• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

A zase ty sestřičky...

18. března 2013 
autor
holky moje
já se teda loučím (snad už naostro)
budu na vás moc myslet :wink: , Jirka vám sem napíše,jak bude něco nového :wink:
tak zatím pa pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa pa pa moc držímě pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jiřánku od luzz co?????piš piš :grinning:
11. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda

Luzz....budu u kompu nalepená furt :grinning:
Moc se těším na miminka :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sestřičky,
jukněte tady......Lucinka by měla být od 18.30 hod po císaři..... :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=75408&vOffset=4920&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
11. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
přišla mi sms od LUZZ:
:slight_smile: oznamujeme celému světu, že dne 11.5.09 ve 20.04 se narodily Jirkovi a lucce dvě princezny - Eliška 2970kg a 48cm, Nela 3200g a 50cm. Mrňata a maminka jsou v pořádku, táta snad taky bude.... :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holka jedna
já tě správně začarovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc moc moc moc moc gratuluji, jsi mamina jedna šikovná.....
holky jsou krásný veliký a dopečený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fotenky......už se těšíme Jiřane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
luzz bříško a´t se hojí a jizva nebolí, máš krásné holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplně jsem z toho naměkko :cry: :cry: :cry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ščasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já chci holky viděěěěěěěěětttttttttt
11. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paráda...Eli a Neli jsou tu s námi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu budu číhat na jirku na fotky.....
11. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pane Jiřane? :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovská gratulacéééé Lucce!!!! Tak už to má holka konečně za sebou.....holčičky mají nádhernou váhu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ništ žádné fotenky????
12. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
holky, psal mi Jirka (manžel Lucky), že dal do albíčka fotečky dvojčátek. :slight_smile: Jsou úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jukněte...
12. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé ty jsou krásnýýýýýýýýýýýýý a krásně uřvanýýýýýýýýýýýýýýý
a co luciáš je ok??????
jsempísala sms :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bych holky poňuchala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Mluvila jsem večer s Jirkou, Lucie má vypnutý mobil, leží na JIP, na normální pokoj půjde zítra. Prý všechno proběhlo v phodě, dostala epidurál, ale nezabral, tak jí dali narkozu a holky byly za chvíli venku. Víc zatím nevím, snad si zítra zapne mobil a ozve se vám. Páá
12. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýýýý že mi nikdo nedal vědět...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hurááá jsou narozené přesně na hodinu jako jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: GRATULEJŠN!!!!!!!!!!!!!!!!!!JSOU BOŽÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning: ELČA A NELČA :sunglasses: :sunglasses:
12. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočky...
Podávám zprávu, že jsem dnes v 7:50 porodila holčičku. Jmenuje se Marina, 2 340g, 45 cm... Malá si pospíšila, je v inkubátoru, ale o.k.
12. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sariíííííííííííí
že tys záviděla luciášovi co???????????????????
moc moc moc gtauluju holky tolik štěstí najednou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páne jo nestíhám vstřebávat :grinning: :grinning: gratulujíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honem sem s nějakou těhulkou jinak se budeme muset přestěhovat ze snažilek :astonished: :astonished: :grinning: do maminek :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky...
Jo, jo... záviděla :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo jsi sarii 2????? :grinning:
12. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,...no to jsou megaaaa novinkyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
Teda Lucince a Šárince mocinky gratuluji ke krásným holčičikám ....jste prostě super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda já chci teda taky mimi,....Lucenku holt to bude na nás ...jednou a žádný štráchy,že naši chlapi nechcou :grinning: a Kulišek taky určo bude chtět a Dašul... :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Saríí teda jedeš takhle krátce po porodu,ale já bych byla asi taky na PC :grinning: :grinning:

Já už né Mág! :pensive:
12. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mag to jo...ale fakt je krize ted moc platíme mateřina chodí kdy chce...až prodám byt vyplatíme splátky bude líp a potom...asi možná ho donutím s devítkou u spánku :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
jsem taky sestricka a pravidelne uz rok vas ctu :slight_smile:. dneska mi to neda a musim moc pogratulovat obema novym maminkam :slight_smile:. vsechny 3 slecny jsou moc nadherny :dizzy_face: . Gratuluju
13. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj say a čemu jen čteš? :slight_smile:
Tak povídej , kdepak pracuješ a ták...asi je to všude stejný co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za krasne privitani :slight_smile:
pracovala jsem 10 dni na ARO,ale pro sikanu na oddeleni odesla a pak 2 roky na chirurgii septice, ted materska :dizzy_face: . prace me bavila,ale podminky strasne a rozesli se ve spatnem, tak nevim co dal :unamused:

sarinka je krasna :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
say šikana jo????nekecej....
i když v dnešní době je mobbing všude......
say uvidíš...já bych možná šla k dětemteda já půjdu a to jsem na nch jip a na záchrance, ale tam mě nevemou na plný..jsem tam jako dohoda, takže vracet na jip se nechci (MRSA a jiné a téžká fyzická práce), tak mám zálusk na opri )patolog. novoše) nebo dět aro :wink: jako psychicky záhul, ale fyzicky žádná dřina a dětičky ve smněs nepřijdou z domu s mrsou a těma hnusnýma blbě léčitelnýma kmenama :wink:

No a jak to probíhá taková šikana??? to by mě zajímalo, teda jestli o tom chceš písat, když tak IP
14. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek