Jak oblékáte Vaše děti?

13. dub 2022

Ahoj mamky, jak oblekate vaše chodící batolata (1 až 2 roky) při těchto teplotách 17 až 22 st? Děkuji

felixfelicis
13. dub 2022

Moje dite uz ma vlastni hlavu, i v tom teple chtelo bundu a cepici. Starsi sel ze skolky v tricku s kratkym a kratasech. A cestou jsme potkali sedici miminko ve vatovanem overalu🙂🙂🙂

gdpr
13. dub 2022

Dlhé nohavice, body alebo tričko s dlhým rukávom a mikina alebo prechodná vetrovka.

jjasmina
13. dub 2022

Triko nebo body s dlouhým a teplaky, vetrovka nebo mikina, na slunku jsne sundali, nicméně, když sme se v 19h vraceli tak samozřejmě měla už bundu. Takže za mě raději oblečení vzít a sundat než aby byla zima

hester92
13. dub 2022

Davam teplaky, body s dlouhym a slabsi mikina nebo lehky svetrik + tenka capka kdyz fouka, kdyz ne tak bez cepice. Kolek tech 20st bych dala uz body s kratkym a mikca

nazka
13. dub 2022

Na ven? Letní softshelky, tričko (bodycko), mikinu a pokud fouká, tak slabší čepici

martiniquest
13. dub 2022

Stejne jako sebe. Navic beru tenkou cepici, kterou davam podle potreby

jana_zofie
13. dub 2022

Na to, co ma doma, nahodim letni softshellove kalhoty a bundu. Ale asi budu bundu menit za mikinu

lvl16
13. dub 2022

Dvouletého syna podle toho, jak si řekne. Já bych mu klidně dala jenom tepláky a tenkou mikču, ale on trvá i na čepici a pomalu zimní bundě :D. Do jeho teplotního komfortu mu nekecám, byť si v duchu ťukám na čelo 🙂. Před rokem v tomto období na oblékání názor neměl a nosil legíny, tričko a tenkou bundu/mikču.

jako_mala_holka
13. dub 2022

Jarní softky, tričko, bundu nebo mikinu, detaily jako dlouhý/krátký rukáv apod řeším až při oblékání, taky podle toho, jakou beru bundu a tak... No a tenkou čepici, dneska chtěla tahat i nakrcnik, ale musela jsem jí ho schovat, by se upekla 😀 já byla chvíli i v tričku, a to bylo 9-10h, konečně je krásně

klokanka31
13. dub 2022

Naše overálek a bundu se slabou čepicí. Nenechá si vysvětlit že by jí mikina stačila...

malenka3
13. dub 2022

Tepláky, krátký rukáv body a mikinu. Čepici jen když fouká, teď u nás spíš ne.

leymea
13. dub 2022

Tricko (s kratkym rukavem), mikinu a teplaky. Sebou radeji jarni bundu a cepicku kdyby se ochladilo.