anettta3
Uživatel anettta3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od anettta3.
anettta3
31. srp 2019

také si myslím že ty ceny už nejsou tak dobré jako kdysi ... na tržnici chodíme spíše na výlet než ušetřit... ale výhoda oproti internetu je, že si to můžeš osahat jaké je to kvality 🙂

V diskusi: Polsko výbava
anettta3
autor
10. kvě 2017

Chci se zeptat, jestli někdo nebyl v podobné situaci jako já. Před rokem mi diagnostikovali boreliózu, s tím, že jsem už byla na tom docela špatně, nemohla jsem ani chodit, co mi tak puchli nohy a strašně křeče jsem dostávala do nohou. Léčila jsem se měsíc na antibiotikách a vypadalo, že je vše ok. No jenže teď se mi to všechno vrátilo ještě v horší formě a navíc jsem těhotná. Měla bych užívat docela silné antibiotika a zase minimálně měsíc a dost se toho bojím, protože vím, že v těhotenství by se antibiotika moc užívat neměli. Byli jste někdo v podobné situaci? Doktorka mi tvrdí, že jsou léky, které malému neublíží a že neléčené to v mém stádiu do porodu nechat nemůžeme, ale přece jen dost se bojím.

anettta3
10. kvě 2017

Ahojte maminky, chci se zeptat, jaké máme zkušenosti s oblečením pro miminka z LIDL http://www.letakomat.cz/lidl/kompletni-letak-xxl-tyden/?page=13#preview? Začínám si pomalinky dokupovat nějaké ty věcičky pro prcka a se mi líbí např i věcičky co mají nyní v Lidlu a zejména oni to mají vždy za dobrou cenu, jen trošku se bojím té kvality, starší dcerce jsem vždy kupovala jen věci z kvalitních obchodů, tak se nevím trošku rozhodnout.

anettta3
11. dub 2017

Za mě také Home credit rozhodně ne, už jen když si ho člověk porovná např. s Cetelemem, tak z toho vyjde dost, že nevýhodně https://www.hyperfinance.cz/pujcky/porovnani-pujcek/?produkty=72;117;

anettta3
autor
20. bře 2017

@xpila
dekuji, tak jsem to pak já špatně pochopila, protože jsem si myslela, že už to schválily

anettta3
20. bře 2017

Já také preferuji zejména oblečení značek jako H&M, Zara, Lindex, Next, F&F přijdou mi to tak jednoduché čisté linie a snadno se to kombinuje

anettta3
autor
20. bře 2017

Četla jsem dneska docela zajímavou novinku, která by měla být u nás spuštěna od příštího roku. Jde o dávku pro otce, kteří mohou zůstat na týden během šestinedělí doma (bližší info jsem našla např zde https://www.bezvamoney.cz/clanky/sestinedeli-s-miminkem-od-pristiho-roku-na-jeden-tyden-i-pro-tatinky/) nyní jsem čerstvě těhotná, teprve běhám po úvodních vyšetřeních, termín tipuji, že by mi mohl vyjít někdy v prosinci, myslíte, že by se nás už tato dávka mohla týkat, když tam to bude akorát takové přechodné období, že část šestinedělí v prosinci, část v lednu, celkem by mi pomohlo, kdyby manžel mohl zůstat chvíli se mnou doma, protože už jednu princeznu doma máme a zejména po předchozím porodu jsem měla docela dost komplikace a dlouho jsem se zotavovalo, takže to riziko je tam i teď.

anettta3
autor
12. led 2017

Holky, děkuji vám za vaše názory, rozhodla jsem se, že to vyzkouším s tím nákupem, dnes po školce se na to vrhnu, tak pak dám vědět jaký to mělo efekt 🙂

anettta3
autor
9. led 2017

Holky jdu si k vám pro radu. Naše holčička začala dělat to, že hrozně plýtvá tekuté mýdlo, co máme v koupelně, jde si umýt ručičky a přitom schválně vylije půlku mýdla do umyvadla. Nestalo se to poprvé a čím ji více upozorňujeme tím to dělá častěji, jakoby naschvál na truc. Dostali jsme se do situace, že už kupuji minimálně 3 tekuté mýdla týdně, což opravdu je dost. Přemýšlela jsem tedy, jak jí to nějak tak vysvětlit, aby pochopila, že to mýdlo i něco stojí a my s manželem musíme na něj vydělat. Četla jsem minule pěkný článek o tom jak bychom měli děti postupně učit, co jsou to peníze a jak s nimi hospodařit. Naše malá, má vlastní kasičku, kde jí s manželem šoupnu sem tam pár drobných. Napadlo mě tedy, že když nejblíže vylije mýdlo, vyberu s ní penízky z jejích pokladničky (schválně co nejdrobnější, aby měla pocit, že jich je hodně) a vezmu ji do obchodu koupit nové mýdlo, přičemž zaplatíme s těmi penízky z pokladničky. Myslíte si, že takový psychologický efekt by na ni mohl zabrat? Nevím už opravdu jak vyřešit tuhle situaci. Malá má 3 a půl.

