Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
10. črc 2009

LENY16-neboj příště to zvládneš!!!!!!! Hezky dýchej a máš to v kapse!!! 😉 🙂

LENY2-tak to je šikulka!!!!

JANYS-tebe budu zlobit přeci 😅 😀

marhulinka
autor
10. črc 2009

Kdepak je Čoko....že by dneska net nešel?

coko.joko
10. črc 2009

Jsem tu,ale varim jako blazen.Mam tady holky od segry do soboty a tak se musim o ne starat.V sobotu rano odjizdime k nasim na tu oslavu a vratime se v nedeli.Ted jsem jeste musela zajistit sudik s pivkem a chlazeni a jeste pecu buchtu a jeste dort,takze mam hodne prace,ale holky pomahaji.Tak je to v poho.Jinak net porad jde a ja to nejak nechapu jak je to mozny.
Leny16-to je skoda,ale neboj udelas to na podruhy ja jsem to delala taky na trikrat,ale testy ne jizdy.-ale neboj to pujde hlavne se nesmis nervovat,at je Vaneska v klidu 😉 drzim vse co muzu,at to udelas.
Leny2-mas krasny vlasky ted jsem koukala na maila jak si poslala fotecky 😎
Marhulko,vcera jsem jela okolo tebe a tak jsem si rikala copak asi delas,ale nebyla jsem ohlasena,tak jsem nechtela otravovat 😀
Mysko a co ty jak se mas?
Septiku a co ty dneska mas v planu.......

marhulinka
autor
10. črc 2009

Jůů čokoušek tu byla 😉 🙂

Jdu všem popřád hezký víkendík,já teď mám samé plány,tak se sem nedostanu....pa pa pa pa 😉 🙂

septim
10. črc 2009

ahoj cokousku ja se jedu odpolko s celou rodinou podivat na miminko co se narodilo pred tydnem,uz se mooc tesim jak pochovam. Dopolko jsem byla prckovu kupovat darecky 😉 ahoj marhulinko janysku 😀 leny16 to neva tak priste hlavne se nenervuj at je prcek v klidu 😉

leny2
10. črc 2009

Coko, to jsi koukala na ty fotky, to už mám zase jiný, to víš rostou jako z vody.

mysicka.hk
10. črc 2009

Teda vy jste se včera rozpovídali. Nějak jsem včera nemohla udržet klapky tak
jsem zalehla v 19hod. Dnes pro změnu prosím internet aby se mnou komunikoval
a on se přestěhoval k Čoko. Leny16 neboj na podruhé to zvládneš.
Já dělala na dvakrát testy. Já si chci taky pochovat mimi 😉

coko.joko
10. črc 2009

Mysicko,tak ti teda dekuji,ze si me poslala signal na net 😀
Sept,tak to je super,ze jsi jela chovat 😉 ja si pockam na pondeli,az se tavim u tebe a taky si pochovam ty tvoje holciny 😎 a co cokoladka jeste je,nebo ne 😀 😀
leny2 to jsem teda koukala jak i to slusi a jaky mas uces 😉
kdepak jste vsichni dneska

janysek70
10. črc 2009

Já už jsem zde, právě jsem se vrátila z nákupu...., až jsem zapomněla v šest spolknout prášek...

coko.joko
10. črc 2009

janysku teda ty nakupujes a pak zapominas 😀

coko.joko
10. črc 2009

u nas se kouka na novu a me to neba tak jsem zapla net a cekala jestli bude net a on je to je radosti 😀 😀
jinak dnes mam super den a to doslova a uz nic nedelam ☹

janysek70
10. črc 2009

Super den myslíš jako na ho*no? že ten vysmátý smajlík u toho 🙂

janysek70
10. črc 2009

Já mám dnes ještě jeden úkol a to zalejt všechny kytky v bytě, to tak miluji, ale ony tak moc chlastaj 😒 😠

janysek70
10. črc 2009

Jsem si teď pouštěla manuál pro použití kondomu na hlavní stránce Seznamu 🙂

coko.joko
10. črc 2009

hihihih to muselo bejt a jak se teda pouziva to ja neznam.Kytky nemam v byte,takze me tu jen chlastaji netere a Vrata 😀 jo den na ho.no a to totalne

janysek70
10. črc 2009

To já taky neznám, tak jsem se zase něčemu přiučila a zasmála 🙂
Snědla jsem sójový suk a moc mi nechutnal, tak musím hrabat něco jinýho, co jsem si koupila 🙂

coko.joko
10. črc 2009

sojovy suk co to je to neznam,ale vim co je sojove maso 😀 tak si dej zmrzku a nebo cokoladu

janysek70
10. črc 2009

Čokoládu nee, ale urvala jsem poslední dva kelímky s čoko zmrzkou a jestli bude dobrá, tak ten 2. Michalovi nedám 😀 , je na pívu, tak dostane prd 🙂 . Sojový suk je takový váleček a je to jako cukrovinka, ale žádná bomba

coko.joko
10. črc 2009

tak to nekdy ochutnam 🙂 tak dej coko zmrzku............a co jinak noveho u tebe.

