Kuličky Nesquick. Dáváte je dětem k snídani?

hancas
19. bře 2009

Ahojky maminky,chtěla jsem se zeptat zda z vás někdo dává tyto kuličky dětem na snídani..Moji bobci to prostě nějak odmítají i když jim dám jen 1 kuličku prostě to nějak nepokoušů,děkuji za váš názor,,popří.co dáváte 14měsíčním mimčům k snídani já jen mlíčko a stačí jím to až do oběda

caira
20. bře 2009

sisstin...neztezuj si.. my mame zubu 16! a co myslis...jen pidi kousicky a to jeste musim byt opatrna, jak ji dam vetsi, zacne se davit a vrha 😀

zuzka: tak takove parky bych chtela taky, mnam mnam, tady v UK prodavaji jen Frankfurtaky, ale toho bych se bala, to i vypada umele a kdyz clovek cte to slozeni tak tomu ani nerozumi.. 😀

zuzka1.
20. bře 2009

ktora mamicka chce da aj tak, ktora nie, neda 😉
ja som ich tez dlho hladala a verte mi, ze keby je tam nieco skodlive nedavam mu ich.
Ja volim zlatu strednu cestu, vsetko s mierou, nesolime, ale chute skusame, nedavam mu akurat to, co nie je odporucane az do roka-ted ahlavne silne alergeny.

erikasadek
20. bře 2009

zuzk atak to si ma potesila, ked pridem v lete na slovensko tak , aspn nieco mozem kupit.... bez , strachu...
ssitin, nevadi moj , zje aj kamene, len hlavne , nic nestalacat vidlickou.. 😀

srotovnik ho volam.. 😀

zuzka1.
20. bře 2009

vyraba ich krasko, maju ich v jednote erika, mavaju ich len obcas, niekedy ich najdem, tak kupujem do mrazaku 😉

erikasadek
20. bře 2009

dakujem ... 😉 robim si u znormalne poznamky... 😀 co kde a a ako, kupim.. 😀

norik1
20. bře 2009

Aj ja ich kupim 🙂 ochutname...
K tym gulickam - kazda matka ma na starosti svoje dieta a urobi prenho to, co povazuje za spravne. Ak povazuje za spravne mu gulicky dat, tak mu ich da. Ak nie, tak mu ich neda.

Caira, pretoze ty momentalne zijes predpokladam v Anglicku, neznamena ze my ostatne sme nezili a nevieme ako to tam chodi. Bohuzial, anglicania sa vela nehybu a ich narodny sport nie je az tak free sex ako fandenie futbalu, pricom presun zo stadiona do pubu a rychlo sa ozrat za nejaky aktivny pohyb tiez nepovazujem. Ale predpokladam ze aj ja sa mylim a ty mas pravdu, ako si nam to vsetkym dala jemne najavo...

blau
20. bře 2009

suhlasim ---nech si kazda robi ako chce , kazdy ma na svedomi svoje dieta, nie cudzie. Takze o co ide?
Nech si zakladatelka temy vyberie 😉 co uzna sama za vhodne. Nakoniec aj tak spravi co ine jej ostava?

susik77
20. bře 2009

inak baby, co sa tyka tej detskej sunky a parkov-to, co som vidfela v hypermarkete ma viac E-cok ako kvalitna sunka pre dospelych. tak radsej kupujem tu ako detsku. parky mne moc nechutia, tak ani malej nedavam.
sunku mam oblubenu od firmyLe&Co, je uzasna aj chutove. nejake E-cka sice ma, ale nie tak vela ako ostatne a obsahuje viac masa...

caira
20. bře 2009

norik ..to mozna lide mezi kterymy ses pohybovala ty tak opravdu pendlovali mez hospodou a stadionem, kazdy ma jine okoli a okruh znamych ze?..lide, ktere znam ja, hraji v lete u reky frisbee, chodi na golf, hraje se tu hokej, criket, rugby, basketball, jezdi se na kole atd atd..Podle me cesi nebo slovaci se nehybou o nic vic nebo o nic min, zalezi proste na to s kym se stykas 😉 takze hazet anglicany do pytle tlustych a nepohyblivych je podle me proste nesmysl....ne nadarmo jsou cesi na prvnim miste v zebricku o pocet hospod na pocet obyvatel nebo v piti piva.. 😀 Ale neocekavam od tebe uprednostnovani Uk pred rodnou zemi..jinak bys zila tady a ne tam.. 😀

norik1
20. bře 2009

no z teba priam prysti inteligencia, Caira, fakt... ked uz nemam argumenty tak zacnem urazat, co? kto povedal ze sa medzi takymi ludmi pohybuje? Ja som to vystudovala a preto nepotrebujem posudzovat narod podla par ludi, s ktorymi sa stykam ci nestykam. Sorry, ale tvoje okolie asi nie je typicka vzorka anglicanov, je mi luto, ale realita je ina. Ty asi budes patriot ked uprednostnujes UK... 😉
Tu nikto neriesi ci sa Slovaci, Cesi alebo Peruanci hybu alebo nie. Slo tu o to, akym sposobom reagujes na prispevky ludi, konkretne Bubby. Nikto do teba neskakal, neobuval sa tak nechapem preco sa vyjadrujes tak ironicky... 😒

bubba
20. bře 2009

norik 😀 😀 😀 😀 kasli na to co si dvihas adrenalin ja som sa teda skvele pobavila 😀 😀

alon111
20. bře 2009

zienky teraz maju v kauflande ceralna gulicky pol kilove za 2,69 eur kto chce nech ide kupit je to dobra cena 😀

bubba
20. bře 2009

no a v britnii som zila dlhsie ako rok alebo dva mozno aj tri alebo styri 😀 😀 😀 a nehovorim o detoch a ich aktivitach napisala som mladi ludia ktori tie aktivity veru nemaju ziadne. 😉

