Neutišitelný pláč ze spaní

hanydve
14. črc 2021

Ahoj holky, opět si jdu pro radu. Je to asi týden, možná dyl, kdy se mi miminko po obědě budí s neutisitelnym pláčem. Většinou usne u kojení, tak ho nechám, jakmile dám rihnout tak je vzhůru a pak nemůže zabrat. Takže ho nechám a spinká. Většinou po hodině neutisitelny pláč. Neutisi ho ani pochování, kdy ho tedy vezmu a myslím, že tam má někde schovaný krkanec. Utisi ho pouze až zase prso. Usne a spí třeba další hodinu, pak se vzbudí a je jako sluníčko. Nějak si tohle nedokážu vysvětlit. Pochopim, když se to stane v noci, ale tohle je pořád v odpoledních hodinách.

jaja01k
14. črc 2021

@hanydve Mně tohle dělal starší syn, když mu bylo asi půl roku. Pravidelně, každý den, zásadně při odpoledním spaní, v noci nikdy. Já už z toho byla vždycky dopředu vynervovaná, když už usnul, že to zase přijde. Usnul, pak se probudil s šíleným pláčem, jako by byl úplně mimo, nic nepomáhalo, na nic nereagoval, pak zase usnul a napodruhé se probudil naprosto v pohodě. Nepřišla jsem na to, čím to bylo. Ale po nějaké době, už si nepamatuju za jak dlouho, to zase samo přešlo.