Vyndání včera nastřelených náušnic

katkaajirka
21. zář 2018

Ahoj maminky, včera jsme byli s malou (5m) na nastřelení náušniček. Ale jsem z toho úplně zoufalá, má to píchnuté hrozně vysoko. Myslíte, že ji můžu ty náušnice vyndat a podívat se, jak to vypadá, a pak je dát zpátky... nevím, jak moc to je vysoko, protože ty plastové náušnice to hodně zkreslují. A taky bych přivítala názor na to, jestli nechat přepíchnout. Moc děkuji.

katkaajirka
autor
21. zář 2018

Děkuji moc, holky. Uklidnily jste mě. Přestanu to tedy řešit. Máte pravdu, že až vyroste, bude to vypadat zase jinak.

alemari
21. zář 2018

@katkaajirka nemá to vysoko, jen ten boltec není mic vyvinutý. V roce to bude vypadat jak má!

nikyselen
21. zář 2018

8m...myslim,ze dobre lepsi foto kde to je videt nemam

eithelwing
21. zář 2018

Dcera to má asi výš, než je obvyklé, ale bylo to s akupunkturním vyšetřením. Tak lepší výš, než hnisání...

ivuska1986
22. zář 2018

@katkaajirka me prijdou nastrelene dobře. Ousko vypada moc hezky. Urcite bych nevyndavala, infekce apod. Vubec bych na to nesahala.

pecinkaandulkova
22. zář 2018

Mame ti stejne,nevytahuj..nech ono to jeste poklesne dost

leneee
22. zář 2018

@katkaajirka Nebojte,mate to
nastrelene dobre, s rustem se ta proporce zmeni. Nasi dceri nastrelil dokonce ucho kazde jinak (a to si to predkresloval,ale nejak mu cukla ruka), ale jak ucho rostlo,tak se to srovnalo, visici nausnicky tomu take pomohly a ve finale ma stejne pres to vlasky-takze nausnice,natoz dirka skoro nejsou videt 🙂)) ja si rekla,ze pokud by to dceri vadilo, o prestreleni si rozhodne v dospelejsim veku uz sama.

bartakova_veronika
22. zář 2018

také mi přišlo že to má malá hodně vysoko ale když už jsme vyměnili naušničky tak to tak už nevypadá ... malé jsem nechávala nastřelovat až v 5ti měsících .. ale pokud vím, tak když se vyndají ty plastové naušničky tak už se vrátit nedají .. alespoň tedy my jsme měli takové že pokud vypadla pojistka, museli jsme vyměnit za klasické naušničky ... což mě dost mrzelo protože jí ty plastové vydrželi měsíc ☹

bartakova_veronika
22. zář 2018

nevim jestli to pujde dobře vidět

bartakova_veronika
22. zář 2018
sahir
25. zář 2018

My jsme nechávali nastřelit dceři náušnice až cca v 16 měsících a jak ji to tam štvalo, tak si jednu zvládla nějakým způsobem vyndat ještě ten den. Všimla jsem si toho hned, ale vrátit náušnici zpět, bylo bez šance. Dírka se ihned zatáhla, jak jsem jí v tom šťourala, tak jí začala téct krev ☹ Za pár dní jsme šli nechat nastřelit znova, ale jak se to rozvrtalo, tak jí to pak hnisalo. Takže rozhodně nevyndavat, pokud to není vyloženě nutné.

hojda
25. zář 2018

@bartakova_veronika To jsou ty bioplastové kytičky, ne? Ty jdou znovu nandat, máme je doma.

bartakova_veronika
26. zář 2018

@hojda jsou ale tyhle znovu nandat nejdou .. sama sestřička říkala jak vypadne pojistka tak musíme sundat, protože by se mohla poranit a znovu zpátky ta pojistka držet nebude .... kamarádka měla taky ale dražší a malé jí vydrželi do jednoho roka .. mě malé vydrželi jenom měsíc ...

hojda
26. zář 2018
bartakova_veronika
26. zář 2018

@hojda podle fotek to vypadá na ty samé naušničky .. mi jsme platili 350 kč .. dělala to dětská sestřička a říkala že cca po 6ti týdnech máme naušničky vyměnit, ale pojistka vypadla za 4 týdny tak jsme je vyměnili a nepřišlo mi že by tam pojistka šla zpátky nasadit ....

hojda
26. zář 2018

@bartakova_veronika Normálně je používáme opakovaně.

bartakova_veronika
26. zář 2018

@hojda tak asi je více druhů nebo nevím ... kamarádce řekli že vydrží dlouho a malá je měla do roka, druhá kamarádka je měla také dlouho ale malé prostě vydrželi 1 měsíc a znovu nasadit pojistka nešla ... mrknu se schválně ještě na to pořádně ale pamatuji si, že to zpátky nešlo zacvaknout .. vypadlo by to ...

hojda
26. zář 2018

@bartakova_veronika Naše dr. prodává i náhradní zavírání myslím, že za 10,-.

bartakova_veronika
26. zář 2018

@hojda o tom jsem neslyšela ... zítra se na ně ještě mrknu 🙂 naušničky jsou krásné jen škoda, že jí dlouho nevydrželi ... zkusím se zeptat sestřičky když tak jestli také neprodávají náhradní zavírání 🙂

katkaajirka
autor
28. zář 2018

Díky, holky, za reakce, zkušenosti i fotky. Už jsem si na to i zvykla a nakonec mi to nepřijde tak vysoko.

vissper
28. zář 2018

@nikyselen s nastřelenými náušničkami se neotačí. Vždy se udělá stroupek, který akorát budete pořád dokola strhávat a ouška se o to dýl budou hojit. Stroupek sám zaschne a vyleze ven a tím se utvoří zahojený tunýlek.jen se popripade čistící gázovými tampónky vytékajicÍrán hnis. Aje pokud jsou náušničky dobře nastřelené s zbytečně na ně nesaháte, hnis by se ani neměl tvořit.

katkaajirka
autor
30. dub 2019

Jen chci napsat, jak jsme na tom půl roku od nastřelení. Dírky jsou opravdu vysoko. A to tak, že i dospělácké visací náušnice jsou ji malé. 😢 a zase váháme, co dělat. Máme ji odsoudit k tomu, že bude moct nosit jen pecičky? Navíc dírky už jsou zahojené, takže moc nevěřím, že jí to ještě vůbec zaroste... jsem na sebe naštvaná, že jsem je nenechala přestřelit hned ☹

marieee
24. říj 2019

@katkaajirka náhodou jsem narazila na tuto diskuzi. pokud chcete kontaktujte mě na 777900169 nebo přes stránky www.nastrelovani-nausnic.cz

náušnice jsou umístěny opravdu vysoko, růstem ucha se nikdy nic nesrovná, ba naopak, rozdíl se růstem zvětší. náušnice má být ideálně ve středu lalůčku, ne pod jeho středem nebo naopak nad středem lalůčku.