Miminko se budí po 20 minutách, hlad nemá

emilly22brown
21. lis 2014

ahoj dámy,
mám hošíčka, 4.5 měsíce,(na UM) v noci se budí po dvaceti minutách a brečí, v noci nejíme, hlad nemá, když udělám mlíko, vypije 10ml, když náhodou vypije 30ml, tak další den nesnídá a klidně i nesvačí..
spát jde mezi 19-20hod (usíná krásně a sám) a už v půl deváté řve a tak to je až do rána..ale přijde mi, že nic nechce...ani ho z postýlky nevyndávám, dám mu dudu nebo cucnout čaje a hned zas usne, ale opět jen na chvíli...
už jsem zkoušela i počkat, jestli nepřestane...ne nepřestane...
jen mě zkouší, nebo má jiný problém...?
budu ráda za každou radu, jsem už totálně nevyspalá

tarra27
21. lis 2014

@pisisvori tak to ti nezávidím....to máš teda fakt náročný a těžký......nám babičky nehlídají taky, ale manžel alepson funguje...

a nejaká studentka nebo paní na pomoc by nešla? třeba jednou týdne...? musíš nekdy odpočívat nebo se složíš....

adelinkkaa
21. lis 2014

Nam se dřív taky budil cca 4 měsíce v kuse...bylo to zoubkama .když konečně jeden vyrostl ,tak byl třeba par dni klid a budil se ,,jenom ,, co 3 hodky pak zase naky začal rust a na novo....ted mame relativně klid...
metodu vyřvaní dítěte je podle mě blbost největší...Když miminko pláče má k tomu určitě pádný duvod a mě mateřský pud vždy říka pochovat atd..prostě nenechat plakat.... Budeš spokojená ty i malé🙂

6miska4
2. pro 2017

@emilly22brown Dobrý den, můžu se zeptat, jak to dopadlo? Přešlo to a po jaké době? Máme stejný problém, poslední měsíc buzení po hodině a posledních 5 nocí po 20 minutách... Děkuji za odpověď 🙂