anettta3
15. pro 2016

@katerinap1978
Nyní jsme u svokrovcov s tím, že tam nemáme žádné soukromí, kuchyně všechno společné no a ještě k tomu mě tchyně nesnáší

anettta3
14. pro 2016

@katerinap1978 No to je hezká představa, kterou jsem i já chtěla původně jako řešení no jenže mého manžela do bytu nedostanu ani za nic, že ​​to ať raději zůstaneme tam kde jsme jako fakt už jsem z toho všeho na prášky :-/

anettta3
12. pro 2016

@hojda Já vím a mám tak trošku pocit jakoby jsme se dostali do slepé z uličky, ze které nevím jak vykličkovat. 😢 Děkuji, doufám, že od ledna se to všechno začne jen k dobrému obracet.

anettta3
12. pro 2016

@tichackova
přesně a čím větší kabelka tím mám pocit že mám v ní méně místa, co tam tolik toho naházím a pak tam nic nevím najít když to potřebuji 😉

anettta3
12. pro 2016

@dandaa jo no tak nám rozhodně tak dobré podmínky nedaj :-/ och na nervy už jsem z toho všeho

anettta3
12. pro 2016

@dandaa a v jaké bance pokud se mohu zeptat?

@cajomilka tak to si mě tedy moc nepotěšila i když zase na druhé straně alespoň je tu naděje, že dostaneme nějakou s lepším úrokem nakonec, jen jestli nám dají až tolik korun, kolik potřebujem no ...

@cajomilka jo s tou živůtku počítáme, že to ještě k tomu třeba měsíčně připočítat,
přece jen jistota je jistota a člověk nikdy neví co se může stát :-/

@hojda ani nevíš jak rádi bychom ještě počkali, ale nemáme moc na výběr, žijeme u svokrovcov a s tchyní se zrovna moc nemusím, dělá mi ze života úplně peklo, to když jsem
nyní zůstala bez roboty jsem jen poslouchala jaká jsem neschopná, líná a podobně ... čili pokud bychom tam ještě déle zůstali mám pocit, že by to naše manželství nevydrželo, protože manžel na svou matku nedá dopustit, příjemná tchýně nade vše, ale to už je na jiné téma 🙂

anettta3
9. pro 2016

I my akorát řešíme s manželem hypotéku a hledáme, kde co jako, ale chtěli jsme brát až příští rok, jelikož momentálně jsem nezaměstnaná, ale od půlky ledna mám nástup do nové roboty. Nicméně četla jsem teď, že od nového roku nastávají změny v hypotékách http://www.hyperfinance.cz/magazin/co-noveho-konec-100-hypotekam-a-rekordne-nizke-uroky/ že již nebude možné požádat o hypotéku na celou hodnotu nemovitosti, co my bychom celkem potřebovali, protože naše úspory jsou mizivé. Nevíme jak to nyní vyřešit. Myslíte, že by bylo řešením požádat ještě teď rychle do konce tohoto roku o hypotéku? A schválili by nám ji někde pokud nemám robotu už 3 měsíce?
@ nickolka91 co se týče příjmu jsme na tom velmi podobně, vychází nám to cca 35000 korun měsíčně a chtěli bychom brát 2,5 milionu.

anettta3
9. pro 2016

V mé kabelce rohodne nesmí chybět krém na ruce, parfem a rtěnka

anettta3
16. pro 2015

Já nejvíce ušetřím na potravinách .Zásadne kupuji věci které jsou zlacnené.Letáky, zlevněné produkty najdu na internetu já jsem je našla tu např na www.letakomat.cz .Když si sečtete kolik penez ušetříte přijdete na to že se to vyplatí. 🙂

anettta3
16. črc 2013

Záleží od toho jaká společnost ti to bude konsolidovat. Banky požadují i daňové přiznání, nebankovky zřejme ne, aspon po mně nechteli, když jsem žádala o konsolidaci online přes www.onlinerefinancovani.cz

anettta3
13. čer 2013

z vlastní zkušenosti nevím poradit, já jsem si brala půjčku od Smartu, ale mám známou, která měla home credit a nestěžovala se. Tam je hlavně podstatné dobře si prostudovat smlouvu, abyste věděli, do čeho jdete. I ty nejmenší písmenka třeba přečíst. 🙂 Jak se teď dívám tak mají akci že vracejí polovinu úroků tak by se to mohlo vyplatit. Ale nevím jaké jsou to podmínky, je třeba si to prostudovat: http://www.skvelapujcka.cz/vyhody

anettta3
13. čer 2013

@t_novotna já jsem se také opalovala v těhotenství, neboj, určitě se nic nestalo, pokud si měla zakryté bříško a opalovací krém.

anettta3
13. čer 2013

@emilia121 ahoj já jsem si brala smart půjčku v lednu, banka mi také nechtěla půjčit protože jsem v registru. Zatím ji splácím v pohodě, i podmínky jsou fajn. Jen si dej pozor, je více společností, které nabízejí smart, některé jsou výhodnější, jiné méně. Já jsem to brala online přes tuto stránku http://www.smart-pujcka.cz/vyhody
můžeš si to prostudovat jestli chceš

anettta3
6. čer 2013

Ja ho mám také doma ale ho nepoužívam, jak píše kimby, jsem zvyklá na hadr 🙂