Stolice u 2letého dítěte. Jak to mají vaše děti?

27. bře 2023

Ahoj holky. Prosím dotaz na 💩💩💩 . Kolikrát kadi vaše 2lete deti a maji tuhé 💩? U nas je výjimečně den kdy nekadi vubec a jinak každý den 2x někdy i 3x a ma porad bobek takovou kaši někdy s kouskami jídla asi jen 3x měl bobek tuhý. Jinak má cca 14kg a je strašně aktivní, hodně pije a nikdy si na nic nestěžoval že by ho něco bolelo. Myslíte že je to normální nebo mám řešit? Bojím se aby ho nehnala třeba na nějaký vyšetření jako gastro ale to ani nevím jestli dětem dělají. Díky a hezký den

1pomnenka
27. bře 2023

Je to úplně normální, neřešila bych a neplašila.

autor
27. bře 2023

@1pomnenka děkuji

hvezdicka09
27. bře 2023

Ahoj, syn to má taky tak. Ptala jsem se na to dr a prý je to vporadku, jsou prý děti co kakaji jednou týdne a pak zase takové co i třikrát denně. Takze ja jsem v klidu.

mata2hari
27. bře 2023

V tomhle podle mě strašně záleží na tom,co a kolik toho dítě za den sní a vypije..dcera má 18m, za den vypije tak 0,5 litru čaje a vody a přes 0,5 litru mlíka. Sní na co přijde,ale fakt hodně ovoce a zeleniny a tuhý bobek má jednou za uheráky..kadí dvakrát denně,někdy i třikrát,vyjímečně jednou..nebála bych se…

autor
27. bře 2023

@hvezdicka09
@mata2hari díky holky , fakt jste me uklidnily

me_druhe_ja
28. bře 2023

Dcera měla dva roky začátkem února, taky kolem 14kg, aktivní, pije a ji normálně všechno. A hovno taky kašovitý. 😀 a děsně, děsně smrdí. 😀 syn má skoro 3,5 roku a ten má to hovno už většinou klasický tuhý jako my. Ale někdy taky tekutější, záleží, co sní. 🙂 Ale už si teda nepamatuju, kdy se ta konzistence změnila.
Jo a oba jedí stejná jídla.