millih11
Uživatel millih11 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od millih11.
millih11
26. bře 2021

Já bych chtěla koupit dcerce dřevěnou kuchyňku. Poradíte kde koupit kvalitní za dobrou cenu?

millih11
14. pro 2020

@zuzinazuza22 A co v tom je na to bělení teda? A jak dlouho to trvá?

millih11
9. pro 2020

Já bych právě chtěla zkusit něco bez peroxidu, nechci si poškodit sklovinu a dásně a radši bych něco přírodního. Nezkoušel jste někdo něco takového na bělení, účinkuje to?

millih11
31. říj 2020

Také hledám pro muže kvalitní parfém, zaujaly mě niche parfémy, doporučí někdo vůni?

millih11
30. říj 2020

Chtěla bych nějakou vkusnou sadu do postýlky, ideálně kompletní se vším všudy - mantinel, polštářek, peřinka atd. Ráda bych se vešla do tří tisíc. Kde jste teď pořizovali?

millih11
19. říj 2020

Sháním nějaký teplý fusak, který hned nepromokne když na něho nasněží ve sporťáku..

millih11
19. říj 2020

Taky zrovna sháním rukávník a přemýšlím jaký vybrat, aby za chvilku nebyl zevnitř hnusný a vydržel...

millih11
30. zář 2020

Dobře, tak si zkusím taky udělat asi nějaký seznam ať mám aspoň trochu představu. Děkuju

millih11
30. zář 2020

@zuzinazuza22 Ještě prosím tě, mohla sis tam vyzkoušet šicí stroj, který jsi chtěla nebo jenom nějaký co tam měli?

millih11
30. zář 2020

Děkuju za radu, koukám, že jsou i v Jihlavě, tak tam zkusím zajít.

millih11
30. zář 2020

Od jakého výrobce je dneska dobré šicí stroj koupit? Měla jsem dlouho šicí stroj po mamce, ale už přestal sloužit a vím, že už je teď vše jinak než bylo a moc se neorientuju co je teď kvalitní a podle čeho vybírat. Přeci jenom to není nejlevnější záležitost tak si chci být jistá tím co kupuji.