Skoro 3měsíční spí přes den na rukou nebo jen 20 minut

jangela
4. únor 2017

Ahoj holky,
moc rada bych pozadala o radu ty rozumne matky...Mam skoro trimesicni miminko doma a potrebuji poradit,jak se spankem pres den....Kdyz mi usne,tak na rukou a kdyz ho pak polozim,tak je hned vzhuru a nebo spi 20 minut a budi se uplne unaveny a uplakany a place a place,ze ani pak jist nechce...V noci spi krasne,ale pres den nevim jak ho naucit,aby se vyspal,tak jak potrebuje,aby se vzbudil.spokojeny...nebo myslite,ze se to jeste upravi?

monula82
5. únor 2017

@alcar byla to pouze rada, kazdy si na to stejně musí přijít sam 😉

indi001
5. únor 2017

Určitě se to samo srovná ted bych to dělala tak ze když vam prostě usne na ruce tak si sním sedněte a odpočívejte sním ;) .chce to pouze čas a trpělivost duležite je že to samé není i v noci.

japona
5. únor 2017

@jangela U nás fungovalo uspat na dece (třeba v náručí) a pak i s podložkou přesunout do postýlky. Bez deky ho vždy probudila změna teploty. Dale ho nenechávat spat v úplném klidu, mimino je rádo součástí smečky. Absolutní ticho ho probudí - musí se podivat, zda jste ho někde nezapomněli, aby vás kdyztak řevem privolalo..

racerunner
6. únor 2017

@lucizal
@karlajasmine
@jipe mo děkuju za odpovědi a rady , holky. Filípek je neřád, chce spinkat jen když mě cítí u sebe. Moje předsevzetí nebrat si ho do postele padlo během 3týdnů. Mám ergo nosítko německé firmy babycarrier vhodné prý i pro novoše (půjčené) . Někdy tam chce být , většinou se ale strašně vzpíná - i kvůli tomu bojuji s těma úvazama. A navíc jsem teda dost nešikovná 😀. Kouknu na to caboo. Já bych ráda nosila v Manduce nebo event jiném dobrém ergo nosítku, ale neumím vystihnout ten čas, abych mu neuškodila a zároveň aby si byl schopen na to zvyknout (vím, že to máme každá jinak a diskutují to i odborníci, mám třeba známou velmi šikovnou dětskou fyzioterapeutku, uznávanou v kraji, dělá skvěle Vojtovku a myslím, že je fakt hodně zkušená a ta mě málem ukroutila krk, když jsem řekla, že ho chci už brzo nosit ...ale říkám si , že je to jen jeden názor z tisíce a jiní fyzioterapeuti jsou s nošením vpoho ...)