• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ostatní pracují a nesmí na net. V tuhle hodinu už by mohli být doma a povědět nám něco nového. :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo teď už by měli být doma a přišupajdit nám povědět nějaké novinky...alespoň na chvilku!!!!!!!!!
16. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jakpak sis Misicko užila první den dovolené???
16. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už druhý. Malinko pracovně. Kluci nám dělají topení
tak je kontroluju jestli to dělají dobře. Zítra půjdu na
borůvky a udělám další koláč. Ve čtvrtek asi pojedem na
výlet do Prahy. Hrad, Petřín ap. Určitě bude i nákup látek
v mém oblíbeném obchůdku.
16. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů nojo druhý :wink:
Nojo kontrola musí být!!! Zase borůvky,zase koláč???????? Já chci takyyyyyyy...my ale jedeme na hory,tam ještě teda nebudou :frowning2: :frowning2: :frowning2: A bacha,jestli to bude číst Janysek,tak ta se o koláč hlásila!!!!!!!!
V Praze je blaze...by tam pojedeme brzo na miminko od švagrové...asi až mi dají naše bobísky do bříška,tak pak nějak...
16. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v Praze zase miluju Ikeu...manža mě vyhání a popostrkává v určitých odděleních-jako u hrníčků a svíček....jsem na to úchylná!! ale když budu mít v bříšku naše bobísky,tak mě zase bude strkat do těchto oddělení a říkat ať si vyberu co chci,aby mi udělal radost!!! :grinning: :grinning: tak se mooooooooooc těšííííííííííííííííííím :wink:
16. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To abych sbírala celé dopoledne, upekla minimálně 4 koláčky a rozdělila se.
16. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikea není špatná, ale Kika je mnohem lepší.
16. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo sííííím to bych se o koláček taky přihlásila :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kika-nojo tam jsem ještě nikdy nebyla!!!!!!! A říkáš lepší???? No tak to tam budeme muset nejspíš zajet!!!
Ale manžílkovi to řeknu až později :grinning: :grinning: :grinning: taktika :dizzy_face:
16. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co houby?? Rostou??
Manža pořád otravuje,že půjdeme na houby...jenže já to nesnáším-nesnáším houby,tak nemám potřebu je ani sbírat...bleeeeeeee
16. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já něco zavařím a jestli podniknem někdy sraz tak přinesu.
16. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo se srazíkem to je tady horší...nějak se ne a ne domluvit :sweat_smile: Spíš se to nikdy nehodí moc lidem :frowning2:
Ikdyž já bych mohla teď :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já houby nejím, ale hrozně ráda sbírám. Prý rostou na loukách a okrajích lesů kde
mají hodně světla. Zkusili jsme to včera a nic, ani jedna jediná. Přesto se najdou tací
co najdou i plný košík.
16. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo já ho vyšlu samotného...ať si jdou s taťkou....já bych nasbírala leda tak prašivky....
16. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý nápad, chvilka volna pro sebe není k zahození.
16. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo tak jsem mu to oznámila,že na houby může vyrazit s taťkou,tak se prý domluví a já budu mít relax...asi si domluvím nějaké sezeníčko - kávičku a pokec :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se těšíš na včeličky???
16. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný večer a zítra sluníčkový den!!!
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na včeličky se vůbec netěším, ale přítel si to určitě bude užívat.
16. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stav marhul na kavu jsem porad doma :wink:
16. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec..., já jsem na netu dnes byla, ale tady bych si povídala sama se sebou, tak jsem strašila u nás na Spolubojovnicích..... a koláček bych si dala :grinning:
16. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem přeji sluníčkový den!!!

JANYSKU-tak proč jsi se neukázala?? My si tu s Mysičkou psaly :wink: Tak to koláček nebude!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

SEPTIM-jojo tak kávičku dohodneme,ju?? Já ještě napíšu COKO,kdyby měla náladu jít taky,ju?? Slíbila jsem jí to:slight_smile:

Tak se opatrujte,já jdu balit a kolem deváté vyjíždíme směr Orlickééé....mooooc se těšíme...máme tam doporučenou i restauračku na obídek,po naší trase...a budu fotit a fotit:slight_smile: chichichi

Paaaaaaaaaaa a večer se ukážu!!
17. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OSTUDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠECHNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takže dnešní výletík: Dorazili jsme do Deštné a vyrazili na Šerlich,pak na Luisino údolí a odtamtud na Zámeček Pádolí-tam byla zastávka na papu a brmbrm:slight_smile:
No a zase zpět na Lusino údolí a do Deštné,kde jsme nakoupili pohledy a turistickou dřevěnou známku na památku:o))

Jsem příjemně unavená,jdu udělat rychlovéču a hodím spršku,otevřu Avanti a snad klapne i vášnivá noc-nebo usneme jak medvědi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásný večer a pa někdy teda!!!!
17. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Posouvám - nepřispívám :angry:
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec všem nepřítomným....., koukám zda tu někdo nenakoukl, Marhul už to nevydržela a tak si raději založilo novou diskuzi :grinning:
Já pracuji a vyhlížím, kolem 10 mi mají přivézt tu novou skříň do ložnice..., jsem zvědavá, bude celá rozložená a zabalená, tak jak budu kontrolovat, zda nejsou zrdcadla rozbitá :unamused: a Michal už byl včera celý hin, že jí bude dnes muset zmontovat :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem tu!!!
18. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JANYSKU-jojojo založila :wink: Však sem nikdo nechodíte-to pěkně flákáte!!! VRRRRRRRR
Jojo všechno hezky zkontroluj,ať můžeš kdyžtak hnedka reklamovat-pak to nepla :grinning: Jůůůůůůů a já bych teda chtěla vidět fotečky,jak jste vymalovali!!!!!!!!!!!!!
18. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to blejsknu, až mi kluci smontují tu skříň a až mi někdo naučí ty fotky zmenšovat :slight_smile:
Tak když tu jsi osiřelá, máš za námi přijít na Spolubojovnice, Septim i Leny tam pravidelně čtou, co tam bleptám :slight_smile: a už jsem tam Leny také zvala....,teď tam jdou holky taky na ET a KET a bylo by nás tam více....., tady je vážně mrtvoučko, co je čoko v ČR a bez netu..... :unamused:
18. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi volala Věruška, už se připravuje na dovču, příští týden jedou..... Nakonec jí vzali jen ten levý vejcovod a ostatní má v pořádku, tak až se zrelaxuje půjde na KET, počítá srpen nebo září...
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek