4měsíční nechce umělé mlíčko, co s tím?

zuzikajdicek
17. kvě 2013

Holky maly mi vubec nechce um flasku proste do pusy neda vyzkouseli jsme sunar a bebu...nevite co stim?je maly takze mu to nemuzu davat syry atd. 😀

ange_de_la_morte
17. kvě 2013

A ty máš málo MM že musíš dokrmowat UM ? Nestačilo by třeba MM a začít s příkrmy ? A co třeba když mu nesedí flaška , zkousila jsi jinou značku nebo ze stříkačky nebo ze lžičky ? Malý mi ze začátku pliwal i čaj - tak sem dáwala po lžičce, zwyknul si a wezme i flašku

lv
17. kvě 2013

..předpokládám, že je na umělém mlíčku, když si s tím děláš starosti..může to být dočasné, třeba mu rostou zuby, nebo má růstový spurt, nebo na něj něco leze..
..tak zkuste jinou značku, jinou flašku, jinou teplotu, jindy, od někoho jiného..větší průtok ze savičky..
..na sýry má čas až bude nejmíň 3x tak starý.. 😀

zuzikajdicek
autor
23. kvě 2013

@ange_de_la_morte taky jsem nad tým uvažovala

zuzikajdicek
autor
23. kvě 2013

@lv dávám MM i UM.....

hojda
23. kvě 2013

@zuzikajdicek On nechce flašku, protože je zvyklý na prso, je to u plně kojených děti běžné, dříve se dával dětem ten čajíček, tak se s lahvičkou seznámily dříve. řešila jsem to u malé v 8 měsících a bylo to peklo,MM bylo málo a UM nechtěla,vyzkoušela jsem milion lahviček a různých udělátek na přikrmování a nic. Nakonec pomohlo zkoušet dávat lahvičku v polospánku a pak jsem si malou brala do postele, jako ńa kojení, vyndala jsem i prso, aby ho cítila, ale do pusy jsem jí dala lahvičku, to zabralo u nás. Chytla se na banánový sunar. Přeji pevné nervy!

zuzikajdicek
autor
23. kvě 2013

@hojda no úplně poprvé jak jsem mu dala UM tak mi bez problému vypil to co jsem mu nachystala ale jen jednou pak už se mi to nepodařilo 🙂 ale tak dávám mu i kašičky na lžičku...Tak to UM už tak neřeším...

hojda
23. kvě 2013

@zuzikajdicek A proč mu vlastně už chceš dávat UM (kaši?) nemáš dost mléka? nebo má hlad?

zuzikajdicek
autor
23. kvě 2013

Zdá se mi že má hlad a málo přibírá ☹ za měsíc mi přibral cca půl kila i když podle doktorky prospívá 😖

leikkka
31. kvě 2013

@zuzikajdicek půl kila za měsíc? co já bych z ato dala, my přispívali 60g za týden a teď konečně jsme drobek um si vzali - láhev mam a mléko beba, až doberu, tak chci nutradefemse zkusit. Uvidíme v příštím týdnu zda to pomohlo. ale je spokojenější. Tak zkoušejte a držím pěstičky a´t to zabere, my se taky snažíme 🙂