Spánek miminek. Je to ve 4 měsících normální?

zrzinda
3. črc 2021

Hezky den, zajímá mě, jak vám děti spi/spaly přes den/v noci.
Máme čerstvě čtyřměsíční miminko, které chrni během dne jen 3-4x většinou tak na půl hodiny. Což není úplně moc.
V noci ale zase spi od 8-8 s jedním/max dvěmi probuzeními.
Tak mě zajímá - je to v tomto věku normální? Nemela by pres den spát dyl? Pripadne nemáte tipy, jak prodloužit denní spánek? 🙏

emillyhk
3. črc 2021

@zrzinda Náš spal kolem těch čtyř měsíců podobně. Večer 19-6 hod., ale přes den max. dvě hodiny, většinou míň...

mamikry
3. črc 2021

@zrzinda wow, to mate zlate! Nas ma sedm tydnu a v noci vstava co dve hodiny, kdyz nema den, tak i driv. Pres den vydrzi spat v dobre dny cca 2x po hodince a mezi tim treba desetiminutovku. V kocare spi dele. Podle me se neda tohle nejak univerzalizovat, kazde mimco spi po svem. 😉

palja
3. črc 2021

@zrzinda dcera se teda v tomto věku budila na kojení každé dvě hodiny. Celou noc spí až teď ve třech letech.
Některé děti kamarádek ve 4 měsících spaly taky celou noc a úplně jsem jim to záviděla. Každé miminko je úplně jiné a buďte ráda, že se taky vyspíte 🙂

michaelarousova
3. črc 2021

@zrzinda spi v noci a to je zaklad! 😂 syn teda spaval dopoledne hodinu a pul v poledne tak tu pul hodku a odpoledne jeste tak dve hodky..spat sek v 7 a spal do 5 do rana bez buzeni pak si po mliko neste tak hodku dal☺️ Jenze prisly zuby a bylo po spanku😂

jjasmina
3. črc 2021

@zrzinda chci takove dítě, to je zlatý a neznám

ajja87
3. črc 2021

Hele každé dítě je jiné, první me přes den dávala dvacetiminutovky, druhé (teď 4 měsíce) je schopna prospat celý den a budit se po dvou hodinách na jídlo. I přes noc. Až mi přijde že spí až moc a jsem z toho lwhce nervózní

ajasinde
24. led 2023

@ajja87 mam 3 mes. a mame to podobne. Taky si rikam, jestli je to normalni. V noci spime cca od 18.30 do 6-7 a budi se vetsinou 1x na mleko kolem 2.-3. hodiny. Pak rano kolem te 6.-7. a nekdy jeste na hodku usne😁

vladienka
24. led 2023

4-6 mesiac byva spankova regrese, 30 minutove spanky su dost bezne.. obe dcera spali cca 3x30 minut a jeden dlhsi spanok