Jaký prací prášek pro miminka? Sypký, tekutý? A značka?

nonfood
19. kvě 2018

Zdravím, chci se zeptat na praní pro miminka.. Přesně ještě nevím, jaký prací prášek.. Chci si koupit lovela, nevím jestli je lepší sypký nebo tekutý.. Rospustí se mi sypký?

zelenaesmolda
22. kvě 2018

@smudlinka24 pokud chcete prat bez chemie zkuste mydlove orechy 🙂

xxx3d
22. kvě 2018

@nonfood z mýho pohledu je tekutá verze vždycky lepší.
Taky jsem používala Lovelu, tekutou, nyní používám Ariel sensitive, tekutý.
A potom, ten tekutý se mi líp uskladňuje, než sypký, který se mi někdy vysypal při odměřování.

smudlinka24
22. kvě 2018

@zelenaesmolda ořechy mi nikdy nic nevypraly, účinnost je srovnatelná s čistou vodou. Peru v něm oblečení a plenky.

zelenaesmolda
22. kvě 2018

@smudlinka24 tak ja v nich peru uz par let a nemuzu si stezovat,mozna jsi jich tam dala malo nebo nebyly kvalitni.Zkus je treba povarit,pak uvidis kolik mydla v nich je 🙂

m.e.l
22. kvě 2018

Pouzivam normalni prasek i avivaz co pro nas. A nikdy se mi kluci neosypali.

smudlinka24
22. kvě 2018

@zelenaesmolda to neni muj vymysl,ze neperou, to je overeno🙂 Ale kdyz Vam perou, tak jedine dobre. Ja potrebuji mit plenky dobre vyprane, tak je toho hodne co prat🙂

petra357
22. kvě 2018

Persil sensitive gel.

zelenaesmolda
22. kvě 2018

@alcar ale ty nejsou specialne na bile pradlo...

zelenaesmolda
22. kvě 2018

@smudlinka24 tak plenky jsem v nich neprala,pouzivam je hodne na tmave pradlo protoze jsou setrnejsi

alcar
22. kvě 2018

@zelenaesmolda obsahuji rozjasnovac, takze predpokladam, ze jsou pro bile pradlo vhodne. Pouzivam je, nadherne voni, pradlo ciste... jsem spokojena, takze menit nebudu. 🙂

zelenaesmolda
23. kvě 2018

@alcar ale obsahuji avivaz a po te bila sedne 🙂 ja kdyz jsem pouzivala kapsle tak na bile pradlo nikdy

vzkazyzuniverza
23. kvě 2018

Podle me proste bila sedne uplne ze vseho, z vody, z pracich prostredku, mozna je to i strategie vyrobcu, aby se na bile kupoval extra prasek, ktery beli trosku a belici prostredek k tomu. 🙂

smudlinka24
23. kvě 2018

Když do pračky prisypete perkarbonat, tak budete mít vše krasne bílé. Stojí par korun.

alcar
23. kvě 2018

@zelenaesmolda peru v tom pul roku a pradlo zasedle nemam. 😉

zelenaesmolda
24. kvě 2018

@vzkazyzuniverza ja bile peru uplne zvlast,sedlo mi pokud jsem ho prala s ostatnim pradlem

alcar
24. kvě 2018

@zelenaesmolda tak bile, potazmo svetle, peru zvlast odjakziva.

vzkazyzuniverza
24. kvě 2018

@zelenaesmolda Taky ho peru zvlast, tak treba ale fakt nekdo ma blbou vodu a treba i pracku, co blbe pere.

zelenaesmolda
25. kvě 2018

@vzkazyzuniverza jo voda dela hodne,zila jsem par let v londyne,tam je tak tvrda voda ze to az mozne neni,rucniky byly jak smirgl papir pokud jsem do nich nepridala ocet

yerry
17. čer 2018

@nonfood dnes už jsem chytřejší a peru ve slizu, taky jsem kupovala kovelu a podobné nesmysly.... A divila jsem se že se nemůžeme zabavit
exzemu....ve slizu operu celou rodinu, je to ekologické a ekonomické a navíc šetrné i k prdelkam miminek

zelenaesmolda
18. čer 2018

@yerry co to je za sliz?muzes hodit odkaz?
jinak mozna jsem to tady uz psala ale ja pouzivam mydlove orechy,ty jsou 100% prirodni a ekologicke

yerry
20. čer 2018

@zelenaesmolda jedna se o mydlo na prani a práci sodu: 300g sody (ne krystalicke) a 200 g nastrouhaného olivového, nebo marseilskeho mýdla , 10 l vody, ta se svaří a rozpustí se v ní to mydlo, pak se přidá soda a vymicha až se úplně rozpustí.... 24 hod se nechá odstat, prubezne promichat....je možno přidat pár kape EO, ale z důvodu alergií já nedávám, mě nevadí že prádlo nevoní.... snažím se jet domácnost částečně non toxic....

zelenaesmolda
20. čer 2018

@yerry to zni dobre 🙂

linee
20. čer 2018

Pokud das presne davkovani,rozhodne se rozpusti.Navic detske se nepere v extra rychlem programu. Za mne vysledek stejny - ty detske toho moc nevyperou:(

linee
20. čer 2018

@yerry to delala i moje kamoska,nez ji odesla mycka a zjistili,ze domaci prasek na mycku neni dost ucinny,aby rozpustil mastnotu a zanesl mycku tak,ze musely koupit novou.Urcite souhlasim a pristupem,ale jednou za cas plny program a chemie neni zle;)

yerry
21. čer 2018

@linee já to dávám do pračky, ne do myčky a jednou za čas nechávám pračku čistit buď sodou, octem nebo i chemii.... všechno ucpava, i ty chemické prášky a obzvláště prací gely....,

sell1
21. čer 2018

prášek Lovela 🙂 vypralo se i nevypratelne, ale koupila jsem jen jedno balení a jakmile jsem došla na konec, tak už nekupuji. Synovo veci peru ve stejném pracím prášku co nam dospělým. 🙂

yerry
21. čer 2018

@zelenaesmolda mám s tím dobrou zkušenost. Zakeřnějsí skvrny od ovoce a pod. Musím predeprat ručně, ale to jsem musela i u klasických prášků....práci efekt je stejný jako u běžného prostředku ale toto je za pár kacek a ještě vím že to neuškodí ani pokožce mých deti ani vyparama co by musely vdechovat při nošeni oblečení a ještě je to šetrně i přírodě....
Stávkuje se přímo do bubnu pračky, dávám cca 1,5 odmerky tam, kde bych dala 1 odmerku klasického prostredku a do machani dávám ocet....

nicoletaaa
3. zář 2019

Už jste slyšeli o pracích destičkách? Jsou výborné. Hypoalergenní a bez parabenu 🙂 mám doma prcka a jsem s nima moc spokojená 🙂 kdyby měl někdo zájem pošlu odkaz 🙂

michaelllas
3. zář 2019

Ariel Sensitive pere krásně😍 Ale náš novorozeneček se po něm osypával, tak jsem používala Lovelu asi rok. Teď Jsem přešla zpět na Ariel a super👍