• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Hojte ženy :wink: , vyrážím směr :wink: rachota a beru deštník, páč tady šíleně leje.....
23. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Janýsku, taky u nás leje jako z konve, už jsi volala dr.?
23. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
dneska jsem ranni ptace :grinning: musim jit do mesta a taky se jdu rozloucit s kamaradkou v patek me odjizdi do CR na 5 let :frowning2: tady je 12st.a kouka na me slunicko :sunglasses: tak se tu mej te a vecer kouknu...pa
23. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokousku, to máte lepší počasíčko než u nás. Tak se hezky rozluč s kámoškou a večer přijď mezi nás.
23. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem....tady taky pršelo a teď se tu honí mraky :angry:
Coko ahooooooooj tebe je nezvyklé vidět takhle brzičko :grinning:
Nám pracujícím ať to hezky utiká a nikdo nás nezlobí!!!!
23. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Marhulinko.
23. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, už jsi volala? Stále na tebe myslím, jak jsi pořídila?
23. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase nakukuji :wink:
Co Janýsek???
LENY jak je tobě???
23. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, tak nějak stále stejně, dnes ráno mě popichovalo napravo nalevo, asi už se mrška chystá.
23. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ahojda,jo to mas pravdu ja sem tak brzo nechodim,ale dnes jsem musela vstavat :grinning: ted jsem prisla a venku je teda pekne hnus jsem to zakrikla,ted tam i prsi a slunicko nikde.Za chvilku je tu V.a musime na nakup a na obed...
leny2 to je divny,ze je ti porad soufl :unamused:
marhul a tobe je uz lepe nebo taky to stoji za prd :wink:
janysek je v praci a maka,tak se tu objevi az na vecer a urco nam rekne jak dopadlo volani dr.
ja dnes budu psat na tu Arletu,aby me poslali tu zadost na pojistovnu at to mam nez tam prijedu :grinning:
23. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cokosku, to tam napiš, aby to někde nezapomněli založený, mám s tím zkušenost.
23. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko-to víš,to hnusný počasí si nemůžeme nechávat jen pro sebe,tak jsme to taky poslali k vám :grinning:

Mě je strašně,funguju jako robot....dýchám,pracuji,jím jen že se nutím a čumím jako puk :angry: :frowning2:
23. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leny2 budu tam psat dnes at to nekam nedaji a pak v tom neni bordel :wink: a az tam prijedu at to hned jede jak ma nechci na nic cekat a hned chci jit do toho 3 pokusu...tlaci nas cas :slight_smile:
marhul to ti teda dekuji,ze me sem posilas takove poco :grinning: ja jsem dnes chtela sedet venku na kavicce,ale tak zaclo foukat,ze se to nedalo :angry: no to musi bejt hrozny,kdyz je ti tak zle ....ja nevim cim to je,ale me posledni dobou je taky nejak divne porad me picha v brisku a mam i krece,ale myslim si ze je to hodne i o psych.a ta u me hraje teda hodne cim vic na to myslim tim me je zle :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, tak jsem zvědavá, co ti odepíší.
23. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík, já jsem ráno volala před osmou a dr. tam ještě nebyl, chtěli mi dát termín na konzultaci, tak jsem řekla, že jsem zdaleka a že se chci jen dohodnout na termínu KET a tak si zapsali jméno a telefon a že to dr. dají. Celý den hlídám telefon, bojím se, že zavolají zrovna, když jsem jela se šéfem autem nebo jsme byli spolu v kanclu, abych mohla mluvit a nic...... Na tohle je to tedy v Arletě bezkonkurenční, zavoláš si, řeknou ti čas, v kolik můžeš dr. zavolat nebo ti zavolá on sám a nebo napíšeš mail a obratem dostaneš odpověď.....
23. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, a jsi ještě v práci? Tak tam zkus zavolat znova.
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se mi tedy volat nechce, počkám anebo písnu na ten mail, co tam mají, snad mi někdo odpoví, adresuji ho přímo Vobořilovi...... Už jsem doma :wink:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda janysku,tak tam zavolej jeste jednou vis jak to je treba zapomeli znas jak to chodi....
neboj leny ja dam vedet co me pisli.....
23. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to myslela z toho důvodu, že rozhovor je lepší než zpráva, můžeš ho trochu ovlivnit, ale když to dobře napíšeš a to ty jsi na to dobrá, tak to třeba dopadne taky dle tvého přání.
23. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že to tam je na recepci jak v nedobytný pevnosti a k dr. tě jen tak nepřepojí :wink: , buď se objednat na konzultaci nebo vyřídí vzkaz a čekáš....
23. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam takové chaotické, však jsem to viděla, když jsme tam byli. Hlavně ta paní na recepci byla zmatená.
23. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku tak pisni ty to fakt umis dobre napsat a oni odepisou neboj...to ja to tu budu zase smolit jako blazen ja teda moc sepisovat mailiky neumim :grinning:
23. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Leny, tak to je pořád :grinning: :grinning: jsou tam vždy 2 nebo 3 a minule opět zmatkovaly a to jsme se tam s Michalem tak tlemili do dlaní :slight_smile: a ještě tam s námi byl jeden pár a ti se přidali :slight_smile: Vždy jedna něco dělá a nedokáže si sama poradit, tak začne otravovat tu druhou a vytrhne ji od její pacientky a ta se do toho taky zamotá a za chvíli tam je fronta........ :wink:
23. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejsem moc dobrý spisovatel Coko.
23. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leny tak to jsme dve :grinning:
23. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, no, když si to nedovedou zorganizovat, tak tam pak mají fronty a vzniká chaos. To je i v jiných ordinacích, to poznáš, když je dobrá sestra a má to pěkně naobjednané, nemusí se čekat a pěkně to odsejpá.
23. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já myslím, že je to v tomto našem případě to poslední, ať tam mají klidně chaos, hlavně když jsou doktoři šikovní.
23. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou na chaos spešl expertky :sweat_smile: A v dnešním světě "kompjůtrů" mají raději papírky a toho PC se tam nějak bojí. A nebo je sranda, když tam jsou cizinci a jdou jim platit za zákroky a oni na ně spustí rukama nohama, aby zacálovali :sweat_smile: a pak pro ně přijde překladatelka a už je to v poho....
23. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leny ty dvojčátka, jak jsi posílala, nádhera :slight_smile: a jak jsi se kolem nich motala, to jsi si je tam chtěla nechat, viď?
23. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to sesmolila a odeslala a muzu jit ven,tak se tu mej te :wink: mozna vecer mrknu uvidim jak me bude pa
23. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek