Žlutohnědá řidší stolice u ročního dítěte

rezzan
1. únor 2011

ahoj,
moje holcicka ma uz treti den ridsi zlutohnedou stolici...vzdy mivala hnedsi nekdy pevnejsi nekdy ridsi v zavislosti na tom co prave snedla....nevim ale u rustu zoubku predtim jsme zadne problemy nemeli...vicemene zadna zmena ve strave take nebyla....parkrat se ted akorat napila spinave vody...nebo ji mozna jen nesedla kombinace jidla. snida vetsinou cornflaky v mlece, a kousek hrusky nebo svestky...sem tam si da par tech kukuricnych krupek...k obedu testoviny namocene v hovezi polevce se zeleninou...tu mi plive ven...i rozmackanou i celou..tak jen kolinka a kolinka uz pul roku...a k veceri jime hodne zelene fazolky (i kdyz ty uz ted prave 3 dny neji),kase, ovoce, chleba, vyjimecne brambor s masem....je to stale stejne..zmeny neprijima s nadsenim. diky moc

pampalini
1. únor 2011

Ahoj, není to dlouho, co jsem řešila podobný problém 😒 Malý měl také dříve "normální hnědá i bobkovitá hovínka" a asi 14 dní zpět má také to co popisuješ Myslím, že to může být jen jakoby pošramocené zažívání a samo se to upraví. Už jsme se také chystali, že půjdeme k doktorce a ejhle po 14 dnech se to samo spravilo. Je pravda, že jsme k tomu měli také zuby, ale tím to myslím nebude. Jeden den před těma 14 dnama mu bylo z něčeho špatně a jednou zvracel. Zřejmě je to jen otázka času než se to upraví. Po těch 14 dnech bych ale raději zašla k doktorce, udělají rozbor, ta to nic nedáš 😉

rezzan
autor
1. únor 2011

diky pampalini. diky moc.

hancazivocich
1. únor 2011

@rezzan - my to míváme u zubů - ne u všech, ale u dvou čtyřek, teď jde 6 zubů naráz a měla to pár dní - i je to ,,smradlavější", že?

pampalini
1. únor 2011

@hancazivocich pravda, trošku víc to smrdí, nebo minimálně jinak 🙂 Ten Chocholoušek mě dostal 😀 😀 😀

hancazivocich
1. únor 2011

@pampalini - no, počkej - nám taky zub vyrostl dýl a abys mě tu za rok o to číslo třeba taky nenaháněla 😀 😉 😎