sarkanova3333
Uživatel sarkanova3333 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkanova3333.
sarkanova3333
24. zář 2015

mně na to pomohlo aloe vera 🙂 koupila jsem si v lekarne takovy maly sprej s aloe vera a to mi po vycisteni hned pomohlo ulevit od bolesti a i otok opadl. Ted jsem si objednala z internetove lekarny sleky velkou lahev aloe vera a uz budu jen ten sprejik doplnovat-jen ta samotna butelka mala stoji mylim 80 korun. 🙂

sarkanova3333
18. zář 2015

ja jsem spokojena s biodermou nebo ryorem, ale to je podle me hodne individualni komu co zabira..

sarkanova3333
15. zář 2015

to ja jsem spis citila takove tuhnuti, ale dostala jsem na tento problem magnesko od doktorky a zabralo to 🙂

sarkanova3333
8. zář 2015

já jsem mamince pořídila botky 🙂 našla jsem pár eshopů a ona si vybrala jaké potřebuje a jaké by se jí líbily.. nakonec vybrala z joealex

sarkanova3333
30. črc 2015

já bych zvolila asi nějaký šperk než něco originálního 🙂 třeba hodinky nebo náušnice, dobrý výběr mají na izlatu24. mkni se tam, dobře ti i poradí. kupovala jsem tm pro mamku náušnice na narozeniny 🙂

sarkanova3333
20. črc 2015

mkrni na webovky pankrackeho rynku moc se mi libi jak tam vari, maji zdrave menu a ja se hodne od nich nechavam inspirovat co varit 🙂

sarkanova3333
autor
25. čer 2015

@karlajasmine to je dobrej napad to zpivani akorat nevim jestli by to moje krakani ten muj vydrzel to nevydrzim ani ja a to se slysim jeste docela hezky :D

sarkanova3333
autor
25. čer 2015

hojda nevim jestli by byla jezci kuze prijatelna :D:D
dekuji moc za vsechny rady a doporuceni 🙂 snad to zvladneme a kdyz ne tak prece jenom zastavime a asi i zdrimneme. jak rikate nema cenu to hrotit 🙂

sarkanova3333
autor
22. čer 2015

Dobrý den,
zajímalo by mě jestli používáte nějaké energy drinky či něco jiného, když řídíte na dovolenou a co vám zaručeně pomůže? Pojedeme do chorvatska a pár přestávek dělat určitě budeme, ale něco na podporu, aby člověk zůstal v pozoru i přes únavu? dekuji

sarkanova3333
22. čer 2015

dobry den, od kolika prosim muze detatko zacit pit mineralku? Kluk ma tři a porad ho lakaji barevne flasky od ondrasovek..divala jsem se ze jejich slozeni je moc dobře, ale zas nevim jestli by mu to třeba neudelalo nejak zle.. Jsem v tomhle ohledu hodne opatrna

sarkanova3333
17. čer 2015

migreny jsou opravdu neprijemne... jak doporucuji jiz nade mnou,tak urcite doplnovat pitny rezim a hodne odpocivat. co me jeste napada je sem tam si lupnout magnesii lactici medicamenta-horcik je prave proti stresu, unave. mne to pomohlo citim se vic energicka. s tou kavou ale urcite opatrne 🙂

sarkanova3333
3. čer 2015

ja jsem dostala doporuceni na magnesii laciti medicamenta-obsahuje horcik, je proti tvrdnuti briska a pomaha mi proti unave 🙂 nic vic asi porizovat nebudu