• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Když jdeme spinkat tak se přitulí a hladí ty dvě bublinky a povídá si s nima.
Jen co se potvrdí těhu tak začnem vybírat jména.
Přítel už jedno má jenže ho nemůžu nikde najít a nějak mi nejde
dohromady s příjmením. Je to z muzikálu Krysař : Ágnes S.....
7. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si při prvním transferu taky vůbec nepřipouštěla, že by to nevyšlo. Vlastně při každém transferu jsem žila v domnění, že teď už to vyjde, ale bohužel.
7. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY2-tak takový je můj manža....už tu lítá s testem a jako jestli budu testovat :grinning: :grinning: :grinning: Tak ho vždycky zpražím,že nebudu ať si to udělá sám :grinning: :grinning: :grinning:

Já si při prvním transferu taky nepřipouštěla nic jiného,než že to prostě vyjde!! Je to dobře....teď,když už jich mám několik za sebou,ten optimismus není moc kde brát!!
Mysicko-proto ti přeji,ať je tento transfer první a zároveň poslední!! Ať z něho máš minimálně jedo krásné zdravé miminečko!!!
Jinak se sexíkem určitě počkejte,dokonce i dr.to zakazují!!
7. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi tak manža už má jméno od té doby,co mi bublinku vložili :wink: :slight_smile: On si přeje Michala / No a nebo že by Michalku?? :sweat_smile: Hladí bříško,dává pusinky a říká Míšo drž se!! :wink: :slight_smile: Já říkám bublinko!!
7. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle jména jsou také jedny z mých oblíbených.
7. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky online!!! :wink:
7. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo kluka Michala chce strašně manža...s holčinkou to bude horší,švagrovci nám teď naše jméno vyfoukli :angry: tak budeme muset vymýšlet jiné :wink:
7. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se po vás určitě opičit nebudu, je tolik krásných jmen. :wink:
7. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Tak to by ani tak nevadilo,kdyby ses opičila ty....spíš nás to naštvalo,když švagrovci věděli,že tohle jméno chceme...no ale to je jedno...však my si vymyslíme lepčí :wink: :slight_smile:

A tak jak se cítíš ty Mysicko? A testovat se koukám,chystáš příští týden...kdy vlastně máš jet na test do A?
Já v úterý
7. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci aby dítě mělo svátek blízko narozenin a vánoc.
7. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je dobře bříško nebolí, prsa ano. Do A jedu na náš svátek
a doufám že potom bude velká oslava. :wink:
7. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo tohle je pravda,ale zase když si vybereme jméno a mimčo se pak tak nějak narodí...co nadělám :sweat_smile:
Je to pak sice škoda,ale dá se to...my to tak v rodině máme,že je svátek-za tři měsíce vánoce a narozeniny :grinning:

Tak mě od třetího dne bolí všechno...tak jsem zvědavá na letošní bujarou oslavu svátku :wink:
7. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mojí oslavu, nebo na tvojí? :grinning:
Narozeniny se bohužel občas naplánovat nedají.
Kamarádka co s náma byla v ZOO má narozeniny 25.12.
a 5.1 se jí má narodit miminko. Nám se to narodí v půlce
března, to je dobrý :slight_smile: :wink:
7. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přeci na naší bujarou oslavu :wink: :wink: :wink:

