• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Nazdárek vespolek.... :slight_smile:
Septim, tak nakonec byteček? S tím pozemkem to nedopadlo? Čoko to bude mít z Německa určo daleko :sweat_smile:

Já včera vůbec nešla na PC, ta cesta do Plzně a zpět mi zmohla.....
Paní docentka byla moc milá, výsledky budou 5.8., tak do té doby se budu snažit žít obyčejmýn životem....
11. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé sep, ta se udeš stěhovat, to je supr :slight_smile: A jak velký byt ted máte? Co cokouš, jak to sní vypadá, dnes jí asi budu volat.
myšička- je super, že máš někoho, kdo ti to píchne a nebude u toho vyšilovat. Přeji jen samé úspěchy :slight_smile:
leny-kdyže jedeš na energie?
marhul-IP
11. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj jany- vítej zpět :slight_smile: dobře, že máš z toho dobrý pocit. Ty jedeš zítra na energie???
11. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo zítra jedu.... už to dobytí potřebuji jako sůl, kéž kdyby to tak na mě působilo...
11. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tady jsem psala, že jsem četla o tom článek, ve kterém psali, že to může pomoci. I tam byly příběhy.
Jsem zvědavá jak to popíšeš. Ještě je prý dobrá kineziologie, nebo jak se to jmenuje :confused:
11. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem zvědavá, včera to bylo docela úmorné, až na mě padla depka, bolela mi hlava.....Jižní spojka byla v Praze zasekaná, z kamionu se vysypaly limonády a popojíždělo se několik km po 10 m. Horko, já už neměla co pít, slunce mi pralo do okénka, hlad jsem měla no tfuj to byl tedy výlet.....
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to věřím, že to bylo úmorné, příště se musíte lépe vybavit, nikdy nevíš, kde se seknete
11. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Janýsku, jak to probíhalo to vyšetření? Co všechno zkoumají?

Leny, já jedu za týden na energii.
11. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,
co je to prosím proslazené mléko??? Je mi divné, že na recept chtějí 0,5 kg a ne l.Myslíte, že chtějí kondenzované mléko??
11. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Není to sušené mléko?
11. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,tak jsem opet na netu,ale jen pisnu a letim dom. :grinning: citim se skvele nic me neni a nic me neboli :wink: Jeste tyden a budu vedet co a jak,tak snad je tam mam ty moje smudlici :wink:
Sept-to teda bude dalka to snad ani k tobe nebudu jezdit :slight_smile:
Leny,janysku a leny16 moc vam dekuji,ze na me myslite.
Tak se tu mej te a ja zase pisnu co a jak,ale zatim jsem opravdu v poradku.....jo a testovat nebudu jsem se rozhodla a nechame to na pana Dolezala......tak paaaaaaaaaaaaa
11. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a MARHUL ty moje cisla asi jis nebo co,ze ho porad nemas,tak ja ti pisnu at ho mas ulozeny v telefonu a nerikas ,ze ho nemas :wink: :wink: protoze bych te rada uz poznala...
11. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj coko držím palečky ať jsou tam dvě čárečky.
11. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.ceskatelevize.cz/program/kucharskapohotovost/recepty/137-limetkovy-dezert/
myšičko- nevím, to se mi nějak nezdá, třeba se spletli a chtěli napsat litru místo kila :confused:
asi se jich zeptám na tech sránkách. Ten recept dávali v televizi a vypadá to super :slight_smile:
coko- super, to vypadá skvěle. Ty jedeš 17. k dr. Doležalovi, že??
11. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Čoko jukla a mají se dobře :dizzy_face:

Leny, já myslím, že je to sušené mléko a i to tak v tom receptu vypadá...
11. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky, třeba to je sušené mléko... :confused: napsala jsem přímo tvůrcům :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejsi ty těhotná, e máš takové choutky??? :slight_smile:
Já to ale neupeču, páč to nepřečtu :grinning:
11. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to přeložil počítač, tak se mrknu, jestli tam není nejaká hloupost, je to ten 3 od začátku
11. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoojky všem :wink:

COKO telefonek tvůj už mám-díky Leny2 :slight_smile:
Jen ještě nevím,kdy budu moct...ale příští týden jeden den určitě...jak by se ti to hodilo??? Kromě pondělí ....
11. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My dneska byli celý den pryč-Pardubice...

