Spánek přes den u 11týdenního miminka. Jak postupně zavést méně dalších spánků?

dancas87
8. říj 2022

Přeji hezký den, mám otázku ohledně spánku přes den u 11ti týdenního mimca. Dcerka v noci spí moc hezky, usne mezi 19-20 hodinou, spinká většinou do 1, nakojí se, spí dál cca do 4, nají se a pak bašti kolem 6-6:30a pomalu vstavame, protože mám doma ještě prvňáka a skolkacka. Ale přes den nějak nejsem schopná ji zavést třeba 3x hodinový spánek. Spinká třeba 5x po 30ti minutách. S usínánim problém nemá, usne klidně v lehátku, v kočárku, v náručí. Ale nevydrží víc jak 30-40 min. Vzhůru pak zůstane tak 1,5-2 hodiny a znovu spí. Snažím se s ní bavit, hrajeme si, není nijak moc uplakaná, kojim co 2-2,5 hodiny. Výjimečně se stane (max 2x v týdnu) že odpoledne vytuhne na 2 hodiny v kočárku, kdyz jezdíme. Máte někdo radu, jak postupne zavést méně delších spánků?Nebo je ještě brzy?😊 Předem díky

jjasmina
8. říj 2022

já bych to nechala na miminku dle jeho potřeb, noční i denní
spaní máte krásné

sirinfirst
8. říj 2022

To je úplně normální, nic s tím nenaděláš. U nas začala trochu déle spát v 9 měsících.

vladienka
8. říj 2022

Este je moc malinka, obe dcery mali 3 spanky az po 6 mesiaci ked konci spankova regrese, dovtedy vacsinou 30-45 minutove

aselluska
9. říj 2022

@dancas87 co by za tohle některé daly 🙈 spí hezky

jjasmina
9. říj 2022

@aselluska přesně, mě nespala ani hodinu v kuse až 1r 😃