Jasně,my budeme mít jarňátka...takže Michal to být může klíďo ten je v září :wink: No a holčinku ještě vymyslíme :wink:
7. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych se v pátek zastavila jestli budu v HK? :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v pátek nebudu doma akorát ráno...když by to bylo tak v těch 11h a déle,tak bychom mohly zajít na zahrádku do Duranu :wink:
7. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak všem krásný večer,jdu se věnovat manžílkovi a pejsáčkovi...papapa a zase zítra :wink: Hlásím,že zítra jsem osmý den s Bublinkou :wink: :slight_smile:
7. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak se těhulinky cítíte?
8. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: , já jsem nemocná, mám nemocný močáček :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janýsku,
tak máš antibiotika? Pan léčitel by to nevyléčil?
8. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlavně brzy uzdrav, abyste mohli doma snažilkovat.
8. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny mám se stále stejně, jen mě čím dál častěji pálí žáha.
Marhul až budeš vybírat jméno pro holčičku tak se můžeš inspirovat.
www.krestni-jmena.cz
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany- opatruj se, s močákem to je asi hodně nepříjemné. Nenachladila jsi se někde??
pokukuji sem na holky a vidím, že se mají moooc dobře :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny16,
a jak se daří tobě? Co autoškola, kdy budeš dělat zkoušky?
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc vas zdravim. Planujeme srazik 25.7 nebo 26.7 :grinning: :grinning: :grinning: jak se vam to bude hodit. Zatim jde septim, cokousek, mil doufam ze tentokrat bude ucast hojna :slight_smile: A jak se vam vsem dari :wink: Doufam ze tu bude za chvilku sama tehulinka :wink:
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku mocacek je velice neprijemna situace, brzo se nam holka uzdrav :wink: Chce to teplo a hlavne zadny sex :grinning:
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- autoškola mne čeká zítra ráno. Bojim, bojim :confused: :wink:
8. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 na babywelt maji fusak do toho vaseho kocarku asi za 650,- byl to vystaveny vzorek proto ta sleva puvodni cena pisou skoro 2000,-
8. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny :wink: :slight_smile:

Já se cítím-tak nějak nijak...teda jsem víc unavená...pravidelně si musím jít po obídku lehnout :sweat_smile: Jinak nic..prsa bolí,břicho dneska přestalo a cítím to jen tak občas,spíš,když něco dělám,nebo dlouho šmajdám venku...
Těhotně se necítím,to jsem se ale necítila ze začátku ani když jsem těhu byla,vlastně nevím,jak bych se měla cítit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

JANYSKU - ty to koukej vyléčit-chce to brusinky!! A žádný SEX!!! Ikdyž já ho teď taky nemám a pravidelně se mi už zdají erotické sny!! uuuuuuuaaaaaaaa To jsou teda muka!!!

LENY16-tak na zítra tfuj tfuj ať nikoho neporazíš :grinning: :grinning: :grinning: Ještě,že nebudeš snad jezdit v HK :grinning:

LENY2-ať ti to utiká v práci a co bobísek?? Zase bych chtěla vidět fotečku a něco o něm...co už šmudlínek umí a tak!!

SEPTIM-tak já si to píšu a dopředu dám vědět,jestli budu moct...my máme totiž mít ten následující týden asi dovču...,tak pokud nikam neodjedeme,tak bych šla :wink: :slight_smile:

Všem krásnou dobrou noc :wink: :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak zase pisu,nejak se me zblaznil pocitac vubec tomu nerozumim :grinning: nemame tady internet a dnes rano ho zapnu a chci si neco nahrat a koukam jde internet to je zvlastni jak je to mozny.
Tak ja jsem byla u dr.v utery a ted mam pauzu a v srpnu az dostanu tetu,tak se objednavam do Arlety a jdu do toho ET...Tak se snad zadari a uz se na to tesim. :grinning: Jeste,ze tu mam Septika a utika me to rychle,ale ted bude bydlet daleko,tak jsem zvedava jak casto se uvidime :grinning: Jinak me uz za tyden odjizdi Vrata do Nemecka,tak jsem smutna,ale doufam,ze me to utece i tady a pak v zari nas pojede vic za nim :wink: Tak se tu zatim mejte a ja zase pisnu,treba nam pujde internet cely den.
Necetla jsem co pisete,ale marhul a mysicko drzte plody at se to tu konecne trochu hybe :slight_smile:
a hlavne piste kdo pujde na srazik,at tam nejsem zase jen ja a septik s holkama.......... :wink:
9. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek