• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Mysi mi pozvali snad celou rodinu na smažená vajíčka :grinning:

Skořápku jsme si nechali tak jak je...nejdříve jsem ji chtěla pomalovat,ale netroufla jsem si....a tak ji dávám na Velikonoce do košíčku s pštrosím peřím a vypadá to přírodní nejlíp :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky miluju langoše, ale jedině domácí a na sladko.
Úžasný langoše dělají vedle a Bělči v hospodě.
Vždycky když tam jedem tak si ho většina z naší party objedná. :wink:
27. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů langoše na sladko?? To vypadá jak??
Nojo jenže kdo se s nima má dělat.... :sweat_smile: Téééééééda a mě už tečo sliny no a na druhou stranu když si pomyslím jak cítím ten tuk,tak mi je zase zle...a tak je to teď se mnou pořád.... :grinning:
27. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul-ještě pár týdnů vydrž, bude líp :wink:
27. črc 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny-jojo naštěstí to už není tak hrozný,jen když otevřu třeba lednici,to je bomba...a pak v obchodě když procházíme kolem sýrů a uzenin...jinak to jde...je to jen takový ten pocit...
Jo a teda nemůžu jíst jogurty...z těch mi je vážně zle :grinning:

Koukala jsem,že zase hlásí teplo,na víkend snad i třicítky!!! Mě už z toho šibne....léto mám ráda,ale ne pařáky :angry:
27. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Langoše nejsou složitý na výrobu a nakonec je dávám na ubrousek a jsou super.
Na sladko mě je naučila dělat kamarádka. Do talíře dáš marmeládu,
trošku zředíš vodou a namáčíš laggoše. :wink:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi občas je taky dělávám,jen jsem je neznala na sladko :wink:

Tak třeba na ně za čas dojde a uděláme si je...
27. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase se něčím cpete, co?
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo neříkej,že by sis něco nedala??? :grinning:
27. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala :grinning:

U mě už buší mrcha na dveře, tak mám prd náladu :unamused:
27. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused: chceš rozveselit?
27. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Jinak tu mám na rozveselení dvě várky prádla, co jsem nyní sebrala ze sušáku :grinning: , no nějak se s nimi musím poprat. Jsem poklízela, umyla 2 okna, setřela podlahu "na kolenou" a necítím hřbet...
27. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýjo přijeď ke mně!!! Taky tu mám žehlení!!!!!!!!!! A to se mi teda vážně nechce dělat :angry: :angry: :angry:
27. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi dobrá jany, takový úklid bych dnes fakt nedala :confused:
27. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si koupila nový teflonový potah na prkno, tak to půjde samo :grinning: . Jsem minulý týden vyprala a vyžehlila 3 várky a už toho tu zase bylo jak nas.... Ti moji manekýni jsou nějak moc čistotní :sweat_smile: :angry:
27. črc 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já s těhu bříškem taky nee :slight_smile: :slight_smile: , zítra pokračuji..., normálně mám od ptáků posraný 3 okna. Doufám, že je omyji a bude to znovu :angry:
27. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti je posr.... pro štěstí, tak to tam nech :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku to právě jak jim to vyleštíš,budou mít nový terč :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by vypadalo supr. Nevím, jak to můžou za letu zvládnout a to to holomci udělali teď během týdne. Lítá tu hafo vlaštovek, tak asi ony, ale to jsou pleskance....
27. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem Michalovi nadhodila vymalování toho pokojíku, tak šel hned do vrtule :grinning: . A ještě mi slíbil obrousit a nalakovat komodu v chodbě. Kuju železo..... :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen kuj dokud to jde :grinning:
27. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nyní fachčím dělat večeři, než-li se přiřítí domů...., dělají venku nějakou asi veledůležitou práci.
27. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak k véče všem dobrou chuť :slight_smile: :wink:
27. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už mám taky véču...rohlík s máslem a sýr a k tomu okurkový salátek s rajčetem a zakys.smetanou....se olizuju až na čele :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný večer všem a sladké sny :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko :slight_smile: :wink:

Pracujícím ať to hezky utiká a nikdo je nezlobí a dovolenkovým ať si najdou i chvilenku na odpočinek :wink:

Já jdu pro čerstvé rohlíčky ke snídani a trochu to doma pofackovat,což bude rychlovka :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééééda teď jsem viděla Janyska,jak zase píše jinde a sem ani nepřijde!!!! :angry: :angry: :angry:
28. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už byla venku s pejsanem,stavili jsme se v knihovně,abych měla co číst a taky pro čerstvé rohlíčky....už jsem posnídala,ještě mě čeká udělat nádobí a pak zalezu asi ke knížce...venku se ženou čerti,tak konečně zaprší:slight_smile:
28. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééééééééda už koukám :grinning: , Marhul, čakala jsem až přijdeš s rohlíkama :slight_smile: Však jsem věděla, že tu nikdo jiný nebude....
Dneska jsem 1DC...
28. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Haa máš štěstí už jsem ti chtěla jít vynadat k vám na Spolubojovnice,že se ani neukážeš u Arletek!!! :grinning:

Rohlíčků jsem koupila jen pět...dva jsem spucla :wink: Ale kdybys viděla těch koblížků,koláčků a tak co tam mají!!!
Jenže já teď sladkému odolávám...naštěstí,to by ze mě byla bachyně!!! :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nojo zase jsem tu samotinká,všichni na mě prdíte :frowning2:

Jůůůůůůůůůůůůů a tak další cyklus bude Ketík???
28. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek