Miminko pláče celý den. Co by dcerce mohlo být?

sarabous
8. pro 2023

Ahoj skupinko chtěla bych se zeptat mám doma měsíční holčičku a neustále pláče a vůbec nespinká přes den dnes jsem byla u doktorky tak řekla že jí mám dát příkrm že je hladová a že by to mělo být lepší ale není přes noc spinká krásně ale nechápu proč přes den vůbec a uklidní se pouze prsem chci se zeptat na zkušenost případně co by ji mohlo být děkuji

jaydeep
8. pro 2023

@sarabous příčin může být mnoho... růstový sputr.. proto place... nebo je víc kontaktní miminko a potřebuje Vas pořád cítit.... musíte zkoušet.. drzim palce!

tami91
8. pro 2023

@sarabous jestli ji prso uklidní, tak koj a koj, je malinká a potřebuje tě. Prikrm bych nedávala, jestli je hladová, s častým kojením se zvýší tvorba a MM bude stačit. Pevné nervy!

me_druhe_ja
8. pro 2023

Ještě doporučuju zajít k osteopatovi, jestli nemá nějaký blokády....

elesse
8. pro 2023

Vlezte si do postele, koj, mazlete se❤️ Je malicka, nektera miminka jsou neodlozizelna

areh
8. pro 2023

@sarabous syn měl období, kdy mi spal přes den 3x 20 min. Bylo to kolem šestinedělí. Musela jsem ho pořád chovat a kojit. V noci pak spal pěkně. Jak byl starší, tak spal víc i přes den.

sarabous
autor
9. pro 2023

@tami91 to právě dělám celý den vydrží v klidu jen při přebalování když je nahulatá pak jak ji obleču tak začne plakat nemá vůbec mezi krmením žádné přestávky aby trošku vytrávila napapá se a hned kaká takže si uvolní bříško a chtěla by ještě pak se někdy stane že to celé vyblinká a pak znovu chce pít takže v podstatě celý den ji mám u prsa přestávky má jen na přebalení jinak pláče a v noci spinká až do rána na kojení se nebudíme jen mi nejde do hlavy že se ráno probudí třeba v 8 hodin a jde spinkat až třeba o pul 11 v noci což mi přijde na měsíční mimi strašně vyčerpávající když si neodpočine přes den mám pocit že jde spinkat hladová a prostě usne chudinka vyčerpáním

mydlova
9. pro 2023

@sarabous tohle jsem presne zazila. A strelene zenske minporad radili jak ma blokadu patere 🤦‍♀️ Hned rano posli manzela do obchodu at koupi mlicko a flasticku 🤍 a zkuste dat prikrm. Nenech miminko plakat

mamikry
9. pro 2023

@sarabous A jakou má stolici? Míchaná vajíčka? Nezapachá a není v ní hlen? Blinká hodně? Náš nejmladší mi blinkal po každém kojení. Nespal vůbec přes den, v noci chrčel. Byl zahleněný. Bolelo ho bříško. Bylo z toho ABKM - alergie na mléčnou bílkovinu. Vysadila jsem mléko a vajíčka u sebe ve stravě a udělalo se mu lépe. Hodně miminek má tenhle problém, je to přechodné. Pokud žádný jiný problém nemá, může mít opravdu jen hlad.

sarabous
autor
9. pro 2023

@mamikry ne nic takového nemá zadny hlen má stolici jak hrubozrnou hořčici a nezapáchá a neblinká tolik spis hodně kaká vajicka vubec nejim nedelaji mi dobře takže vubec nevím a v noci krásně spinká a nechrčí

mamikry
9. pro 2023

@sarabous Tak to ABKM nejspis nebude. Mate dudlicek? Ja jsem nemohla v porodnici syna vubec polozit. Dudlik mi zachranil dusevni zdravi, jinak by porad byl na prsu. Taky mu vadilo lezet na tvrdem a rovnem. Bud spal na mne, nebo jsem nasla radu, ze se detem spi dobre na perove perince, dala jsem mu ji a spanek se o dost zlepsil. Pokud jsi si ale jista tim, ze ma hlad, tak ji dej prikrm. Nema cenu se trapit. Jinak je mozne, ze proste jen chce byt s tebou.

eithelwing
9. pro 2023

@mydlova 🤦 Každý radí podle své zkušenosti. 🤷 Mně každý radil kontakt nebo alergie. A byly to blokady krční páteře.

sarabous
autor
9. pro 2023

@mamikry ano dudlika mame ale moc ho nechce prave usina vetsinou bez nej v noci no vcera jsem ji poprve dala prikrm ale plakala mozna byla přetažená včera protoze zase nespinkala cely den tak uvidime dnes pres cely den jestli to bude opravdu hladem jinak uz bych nevedela co by ji mohlo být v naruci mi taky vadrzi chvilku a uprimne cely den u prsa je vazne vycerpavajici a uz me to i boli kdyz to jen žižle a jak to vyndáš řev

mamikry
9. pro 2023

@sarabous To je jasné. Uvidíte. Ale možná bych nezahazovala ani tu osteopatii. Kamarádce syn nespal, jedině na břiše, a to ještě málo, měl blokádu krku a bolelo ho to.

gbp
9. pro 2023

@sarabous usne v kocarku? co satek? nositko? muze taky plakat, ze je proste unavena. ja sem musela dceru nosit v nositku, aby spala.nebo skakat na mici 🤷🏼‍♀️ kocar nesnasela, auto taky. ale potrebovala ke spani ten pohyb. nebo zavinovacka, hacka, bily sum... tu blokaci bych taky uplne nezavrhovala. moje druha mi prisla trosku v takove tenzi, pediatra rekla, ze se ji nezda a nechali sme to byt. a pak skoncili na rhb, protoze nelezla a pan doktor - fyzioterapeut ji taky objevil zablokovany krk 🤷🏼‍♀️ odblokoval to a do 14 dnu zacla lezt.
a jeste kolik presne ma tydnu? a jak dlouho takhle place? od narozeni?

mydlova
9. pro 2023

@eithelwing tak snad at zkusi vsechno, ne? Kdyz mala odmitne UM, tak hned vi, že je problem jinde

sarabous
autor
9. pro 2023

Tak bylo to nejspis hladem chuděrka usnula krásně nikdy přes dopoledne nezabrala teď krásně spinká snad to bude v pořádku děkuji všem za rady ❤️

me_druhe_ja
9. pro 2023

@mydlova návštěva osteopata by měla být běžnou a standartní věci u miminek, stejně jako kontrola kyčlí. Je škoda,.že u nás se o tom pořád málo ví. Hodně dětí má z bříška a porodu menší či větší blokády. Takhle by se na to hned přišlo, odblokovalo a tahle věc by byla vyřešená.
Není to žádná kravina.