Kolik krmení u 3m. miminka?

angienessi
12. pro 2021

Dobry den,
chci se zeptat,kolik by melo mit 3m miminko krmeni za den? Kojime,ale na noc davam lahvicku. Nekdy se mi stane,ze usne tak tvrde,ze se mi ji nechce budit ;(. Kdyz budim,tak pak hrozne place a nemuze pak usnout ;(.
Dekuji.

lenatko91
12. pro 2021

Prospívá? Má dost počuraných plen? Pak nebudit, kojit na požádání. Proč má na noc lahev?

zuzroko
12. pro 2021

@angienessi ted male budou 3m. Kojim, ale teda pocet krmeni vubec nepocitam. Nekdy ji po hodine, nekdy po 4, podle toho jak zrovna usne a jak tvrde spi. Urcite nebudim. Budila jsme ji jen jako novorozence pres den na krmeni, kdyz spala dyl jak 3,5h ☺️

sanyy22
12. pro 2021

@angienessi syn 5 měsíců, a kojím co 2 hodiny přes den. A v noci taky tak někdy i po hodině chce, flašku mi odmítá.

angienessi
autor
12. pro 2021

@lenatko91
Protoze mi kolem me vsichni rikaji,ze je hubena a ze mam urcite malo vyzivne mleko,tak jsme ji zacla na noc davat sunar 🤷‍♀️. Ja proste nevim,je to moje prvni dite a porad nevim,jestli to delam dobre. Dr. rikala,ze je sice hubenejsi,ale podle tabulek je ok🤷‍♀️

angienessi
autor
12. pro 2021

Vsichni vsude pisou,davam na pozadani,ale jak to mam poznat? Prijdu si jako blbec,ale ja to nepoznam. Me mala place porad🤷‍♀️.

lenula02
12. pro 2021

Já budila asi prvních pár dní po narození. Jak začala nabírat nechala sem to na dcerce, udělala si tím sama režim. Mlíčko jinak přes den každé 3h. Ale byly jsme na UM

cuuza
12. pro 2021

Zdravá miminka není potřeba budit, sami dají najevo, že přišel čas jídla. Můžeš zkusit nabízet časteji, ale některá miminka jsou prostě hubenější a některá samý faldík. Nestresuj se zbytečně a užívej miminka 🍀

angienessi
autor
12. pro 2021

Dekuji ;)…nam to take vychazi cca 3h,nekdy 2h.

sirinfirst
13. pro 2021

Nebuď, na flašu se vykašli a koj, jak si řekne - brečí, nabídnu prso, nechce, zkusím uklidnit jinak. Nehledej v tom vědu a užívej miminka 🙂

misa1106
13. pro 2021

Přesně tak, pokud kojíš, tak jen koj. Málo výživné mateřské mléko je blbost. Můžeš ho mít málo, to možné samozřejmě je, takže kdyžtak spíš podpořit laktaci a dávat prso prostě co nejčastěji. Jak je napsáno nade mnou, když pláče, nabídnout prso a když to nepomůže, zkusit hledat další příčiny pláče. Držím palce ♥️

merope
13. pro 2021

@angienessi V noci není potřeba budit, pokud to není po moc dlouhém intervalu. Já už na neonatologii měla "povolené" nechat spát 6 hodin v kuse. Doma pak moc neprospíval, ale i tak byl noční interval "povolený" 6 hodin. Nakonec to vypadalo tuším tak, že jsem měla jeden zhruba 4-5 hodin a druhý tak nějak podobně. Že si tu noc rozdělil cca na půlku. Kolem třetí v noci mě pak budíval snad ještě v roce a půl (resp. do doby než jsem večer nachystala flašku k posteli a on si pak vypil sám - postupně v ní byla voda - a pak už mu stačilo ráno, ani nevím, kdy to vlastně odboural, protože si bral sám a mě nebudil).

angienessi
autor
13. pro 2021

Moc vsem dekuji za rady ☺️

jjasmina
13. pro 2021

@angienessi kojit. Kojit a kojit, láhev zahod, jinak ti začne kojení brzy odmítat. Málo výživné mléko neni a řídí se vlastními pocity.

lenatko91
15. pro 2021

@angienessi jeee, u nás to bylo úplně to samé. Okolí jsem poslala někam, mléko se tvoří přesně podle potřeb miminka. Na celý sunar bych se vyprdla. Moje dcera ve 2 letech váží 9,5 kg a jí normálně všechno. A těch keců, co do teď slýchám 🤦🏻‍♀️ Některé děti jsou holt drobci, nemusí být každé jak barokní andělíček. To chce klid 🙂