janysek70
10. črc 2009

Teď musím počkat, jsem po prášku a nemá se 2 hod nic mléčného.
Člověče u mě snad nového nic nebo mi zrovna nic nenapadá, krom nemocného močáku 😀. Snažím se co nejvíce zaměstnat, abych pořád nemyslela na mimi, ale stejně myslím, předělávám a přerovnávám stále něco doma, cvičím, nebaví mi zaměstnání, tak jsem otrávená, Michal mi někdy hrozně s**e a někdy ho strašně miluji....

janysek70
10. črc 2009

Tak jsem ty kytky konečně dala a ještě jsem jedním očkem stíhala Krause..... a už tu bude Sex ve městě 🙂

mysicka.hk
11. črc 2009

Kde jste kdo? To se povídá do noci a dopoledne to vyspává
když jsem tady já. ☹
Když přijde drahá polovička domů tak je net jeho a já
mám smůlu. Marhulinku tady asi celý víkend neuvidíme.
Snad se v pondělí pochlubí co nového s bublinkou? 😉

leny2
11. črc 2009

Ahoj holky,
my doma pracujeme, bagr bagruje základy pro přístřešek na auto, tak moc internet nestíhám.

Janýsku, to je dobrý, já si včera taky koupila sójový suk a docela jsem si pochutnala.

Čoko to je super, že jsi tu zase mezi námi.

Marhulinka víkendují, asi někde cestují a v pondělí bude testit?

Mysicko jak ty se máš? Jak se cítíš?

mysicka.hk
11. črc 2009

Ahoj Leny cítím se dobře, jen ty prsa hrozně bolí.
Přítel se pořád vyptává jestli si myslím že jsem těhotná?
Jak to mám vědět když jsem ještě těhotná nebyla.
Snad to v pondělí bude pozitivní u mě i Marhul. 🙂 😉

leny2
11. črc 2009

Budeš v pondělí testovat?

mysicka.hk
11. črc 2009

Zkusím to ať víme na čem jsme. 🙂
Jak brzo po transferu by se to mělo ukázat?

leny16
11. črc 2009

Hojda děvčata 🙂
na ten sraz se mnou také počítejte, to si přeci nenechám ujít 😎 😉
Dnes jsem byla u sep pro nějaké věci a všechny 3 holčiny jsou moooc hodné. Malé byly kouzelné, furt něco povídaly, ale já jim nerozumněla 😀 zlatíčka to jsou 🙂
myši- kolik jsi to Etu??

marhulinka
autor
12. črc 2009

Všem krásnou neděličku 🙂

My se teď vrátili z nákupu...to je pohoda nakupovat,když je obchoďák skoro prázdný 😀 😉
A byla jsem i vyloupit lékárnu a mám dva Mamatesty...doma jsem měla od pátku jiný,protože tenhle neměli...

Nebudu dočítat,musím vybalit nákup a asi půjdu odpočívat...byla jsem dneska vzhůru po páté-zdál se mi sen o testování...jen jsem se nedozvěděla ten výsledek...tak o půl šesté už jsem čůrala na test 😀 😀 😀

No a v úterý jedu naostro k dr.,tak jsem musela teď koupit i nějaké vitaminy,abych měla skleničku na moč 😀 😀 😀 doma nic nemáme 🙂

marhulinka
autor
12. črc 2009

Myši budeš zítra testovat?? Já budu teda testíkovat asi zítra tím Mamatestíkem 😉 🙂 No a pak si to ještě zopáknu v úterý ráno 😉 🙂

septim
12. črc 2009

Ahojda vsechny, tak se konecne sejdem doufam v poradnem poctu. 😀 Zitra jsem na vas holky zvedava a doufam ze to vsem dopadne na jednicku. 😉 Jinak leny 16 ma uz krasne brisko to budete koukat 😀