Syn má neklidný spánek, strašně s sebou mlátí

saruska89
11. kvě 2016

Syn s sebou v noci strasne mlati.. Litaj nohy ruce vzduchem , skube s sebou ze strany na stranu, ale spi pritom... Jenze to jsou takovy rany jak s sebou skube, nebo mlati nohama o matraci..To je desny.. Pak s sebou skubne tak, ze skonci na brichu a okamzite je vzhuru a zacne brecet, pac se lekne... Uz to trva asi tyden..jsem porad vzhuru pac me budi to prevalovani a hlavne mam pocit, ze to neni uplne v poradku takovy hrozne neklidny spanek;( kdyz to takhle pisu tak to nezni tak hrozne, ale ta noc je fakt silena... On se porad prevaluje, ale dela takovy rychly skubavy pohyby.. Nevim co s tim mam delat...

siiia
11. kvě 2016

dcera mi tohle dělala, jediné, co zabralo byla zavinovačka.... měla 6 měsíců

iva_138
12. kvě 2016

syn to neměl tak hodně, jak píšeš, ale nemohla jsem s ním do 2 měsíců spát v jedné místnosti. třeba dvě hodiny v kuse se furt hemžil a kroutil a vydával u toho různé skuhravé zvuky a jiné, než se skutečně probudil na kojení. :D Taky měl u toho zavřené oči. Já u toho prostě nemohla spát, furt jsem byla vzhůru. Teď má 2,5 měsíce a už mi přijde, že to nedělá, poněvadž už s ním spím v jedné místnosti. Taky jsem na to hledala diskuze (myslím že tady) a holky tam psaly, že je to normální a že to přejde. 🙂 U nás to tak je. 🙂 Prý se mu to asi honí v bříšku, tak se kroutí. Ale takhle se hemžil i když byl zavinutý, prostě se kroutil s tou zavinovačkou :D