SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Dárkovou sadu vše v jednom

bara_lego
5. kvě 2015

Učení může být někdy pěkná dřina. Své o tom ví děti, i my dospělí. Díky správnému přístupu se ale učení může proměnit ve skvělou hru a velkou zábavu. Zábavnou hrou si děti osvojují základní dovednosti a seznamují se se světem okolo sebe, který se jim zpočátku může zdát hodně složitý. Se stavebnicemi LEGO DUPLO bude takové učení hračka! Navíc ho teď můžete vyhrát 🙂.

Postavte jakýkoliv předmět z kostek LEGO DUPLO, vyfoťte ho a vložte obrázek sem do fóra.

Autoři 10 nejoriginálnějších výtvorů vyhrají stavebnici LEGO DUPLO 10570 Dárková sada vše v jednom! Soutěžíme do středy do půlnoci. A výhry budeme rozesílat již příští týden 😉 .

hojda
7. kvě 2015

@xbohu Já bych řekla do včerejška, ale nevíme, kdy vyhlásí vítěze a kde???

janicka1424
8. kvě 2015

dcera velmi nadšena je ji necelý 1,5

bara_lego
autor
8. kvě 2015

@xbohu Dobrý den, bohužel tuto středu. Během chvilky již posíláme výherce. Ale mám jinou dobrou zprávu 🙂. Dnes chystáme ještě jednu krásnou soutěž! Tak se můžete těšit a zapojit do té. 🙂

janicka1424
8. kvě 2015

😵

bara_lego
autor
8. kvě 2015

Milé maminky, tetičky a zkrátka všechny, které jste se s dětmi zapojily do soutěže, děkuji vám. 🙂 Musím se přiznat, že vybrat 10 nejoriginálnějších příspěvků bylo pro náš tým velký oříšek! Ale.. už vás nechci déle napínat. 10 fotografií resp. 10 výtvorů jsme zkrátka vybrat museli.

Všem výherkyním moc moc gratuluji a prosím o zaslání kontaktu (doručovací adresy) do soukromé zprávy, abychom mohli výhry připravit a stavebnice odeslat co nejdříve. 🙂

@lena29
@lumilad
@kimby
@pavlinka777
@megy
@verdos
@zuhur
@sylvinka
@blanche1206
@verunkah

kalkulantka
8. kvě 2015

Všem gratuluju, všechny stavby z kostek jsou opravdu moc pěkné, nejvíc se mi líbila Eifellovka od @verunkah a taky robot od @kimby 🙂

jitulek
8. kvě 2015

Asi Noemova archa, jelikož zvířátka jsou uvnitř. Od Lega se nehne ani při.... 😉

bizonka1
8. kvě 2015

@bara_lego Všem moc gratuluji🙂

verdos
8. kvě 2015

A já velmi velmi děkuji 🙂!

sylvinka
8. kvě 2015

Také moc děkuji! 😵

kimby
8. kvě 2015

@kalkulantka děkuji za milý komentář

@bara_lego velmi děkujeme za výhru, která velmi potěšila nejen mé stavitele (manžela a dceru), ale i mne. Přejeme krásný víkend. 😵

verunkah
9. kvě 2015

@bara_lego moc děkujeme za výhru 🙂. Velice nás to potěšilo. 😵

ludmila.esnerova
9. kvě 2015

Tak nechala jsem syna postavit samotneho co chce. Prvni je pry kuše (koukame na Tri orisky pro Popelku), druha je pry skříň kde jsou kabaty, tricka a tak .... a posledni je pry k te skříni jeste sprcha. No tvrdi to Matysek 😀

oprava.... koukam ze pozde. Nestihla jsem. Nevadi, tak jen pro predstavu jak stavi nas prdolka 😀

Vyhercum gratuluji 😉

jamborka
10. kvě 2015

Kubíček postavil úplně sám svůj první domeček <3 Je tam mamka, taťka, Kubíček a Elenka 🙂 ... a hele, mají dokonce i "krb" 😀

jamborka
10. kvě 2015

Jééé já myslela, že je soutěž do příští středy ... no tak to máme smolíka 😀

ludmilad
10. kvě 2015

@bara_lego nespletla jste prosím nickname? Vyhrála jsem také? ludmilad?

korityakova
10. kvě 2015

Nelinka,,mami koukej co jsem postavila
ja,,co to je?
Nelinka,,no prece zaaazrak ty to nevydis,,😁

buvol7
11. kvě 2015

Protože máme v legu málo zvířátek, tak si náš tříleťák staví vlastní.Tedy hlavně dinosaury 😀 Neni nad dětskou fantazii 🙂