Mléko na uspání. Máte tip?

lusyv95
9. kvě 2024

Ahoj holky,

mám otázku. Mám 16m mimčo a poprvé ho bude přítel v noci uspávat sám. Syn je pouze kojený, ale bohužel mi nejde odsát mléko. Máte nějaký nápad, co by mu mohl dát na uspaní? Umělé mléko odmítá. Děkuji!

velkabublina
9. kvě 2024

@lusyv95 klasické mléko

tasimia
9. kvě 2024

@lusyv95 dávala jsem na noc tohle..

veronicka89
9. kvě 2024

Nic..proste se naji a půjde s nim spát;)

zmrzlinka
10. kvě 2024

Normální večeři?

exbordelar
10. kvě 2024

Oni si nak poradi, neboj 😉 bud normalne vecere a haji, a nebo klasicke kravske mliko do uciciho hrnecku. Hlavne odejdi dostatecne brzo a zadne dramaticke louceni. Papa a honem pryc, aby prckovi nedocvaklo, ze tvuj odchod je trochu na dyl ☝🏼😀

lusyv95
autor
10. kvě 2024

@exbordelar Já se tak nebojím ani o malého, jak o přítele 😅 Nerad vidí, že jeho miláček pláče 🤣

lusyv95
autor
10. kvě 2024

@zmrzlinka Tu má, ale je zvyklý,že usíná na prsu

exbordelar
10. kvě 2024

@lusyv95 jj, to chapu. Taky jsem mivala strach spis o toho pecovatele nez o dite 😆

eviicka
10. kvě 2024

Já bych nic nedávala, důležité by bylo, aby měl tátu vedle sebe. Ještě pokud nechce řev, tak bych zkusila si lehnout třeba v obýváku na gauč a omezila/či změnila večerní rituály (pouze nechala čištění zubů), aby mělo dítě jiné vjemy a nepřišlo to spojení.
Ale uvažuji, jak bych to provedla já u svých dětí (obě uspavane u prsa ještě i mnohem mnohem později).

lusyv95
autor
10. kvě 2024

@eviicka Přemýšlím nad tím, že by ho mohl zkusit uspat v kočárku.

exbordelar
10. kvě 2024

A ty odejdes pryc na noc nebo behem dne?

uzivatelkapetra
11. kvě 2024

Dcera podobně stará se občas už nechá usnout i u pohádky, taky večer usíná u prsa, ale kdyby bylo třeba, vím, že by manžel uspal klepkáním po zadku nebo právě pohádkou.
Hlavně polední spaní už občas taky praktikuji i já při knížce, ať si zvyká.

veronicka89
11. kvě 2024

@lusyv95 ať si udělají rituál ...vana ..jídlo...knížka ... 🙂 takhle si hezky zvykne ....;) a čím bude starší bude to mít lehčí chlap sám...

Kočárek je taky možnost 🙂 to si myslel chlap 😀 a někdy mi do práce poslal video kdy dítě jezdí v 11noci po vesnici a komentuje domečky a zvířátka 😀

lusyv95
autor
11. kvě 2024

@exbordelar Odejdu kolem 15 a vrátím se o půlnoci.