SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Můj první traktor

bara_lego
7. kvě 2015

S kostkami LEGO DUPLO se barvičky naučíte hravě. Můžete trénovat rozřazování a přiřazování kostek stejné barvy. Nebo tvořit žluté, červené, zelené věže. Barvy jsou pro děti zkrátka velké lákadlo. Trénování barev můžete také podpořit velmi vděčnou aktivitou – vybarvováním. Na našich stránkách najdete i omalovánky s kamarády ze stavebnic LEGO DUPLO. Najdete je tady: http://www.duplosvet.cz/ke-stazeni.

Stáhněte si naše omalovánky a vybarvěte s dětmi nejoblíbenější obrázek.

Autorky prvních 10 příspěvků se mohou těšit na stavebnici LEGO DUPLO 10615 Můj první traktor. Celkem rozdáme 10 stavebnic, tak neváhejte a ořežte si pastelky 🙂.

yvonneullmann
8. kvě 2015

Pravda je ze bylo psano stáhnout a vytisknout, tim padem ti kteri stahovali a tiskli meli min času nez ti co vybarvovali primi na pc... Je pravda ze dle pravidel tady anib10 příspěvků neni
Ale je to na týmu duplo jak se rozhodli

piopiu
8. kvě 2015

@janicka53 Nekdo hold nema na tiskarnu a nezlobte se na mna, ale zavidiet detickam je skutocne chore!!

piopiu
8. kvě 2015

@yvonneullmann ja sem tu byla nahodou a hned sme barvili... nema kazdej na tiskarnu... bohuzel teda.. kor kdyz ma dite autistu..... fakt nezavidte detem, proboha...

piopiu
8. kvě 2015

@janicka53 a co timto chcete dosahnout? napr. to, ze muj syn - autista, se uz tesi na lego... a vy tu budete psat, ze je to nespravodlivost a potom to ako jemu vysvetlim?! Smutne...

kalkulantka
8. kvě 2015

@janicka53 Obrázek měl být stažen o tisknutí nikde psáno není. Všichni si obrázek stáhli do svého PC a pak ho obkreslili na papír, případně vybarvili. Je důležité si najít cestu, když to nejde s tiskárnou. Takto to můžete vysvětlit synovi

bizonka1
8. kvě 2015

@bara_lego Moc děkuji a Luky posílá velkou pusu🙂 Traktor určitě otestuje i Adélka🙂 Hezký den. 😉

yvonneullmann
8. kvě 2015

@piopiu ja nezavidim jen říkám co si myslím.. Z me strany to zavist není určitě. Vsem to přeji jen říkám ze jsem myslela ze byli bejake pravidla...

yvonneullmann
8. kvě 2015

@piopiu a uz vubec nemam nic proti vam kteri jste to malovali měli jste vic práce... Jen jsem podotkla ty kteří to vymalovali na pc.... Tak si to neberte osobne. Cas i vaseho syna obdivuji jak krásně jste to zvládli

piopiu
8. kvě 2015

@yvonneullmann diky 🙂

janicka53
11. kvě 2015

@piopiu Velmi se mě dotklo, že jste mi napsali, že dětem závidím. Nevím, jak jste k tomu závěru došla. Jsem učitelka mentálně a tělesně postižených dětí a naše škola nemá mnoho pomůcek a hraček. Často beru z domu synovy, aby se děti měly s čím hrát a vy mi napíšete, že závidím. Šlo mi jen o tom, že ještě s jednou hráčkou jsme splnili podmínky, ale neměli jsme to štěstí, abychom byli mezi prvními 10. Společnost, jakou je Lego mohli udělat výjimku už jen pro naši snahu ... a vy mi takto naložíte. V budoucnu važte slova, prosím a to "závidění" jste si mohli odpustit.

piopiu
11. kvě 2015

@janicka53 tak prominte, ale prectete si, co jste napsala... hrrr hrrrr, jak to mam vysvetlit.. vydite ze jsi to nemyslim jenom ja........

piopiu
11. kvě 2015

@janicka53 A můj malý se těší, že když jsme splnili podmínky, bude mít traktor. Jak mu to teď vysvětlit? - - tohle u vas znamena, ze to berete tem detickam, nejak ste se zamotala 🙂

janicka53
11. kvě 2015

@piopiu Ano, hračky, se kterými se již nehraje můj syn, beru vždy do práce. Je mi jedno, co si myslíte. O Vaší konfliktní osobě jsem si už názor udělala .... Hezký den.

piopiu
11. kvě 2015

@janicka53 Hezky den a kdyz to neumite vysvetlit zdravemu diteti, ze nevyhral, tak mi napiste svoji adresu a ja synovi koupim a tu vyhranou vam poslu 🙂