za noc, jsem právě slyšela, že je to tím usínáním u kojení, že se pak vzbudí a brečí že nemá to prso, jinak by se třeba otočila na druhý bok a spala dál.

@alterna kolem těch dvou let už to snad bude lepší, když jí to vysvětlim, jestli mě do tý doby nesežere zaživa :unamused: Já jsem si řekla, že nejdýl do konce roku se s tím poperu, to bude malé 23 měs, no a taky bysme možná ještě rádi sourozence....tak bude prostě muset
23. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 jo, jo denisa to asi je tim, ze chce to co mela kdyz usinala:slight_smile:
23. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ale zase jsou i mimi, ktere usinaji u prsu a v noci se nebudi
23. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate jo jo dělám to taky tak.U staršího jsem to dělala taky tak a žádný následky nemá.
23. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@studanka789 Víš,že já jsem to měla s tím starším asi taky tak :sweat_smile:
23. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 kdyby měla Johanka dudlík a vypadával jí z pusinky tak se v noci taky budí
23. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@brisalek -trpím s tebou u nás je to úúúplně stejný
23. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ted si čtu po sobě ty příspěvky a to je jak když odpovídá dement......pořád ,,taky tak" -se omlouvám
23. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
do roka a půl :unamused: pak jsme odstavily...
23. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 malej i když ted dvě noci usínal sám, budí se v noci stejně, jako když usínal u prsu, usne cca v 10 večer, vzbudí se kolem 1 v noci pak cca v 5 a pak v 8... myslim, mám podezření, že dneska vstával ještě jednou mezi tím, ale nepamatuju si to :grinning: jen si jinak neumím vysvětlit, jak by se dostal k nám do postele :grinning:
23. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, tak hlásím, že u nás se to vyřešilo tím odstavením, takže konečně spíme :grinning:
27. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a já k Vám šla pro radu jak odnaučit. uspávání u prsa a nyní u lahve. :grinning: Ondrášek má 7 měsíců, jenže se narodil dřív a měl problémy s dýcháním, proto nemám žaludek na vyřvávací metodu. Dudlík nechtěl nikdy a to jsem se snažila poctivě ho to naučit, ale nyní neusne bez prsu nebo lahve, ten malej pidičlovíček.
28. srp 2015 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja teda nevim, ale kdyz vecer kojim a mimousek u kojeni usne, tak urcite nemam tendence ho vzbudit a pak az dat do postylky..to mi prijde naprosto nelogicke...odrihnu ho a pokladam do postylky..pri pokladani se malinko probere,ale pak hned spi....az ho odstavim dostane lahev a az dopije tak bude spinkat..podle me je to stejne...nevim proc porad drbat do neceho co funguje uz xset let a tim je vas osobni matersky instinkt:slight_smile:
30. lis 2015 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@renda321 neverim,ze u prsu nebo u lahve bude usinat do 1.tridy...nechala bych mu prostor a urcite nenutila dudlik...7mesicu je jeste miminko...kam spechat?..vyrvavaci metoda je pro me horor...miminko vas potrebuje a vy proste ignorujete jeho volani:(((...
30. lis 2015 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Prestala jsem u prsa uspavat tyden pred 2. narozeninama - kdy jsme rovnou komplet odstavily :wink: bez revu a nenasilne :slight_smile:
1. pro 2015 v 01:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek