Umělé mléko. S jakým máte nejlepší zkušenosti?

hanickaver
18. zář 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Ahoj, poradíte mi prosím jaké UM vám pro děti nejvíc vyhovovalo? Nemužu se rozkojit a nevim které mlíčko malymu začít dávat.

jirovapa
18. zář 2019

@hanickaver nám doktorka doporučila UM Nutrilon nebo BEBA. Nakonec jsme se rozhodli pro BEBU hypoalergení (jsme s chlapem oba alergici na roztoče apod.) a dceři mlíko vyhovovalo, tak jsme u něho zůstali. Časem jsme přešli na BEBU klasickou a také bylo vše ok. 🙂

jitule_hrachule
18. zář 2019

@hanickaver Ahoj za mé dvě děti jednoznačně sunar, starší šel z porodnice po antibiotikách s nutrilonem, dokud jsem to střídala s odstrikanym mlekem, tak to šlo. Ale jakmile se kolem třetího měsíce přestalo MM dělat, tak ho nutrilon strašně ucpával, vyměnila jsem za bebu a žádná změna. Na doporučení pediatra jsem koupila sunar a musím říct, že krásně voněl, oproti nutrilonu a bebě, ty mi docela smrděly, přidala jsem kapky biogaia, s těmi chodil na velkou co tři dny, při sunaru a kapkách byla stolice denně. Na doporučení sousedky jsem zkusila i mléko z dm, když mu bylo asi rok a pul a chtěl mléko uz jen večer a z toho měl bolení bříška, ale sousedky holčina na něm vyrostla. Mladšího jsem kojila a UM jsem zařadila až v devíti měsících, po předchozích zkušenostech zase sunar.

pe_tu_ss_ka
18. zář 2019

@hanickaver za nás kendamil, není to osizene odtucnene mléko, ale je dělané z plnotučného a je tak dobrý a voňavý.. Někde jsem se dobrala informace, že snad koupili původní recept a licenci na původní Sunar...

krista25
18. zář 2019

@hanickaver zkusili jsme ten z DM, kamarádky mi ho doporučovali ale malý po něm zvracel jak sakal. Pak jsem pořídila Sunar a vše je v pořádku. 😊

anrokop
18. zář 2019

@hanickaver Dobrý večer, mám obě děti po císaři a ani u jednoho jsem se nerozkojila, teď u druhého jsem začala krmit Hippem 1 s probiotyky pomáhá právě s bolením bříška a v pohodě do dnes.

michaelllas
18. zář 2019

Já ti také doporučím Sunar, sama dávám synovi, podle mého patří mezi nejlepší mléčné výživy. Pokud by tě zajímalo více informací ohledně složení atd. mrkni k nám do skupinky https://www.modrykonik.cz/group/8519/

leniczka23
19. zář 2019

DM babylove..Nutrilon za me.predrazebej a Sunar je sladkej jako sviňa.. Nicmene v D testu vyslo uplne nejlepe Hami, pak Hipp a pak Babylove

adel2507
19. zář 2019

@hanickaver Já mám tu zkušenost, že je těžké s UM nějak radit, protože každému miminku sedí něco jiného a někdy bohužel nezbyde nic jiného než zkoušet. U syna jsme vyzkoušeli asi čtyři než jsme našli to pravé. Pořád měl nějaké bolení nebo zácpu a když jsme koupili Hipp, tak byl ze dne na den úplně spokojený. Když se narodila dcera, tak jsem jí automaticky také koupila Hipp, ale té teda neseděl vůbec, měla pořád hrozný průjem. Doktorka mi dooručila Bebu Comfort a všechno je v pořádku. Jinak poslední dobou taky slýchám chválu na Kendamil.

veronika_aki
19. zář 2019

Ja take doporučuji Sunar. Meli jsme klasickou jednicku od narozeni, ktera nam teda chvili vyhovovala. Ale malá je poměrně hladova takze to na ni bylo casem celkem vodove a taky po nem obcas zacala blinkat. Tak jsem presli k Sunaru AR, ktery je hustsi, krasne zasyti a blinkani po nem přestalo 😉

jaja01k
19. zář 2019

Staršímu jsem dávala Bebu. Mladšímu jsem zkusila Sunar, ale nesedl mu, přešli jsme na Hipp a bylo to dobrý.
Chce to vyzkoušet, každému mimču vyhovuje něco jiného.

marketa1218
19. zář 2019

Já dokrmuji, zatím moc mléka nemám a snažím se o rozkojeni. Máme Hipp 1 s probiotiky a vše v pořádku

tercasv
19. zář 2019

Beba malou hodně ucpala, po Nutrilonu hodně zvracela a po HiPPu taky, nakonec nejvíc vyhovuje oranžový Sunar 🙂

g_m
19. zář 2019

Každé mimišo to má jinak, to musíte prostě vyzkoušet. My jsme začínali Nurilon Profutura a pak přešli na Babylove v půlroce.

ah1234
19. zář 2019

To skor zalezi co tvojmu mimi sadne 🙂
Mojmu sadol Nutrilon, predtym sme mali Bebu a Hipp a cele zle. U nas v rodine maju vsetky decka Nutrilon, tak sa skus popytat mozno po rodine 🙂

terkatqe
19. zář 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Já jsem spokojená se sunarem,malá mě jiné značky vyplivovala,jen sunar jí chutnal.

lucifux
20. zář 2019

Za mě Hipp.

ondruchovat
20. zář 2019

Krndamil 1 bio

ivca_ch
20. zář 2019

Na Kendamil jsem snad nenašla jedinou stížnost, ani na bříško, ani na blinkání...

adelkawe
20. zář 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.

U nás stále frčí Sunar ve velkém- prostě se dožaduje svých mléčných svačinek. Taky jsme vyzkoušeli různá mléka ale ted už dlouho jsme na sunaru complex a vyhovuje. Dá se sehnat za slušnou cenu v eshopech a co chvíli je na něj někde akce.

adyynka
21. zář 2019

Jediné Kendamil 🙂

snazilkakamilka24
23. zář 2019

Za me hipp spokojenost 🙂 nezname zadny boleni briska..

michaeladur
24. zář 2019

Za mě Hipp, od porodnice byl malý už trochu přikrmovaný Nutrilonem HA (byl ještě trochu kojený) ale jakmile jsem na něj přešla plně (tj.přestala kojit) tak měl hodně průjmy. Tenkrát nám tchýně přivezla z Německa Hipp a od té doby se to krásně srovnalo. Nyní jezdím do DM za hranice i pro pokračovací Hipp. Já bych neměnila 👍

hanulkaha
24. zář 2019

Za nas Babylove z DM 👍

slunickoseznam.cz
24. zář 2019

Jak píšou ostatní zkoušet,u nás to byl boj až 4 mléko sedlo,po.nutrilonu zácpa,po hippu koliky a hlad, po sunaru zácpa a nakonec hami a na něm jsme doteď a to bude mít dcera teď rok

hanickaver
autor
24. zář 2019
Uživatel hanickaver je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od hanickaver.

Maminky všem děkuji za rady 🙂

sonisek
24. zář 2019

Z porodnice jsme šli s Bebou, po ní nekadily. Zkoušeli jsme Hami,HiPP, DM obyč a DM bio...a jsme na HiPP,je nej.

lucyer
12. lis 2019

Vyzkouseli jsme dost znacek a zustali u Kendamilu-mame 15mesicu,davame jo asi 3 mesice a miluje ho i muj 9ti lety syn 😀