norik1
20. bře 2009

bubba ja tiez 🙂

dididi30
20. bře 2009

buba ja tiez 🙂 norik 😉 myslim na tu britnii ci britaniu 😉

dididi30
20. bře 2009

jaj ci ja som tu stale 😀

caira
20. bře 2009

norik..no s urazenim jsi zacala ty, ja jsem nepouzia jedine urazlive slovo..nevim jak by se libilo tobe, kdybych ja hazela slovaky do jednoho pytle..tak nevim proc mas tendenci urazet zemi ve ktere ziju ja...a ja se rozhodne nevyjadrovala ironicky...proste jsem z toho co jsi popsala mela pocit, ze lidi, ktere jsi poznala ty byly ten typ cos popisovala..ja zase poznam lidi, kteri jsou jini...na tom neni nic spatneho..taky nedelam zavery o slovensku nebo slovacich z par navstev co jsem tam byla nebo par lidi co poznala..proste mi prijde hazeni lidi do stejneho pytle omezene... 😉 ale klidne si s bubbou notujte, ja mam proste jen jiny nazor 😝

bubba
20. bře 2009

didi, preklep nie je moja blbost ze to ani neviem napisat 😉

norik1
20. bře 2009

no ja som tam dllllho zila a vratila som sa aby som ich studovala, uletenych anglicanov... 😀 😀 dididi dojdem ta pozriet, teraz su dobre letenky na Sky 😀

dididi30
20. bře 2009

kukam ,ze tu mam kamosky 😀

zuzka a ty si davala parky?? joj musim aj ja vyskusat 😀 😉 sunku uz mal morcaciu 😎 jaj a nemame ani zuba a pekne zuje aj tak 🙂

dididi30
20. bře 2009

buba ja viem, ja zo zartu 😉 , inak mne blbne delete 😠 😀 😉

norik lenze ja niesom v londyne, to potom das hadam viac za cestu busom ako lietadlom 😲 😀 😉 ale sak dojdi 😉

dididi30
20. bře 2009

no a aby som neodbocovala od temy, ja neviem ja by som mozno tie gulicky aj vyskusala, ale az po roku, cize v 14 mesiacoch to budeme mat odskusane 😀 ......juj a nebite ma 🙄 😀

alon111
20. bře 2009

dididi nic jej nebude moju rocnu krmi trojrocny a ani neviem kedy len to potom zistim lebo ma stopy na obleceni a nic jej nieje. 😀

norik1
20. bře 2009

Caira tak pokial sa nemylim nepadlo tu ani slovo z mojej strany o tvojej narodnosti... neurazala som nikoho, ani anglicanov ale pozri si statistiky a sociologicke vyskumy, aby si nebola prekvapena... neurazam nikoho, ja milujem anglicko, rovnako milujem slovensko aj cesko, ale to ze su to hulvati vo vseobecnosti je jednoducho fakt, ktory nezmenis. Mas stastie ze zijes v spolocnosti v akej zijes, ale tiez si ich neidealizuj a "nehadz " do jedneho vreca, nie su vsetci taki skveli...
Ty si zacala s ironickymi poznamkami tak sa teraz nezbavuj zodpovednosti. A nenavazaj sa do druhych za to, ze maju iny nazor, lebo presne to si urobila Bubbe.
Kedze sme trochu off topic, uz sa k danej veci nebudem vyjadrovat. Dakujem ti ale aj za tvoj nazor, respektujem ho, aj ked je iny. Prajem ti vela stastia 😵

caira
20. bře 2009

Norik fair enough, me ale vadilo, ze xxxxxxx nesmim pry zminovat jeji nick osocila anglicany za narod tlustovchu co jedine cemu se venuji je free sex nebo jak to napsala...coz me prislo dost urazlive, protoze se to primo dotyka moji rodiny a okoli... stacilo by prece rict, ze NEKTERI...a ne hned ze je vseobecne znamo, ze vsichni...atd atd..to me proste prislo jako utok...

Ale vuci tobe fakt nic ve zlem 🙂 ale dost uz od odbocovani od tematu jinak si admini smlsnou az nas budou mazat 😀

dididi30
20. bře 2009

alon, no ty si ako ja, ked ma baba dceru tak jej hovorim ,ze on alebo jemu 😀 cize si myslim,ze kazdy ma syna 😀 😉
no a sak moja dcera(ta ma 5 rokov)ta ma rada hranolky, no a maly furt pri nej a ona mu na zem hodi , ako macke,ze na a maly chmatne a len si mnaska pod stolom, mna ide porazit a ked mu tu hranolku vyberiem, place ako nikdy....no a ked mala je kinderko, kusky su vsade a maly zbiera ako vysavac 😀 sak ma ide porazit, ale to sa neda ustrazit 😝 minule batil cesnak, ja ze co mu tak z pusy smrdi 😀

norik, daj si kafe, nerozculuj sa 😀 😉

caira
20. bře 2009

bubba tak jeste jednou sem..abys nemyslela, ze to pisu jen do IP, vykasleme se na dohadovani, jsme vsechny dospele tak se tu nebudeme hadat jako deti. Kazdy ma na vec jiny nazor, me se nelibil tvuj, tobe muj tak to nechape, nebudeme se tu popichovat jak zensky na trhu a poprejeme si v klidu hezky vikend bez nadavani si 🙂

bubba
20. bře 2009

ciara 😅 😅 😅 😅 😅 ries prosimta nesquik gulicky okey??? 😉

caira
20. bře 2009

jasnacka..takze ty nesquick kulicky jsou super cokoladove 😀 😉

peppapig
20. bře 2009

Jejda, o kulickach nam to tu stale bezi 😀