Probdělé noci po Sunar Nutradefense 2, zasytí ho málo?

kvetinka84
3. únor 2013

Ahoj, prosím o radu. Už jsem docela zoufalá. Mám půlročního chlapečka. 4 měsíce jsem kojila, pak 2 měsíce pil Bebu sensitive. Teď ke konci začal pít míń mléka, doktorka mi poradila přejít na pokračovací mléko 2 a změnit značku, že ho třeba nalákám na novou chuť. Doporučila mi Sunar Nutradefence. Pije ho, ale ne o moc víc než tu Bebu. Ale co je hrůza jsou noci. Večer sní 200 ml kaše, dělám mu nemléčnou z toho Nutradefense, spí tak 2 hodiny a pak se pořád co 2-3 hodiny budí, dám mu mlíko, vypije ale jen 120, víc nechce a za 3 hodiny znovu. K ránu už pak hůř usíná, takže toho opravdu moc nenaspíme. Myslíte, že ho ten Sunar málo zasytí? Přemýšlím, že to vzdám a vrátím se k Bebě. Na té se budil jen jednou za noc. Co myslíte? Nemáte s tím zkušenost?

lv
3. únor 2013

@kvetinka84 jasně, změnila bych mlíčko..buď se vrátila k té vyzkoušené a osvědčené Bebě, nebo zkusila jiné, než ten nesedící Nutradefence.Nevim jestli všechna miminka, ale moje dcerka si vypije dávku 120ml, víc nechce, já tím nestresuju, každý dítě je jiný, přibírá a roste jak z vody, aby dostala dostatek mlíka dělám mléčné kaše, svačinku ovocné pyré s mlíčkem, někdy jogurt..nebo ho zlobí ty kaše na noc, některým dětem to nedělá dobře /u nás to neplatí/, jedl je i dřív?

veryk
3. únor 2013

no, ono to nemusi byt ani tak mlikem. proste se budi. bud zacinaji zuby nebo ma uzkosti, ze se nemazli s mamou, to tak deti mivaji. je to normalni. kase je dost i vypit 120ml mlika je take ok. me se zacal kluk budit od 7mes a trva to az doted a to mu je uz rok. i kdyz ted uz se to pomalinku lepsi. budil se i po hodine, trapily ho prave zuby. k dceri jsme take vstavali dvakrat za noc az do roku a pul. nezbyva nez vydrzet. ja typy um mlik stridam, chutove mu to nevadi a na spani ani jeden typ nemel vliv, ani ty nocni mlika.takze podle mne nezbyva nez ti prat, aby ho buzeni co nejdrive preslo, dockame se vsechny... hodne sil, vera

blahova_andrea
3. únor 2013

hmmm, tak my takhle fungujeme ještě v 13m ☹ zkoušela jsem různá mlíčka a po všech je to stejný

kvetinka84
autor
4. únor 2013

Dík za rady, já dneska po další hrozné noci koupila Bebu. To že nevypije dávku větší než 120 ml už dávno neřeším. Přibírá a přijde mi, že si to vynahrazuje v příkrmech. Kaši jí od Vánoc a nebyl problém. Zuby jsem taky podezřívala, ale nepřijde mi, že by měl nějak červené dásničky. No musím prostě vydržet

veryk
7. únor 2013

presne tak, vydrzet! my mame maly byt a tak uz mam domluveno vikendove spani u sousedu 🙂

alyssa.anna
21. dub 2014

@kvetinka84 tak u nás to bylo to samé. Od 6m se mi po hodině až dvou dcerka budila. Musela jsem dokrmit, snědla tak 90ml a pak usnula. Vyřešilo to Hami Hajaja. Spí po něm lépe a v noci uź skoro nedokrmujeme.