Příprava UM v noci. Jak nejrychleji?

oliver11
18. bře 2021

Ahojky maminy. Chci se zeptat na nejrychlejší přípravu UM v noci. Vždycky se mi probere a se spanim je konec 🤨

michaelarousova
18. bře 2021

@oliver11 termoska s vodou ☺️Do minutky hotovo☺️

oli_k
18. bře 2021

@oliver11 https://m.heureka.cz/sterilizatory-a-ohrivace/n...
Já tenkrát s dvojčaty používala elektrickou ohřívačku. Měla jsem na lince převařenou vodu a v dózách odměřenou dávku UM. Než se mléko ohřálo na perfektní teplotu, přebalila jsem je a pak hned dostali lahvičku.

leniczka23
18. bře 2021

Mám v konvici připravenou převařenou vodu, zapnu konvici prohřešků jen na požadovanou teplotu, vypínám konvici a hotovo. Minuta.

crutela
18. bře 2021

Termoska 🙂

jako_mala_holka
18. bře 2021

Máme ohrivacku lovi, nejlepší vec 👍

janedv
18. bře 2021

Na nocnim stolku tolik lahvicek, kolikrat se budi (byvavalo 4x, ted uz jen 2),termoska a pixle s um. Nasypes um, zalijes hotovo. Spi se mnou v manzelske, nevstavam, probudila bych ji i sebe. Takhle to odbudem v polospanku obou a pohoda. Pouzite lahvicky umyju a sterilizuji az rano.

oliver11
autor
18. bře 2021

@leniczka23 tak to bude asi nejrychlejší zatím ještě v noci kojime, ale budí se čím dál častěji takže to bude asi otázka času 🤨

te_reza
18. bře 2021

Měla jsem převařenou vodu v konvici a prihrejvala v mikrovlnce

oliver11
autor
18. bře 2021

@te_reza v té konvici mi to přijde rychlejší, ale vyzkoušíme. Máme 4 měsíce čerstvě a do teď usíná Oliverek v 8 večer a v noci se vzbudil tak ve dvě a pak až kolem půl šesté. Teď je vzhůru v 10, 2 a 5🤨

te_reza
18. bře 2021

@oliver11 no já dala přesně vody do flašky a vychytala sem pak třeba 20 vteřin v mikrovlnce. Hodila prášek, zakvedlala a hotovo.

oliver11
autor
18. bře 2021

Další věc je usínání. Od porodu usínal u prsu a musela jsem ho pořád budit pak rihnul jako chlap 😂, položila jsem ho do postýlky a spal. Teď když už je čas na spaní, začne se kroutit, trepat rukama přes obličej a házet hlavou, dudinu do pusy a zase ven. Když už ho ukecam za půl hodiny to samé a znovu boj a pak spí třeba 1,5 h. Nechapu🤨

klokanka31
18. bře 2021

@oliver11 Já zapnu konvici na ohřátí vody, zaleju sunar a hotovo. Během pár vteřin.

amazonkajanik
18. bře 2021

Taky termosku a kdyby náhodou byla voda ještě dost horká,tak zvlášť převařenou studenou na vychytani teploty, v doze od Avent připravené 3dávky ...

ajja87
18. bře 2021

Jen otázka... Proč chceš dávat um, když kojis? Kvůli tomu, že se ti třikrát od uspani vzbudí? Me malá vstavala třeba co hodinu... Nejsem propagátor kojení,rozhodně chápu, když to nejde a musí se dokrmovat, ale na co zbytečně dávat um, když kojis a je to dostačující? Už jen to, že si sama pridelavas starost....

oliver11
autor
18. bře 2021

@ajja87 kojím jen v noci proto, přes den už jen jednou. Malý má 4 měsíce a váží 8 kilo a měří 68. Porodni váha 49 a 3 kila.

tynka9
18. bře 2021

S termoskou vedle postele jsem se nějak nenaucila pracovat. Nechtěla jsem si pořádně svítit, takže jsem neviděla kam leju, kolik už ve flašce mám. Koupila jsem si ohřívačku na lahve, která umí udržovat dlouhou dobu teplotu, dala si do ní flašku s vodou, nastavila na 40 stupňů a pak jen z avent dávkovače nasypala um. Bylo to nejrychlejší a pro mě nejpohodlnější. Bez svícení, čehokoliv politého... nejlepší investice

terezia10
19. bře 2021

@te_reza taky to tak děláme je to nejrychlejší

oliver11
autor
24. bře 2021

Tak to nakonec vyhrála rychlost konvice 😉. Hned jak začne šmrdlat ručkama a letí dudina tak do 3 minut má láhev a je spokojený 🤗. A opět vstáváme ve dvě a kolem půl šesté. Prostě už mu moje mlíčko nestačilo 😪