Kdy jste dávali svým dětem náušničky?

luckanovakova
16. črc 2016

Ahoj maminky, kdy jste dávali svým dětem náušničky? Chtěli bychom je holkám dát, ale nevíme kdy... Chceme rozhodně píchat jehlou, protože máme krásné malé kroužky a ty prý nejdou nastřelit... :/ Díky za rady 🙂

olusenka
18. črc 2016

@budilinka se mnou to naši udělali stejně a já si je nechala propíchnout v 19 letech, trauma to pro mě nebylo. 😉 Ale bylo to spíš zbytečné. Dneska ani nevím, že je mám.

budilinka
18. črc 2016

@olusenka To myslím, že je velký rozdíl jestli v 7 nebo v 19 letech 😉 Já si to teda dnes bez naušnic neumím vůbec představit, nosím je děsně ráda a mám jich desítky, jsou součástí mojí image 😉

olusenka
19. črc 2016

@budilinka to já z počátku taky, pak jsem na ně začala mít alergii a snesu už jen zlato a chirurg.ocel. Ale na začátku to fakt tak nebylo. Takže je dnes neměním. A v těch 19letech to byl takový truc, a "nejlepší" na tom bylo, že naši řekli, ať si je dám někdy sama, až budu chtít, a když to přišlo až v těch 19, stejně neměli pochopení.

naomi6
19. črc 2016

@eficenka Tak to je šikulka, gratuluji. No, ono je fakt, že v době mojí mamky to vypadalo taky jinak, dneska už těch možností je zase víc, takže věřím, že to někdo zvládne takhle skvěle. Já si neumím představit naší dcerku, jak jí nastřelují v pozdějším věku naušnice. Ta řve, jen když si odře koleno 😀.

pandabox
19. črc 2016

@luckanovakova ja taky svým dětem náušničky nedám, ať se nechají prchnout AZ budou chtít ...Já si nechávala páchat jehlou sirky v cca 13 let a nic to nebylo..někdy v 18 letech jsem to vyndala a přestala nosit úplné..ne všem to sluši, ze🙂

pandabox
19. črc 2016

@pandabox pardon t9

luckanovakova
autor
19. črc 2016

Ahoj holky, tak vám moc děkuju za příspěvky. Dneska jsme nakonec dali ouška píchnout a máme moc krásný náušničky (obě holky 🙂 ) Sice trošku plakaly, když měly jehlu v oušku, ale ne moc dlouho a pak se hned usmívaly, jen mají potřebu si na ouška furt šahat 🙂