Teď vyhlížíme rodiče a večer mě čeká žehlení...ráno jedeme na kontrolu a doufám,že už vyfásnu injekce a budu vědět,že to pořádně začne!!!

Opatrujte se a kdyžtak juknu večer :slight_smile: :wink:
11. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
1 šálek bičování-ušlehaná šlehačka
4 šálky marshmallows- takové ty jojo pěnové bonbony(spíš bílé)
1 sklenice karamelle topping- poleva karamelová
2 balíčky smetanový sýr- 2 pomazánkový másla
11. čer 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
přečtěte si celý návod, docela prča :grinning:
marhul- copak děláte v Pcích?? Nákupy v Paláci? Konečně ti to pořádně začne :wink:
11. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak proslazené mléko je kondenzované mléko, napsal mi to dramaturg pořadu :confused: :confused:
11. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, to vypadá moc krásně ten moučník.
11. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Leny2 a všichni ostatní :slight_smile:

Po dlouhé době o sobě opět dáváme vědět.
Daří se nám dobře, Ondra roste jako z vody. A protože ho voda baví, tak ho učíme plavat: chodí k nám instruktorka a ukazuje nám, jak Ondru naučit plavat - zatím ve vaně, později v bazénu. Je to fakt super :slight_smile: .
Maminka ho stále ještě kojí bez přikrmování... Ondra nám docela dost blinká, takže jsme domluveni s dětskou doktorkou, že po začátku 4. měsíce najedeme na příkrmy - těmi by se to snad mělo zlepšit. V pondělí jdeme do poradny na prohlídku ve čtyřech měsících, a tam se rozhodne :slight_smile: .
Ondra se umí báječně chechtat, ale také se dokáže dost vztekat. A pusu taky nezavře (to má po mamince :wink: ). Naštěstí v noci báječně spí, takže vstáváme na kojení během noci jen jednou. Dneska jsme si zavzpomínali na minulý rok - přesně před rokem (13. června 2008) jsme se totiž o Ondrovi (tehdy chobotničce :wink: ) dozvěděli.

Příliš vás nestíháme dočítat, přeci jen dá jedno neposedné dítě docela dost zabrat :wink: .
Marhulinko, jak to vypadá u Tebe? Už se něco děje nebo alespoň rýsuje?
Leny2, čekáš na další KET nebo IVF?
Mil a Septim, obdivujeme Vás, že zvládáte dvě najednou. To se dají v náruči nosit dvě děti najednou :wink: ? Nás bolí ruce z jednoho jediného Ondry :slight_smile: .
Všichni ostatní: mějte se fajn a přejeme brzké těhulkování :slight_smile: .

PS: fotky v naší fotogalerii stále přibývají - adresu fotogalerie jsme posílali v únoru do IP, tak můžete mrknout :slight_smile: .
11. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky a KUL,
to je dobře, že jste se ozvali a že se vám daří dobře. :slight_smile:

Já mám vyčerpané pokusy z 1. IVF (ET + 3x KET), takže mě čeká 2. IVF.
12. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky všem...jen v rychlosti-od neděle píchám:slight_smile:
Jdeme na pizzu,tak juknu později odpolko nebo k večeru..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
12. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ženy :wink:

Kul tedy Ondrášek je opravdu kouzelný :dizzy_face: , jen jsem ho musela politovat v tom slávistickým dresu, fakt takhle od mala trápit dítko, že se nestydíte (já jsem kovaný sparťan :grinning: ).

Jinak mi dnes cestou autem zvonil telefon a volala Čoko a byla smutná, včera začala špinit a dnes se jí to prý asi začíná rozjíždět, tak čeká, jak to dopodne.... :frowning2:
12. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek