• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik platíte chůvě na hlídání?

18. listopadu 2015 
Dobrý den, nabízíte-li hlídání, zkuste mrknout na ceny tet na našich nových stránkách. Máme ambice udělat inzerci důvěryhodnější. Můžete zde inzerovat i na úklid, hlídání mazlíčků nebo doučování. Také se můžete inspirovat z našich Rad a tipů, jak udělat inzerci zajímavější, aby Vás rodiny kontaktovali. Vyzkoušejte.
1. říj 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlídala asi 3roky zpět 2 děti ( 1rok a 3roky) od 7,00 do cca 16,00, k tomu jsem uklidila, uvařila a vymyslela nějakou rozvíjecí aktivitu a za měsíc jsem dostávala 10000,-/ 5dní v týdnu/ 8,5h denně což vycházelo na 80kč za hodinu
10. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já platila kamarádce, vycházelo to myslím na 70 kč za hodinu. Neměla však žádné zkušenosti s hlídáním, počítám že paní, která se živý jako chůva, bych dala asi víc. Záleží asi taky na tom kde člověk bydlí, já jsem z té stověžaté matičky :slight_smile:
10. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem chuva na hlidani a myslim ze dobra, deti mam rada a vyse hlidani za hodinu je 130kc a myslim ze to neni moc, tez uvarim, vyzehlim a postaram se o chod rodiny
2. pro 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já myslím, že když je slečna fakt šikovná, má nejlépe i nějaké vzdělání a dítě ji má ráda, tak je vhodné aspoň tu 100/hod, přece jen je to dost zodpovědná práce a tak bych ji taky ocenila. Aspoň bych věděla, že bude za tu práci vděčnější, když je líp placená a tím spíš se bude snažit dělat ji dobře:slight_smile:
Být v pozici té potenciální chůvy a vědět, že na to mám zkušenosti i kvalifikaci (pedagogickou školu nebo tak), tak ani pod 100kč nejdu.
4. pro 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlídám na Benešovsku za 90Kč/hod, záleží také na počtu hodin za den a jak daleko to mám. Je to vždycky o dohodě. :slight_smile:
17. bře 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my platíme 100 Kč za hodinu, párkrát jsme platili i víc, ale to bylo urgentní hlídání když se něco stalo a nešlo to jinak zařídit a byly 2 děti a malé nebo jedno nemocné a já jsem musela třeba k doktorovi kam to s dětmi nešlo...

jinak 100 Kč :wink:
17. bře 2015 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
150 za dvojčata.Při dlouhodobém hlídání/ riskli jsme i 3 dny/,tak to bylo na dohodě :slight_smile: .
17. bře 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
100/hodina
17. bře 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba tady mají chůvy uvedené i ceny, kolik si berou za práci www.vychuchol.cz
11. čer 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my platíme 100kč/hod, ale dle mého hodně záleží na tom, co všechno má na starosti (vaření, program pro děti, nějaké vzdělávací aktivity, nebo jestli "jen" hlídá), jako podmínku jsme měli kvalifikaci (pedagogická škola) a praxi, takže cena je pak vyšší, jinak jde o Ostravu.
12. čer 2015 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hlidam kazde pondeli v centru mamaco za 75/h.Myslim ze je to takovy zlaty stred.Kdyz naopak nam hlida nekdo vecer deti kdyz jdeme na veceri,platime srejne:grinning:
13. říj 2015 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlídám za 70-100/hod. záleží kolik je dětí a jestli je i úklid a jestli jen kočárkuju... mám ped. vzdělání, zdrav. kurz první pomoci a pod určitou cenu za tu zodpovědnost bych nešla
14. říj 2015 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám Chůvu na hlídání nadšeho 1.5letého syna. Na cca 12/h v měsíci
Od 9hod do 16hod. Nabízím start 100Korun
18. lis 2015 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek