Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
29. črc 2009

Já ho mám v lednici taky a ani se mi do něho nechce asi hodám manžovi aby ho dojedl ,ale onb ude ohrňovat nosnad ním tak ho budu muset zase sníst já 😉 .Copak jsi vařila dneska k obídku ?Já jsem dneska v práci dostala cuketu tak budu muset najít někde nějaký receptík a udělat jí už se na ní moc těším 🙂

blazenkaa
29. črc 2009

marhu to je normální taky jsem dělala takové věci žádný magor nejsi zase se tak nepodceňuj jsi a budeš super mamina .Třeba se do té ložnice tak zabrala že se od ní nemůže otrhnout ,ono nekdylepší aspoň to je brzo hotové .
Mi děláme ložnici už asi 2-3 měsíce a ještě tak měsíc a už to bude snad hotové dneska nám přivezli postele konečně

marhulinka
autor
29. črc 2009

Jůůůů já z cukety dělám nádivku...tu milujeme,máme ještě jeden kousek v lednici...manža si ji dá k véče...

Dneska jsem měla řízek a brambory a rajčata se zak.smetanou...měla jsem uvařeno ze včera,no a zítra zase budu něco vařit,jen nevím vůbec co 😠

marhulinka
autor
29. črc 2009

Tak koukám,že všichni děláme ložnice 😀 No to je základ....my ji dělali loni v létě 😀

blazenkaa
29. črc 2009

já jsem na dneska dělala meruňkové knedlíky od tchýně jsem dostala meruňky a nevěděla jsem co s nima tak jsem to udělala takhle

blazenkaa
29. črc 2009

marhu jak to je v Arletě když chci jít na druhý pokus a nemám žádné mražáčky

marhulinka
autor
29. črc 2009

Jo tak knedlíčky,no ty jsem neměla sto let....manža to nejí,tak je nedělám...ale dostávám je od mamči...ale teď na ně není ani moc chuť 🙂 😉

blazenkaa
29. črc 2009

😀 to víš pracovna je základ 🙂 😀

blazenkaa
29. črc 2009

manža je taky nejedl nežli jsme byly spolu ale já jsem ho to naučila a jak mu teď šmakujou ,ale taky hodně jídel nedělám protože on to nejí a pro mě samotnou se mi to nechce dělat

marhulinka
autor
29. črc 2009

😀 😀 😀 nojo to je fakt 😀 😀 😀
Jenže teď mám útrum 😀 😀 😀 Ale alespoň se mi o tom zdá... 😅

Nojo manža jí jinak všechno,jen ne sladká jídla /kromě žemlovky a palačinek-to jsem ho taky naučila jíst/...

blazenkaa
29. črc 2009

se mi to nějak kouše kobylka jedna.Oni chlapy jsou vybíravý

marhulinka
autor
29. črc 2009

Taky se mi to kouše 😠
Tak jdu připravit nějakou véču a pak zalezu asi ke knížce...večer půjdeme zase na prochajdu i s pejsanem,chodíme teď každý večer 😉

blazenkaa
29. črc 2009

aspoň se uvnavíš tak jo já jdu ještě hají zítra se tu pokusím zase ukázat tak se opatruj a bublinku taky a zase zítra pa pááá 🙂 🙂

marhulinka
autor
29. črc 2009

Tak kdepak jsou všici??? ☹

leny16
29. črc 2009

tu jsem 😉
marhul- tyhle vedra ti fakt nezávidím, vím jaké to bylo na začátku. Vždy, když jsem otevřela lednici, tak absolutně bez dýchání a taky po slepu, abych neviděla ty věci, ze kterých se mi dělalo šoufle 😀 😉 . Hodně radí ledovou vodu s citronem. Ale nezvracíš, že??
blaženkaa- nojo, chlapi jen maso. 😀 Sladká jídla taky můžu, mnam 😉

marhulinka
autor
29. črc 2009

Ještě jdu nakouknout....

Leny16-nezvracím...jen mám z některých vůní pocit a nesnesu teda jogurty,protože z těch bych letěla...brrrrrrr

Holčinky krásný večer,jdu do spršky,nachystala jsem si rohlík s máslem a kakao a zalomím to u telky...pa pa pa

mysicka.hk
29. črc 2009

Nějak Vás dneska nestíhám. 😉
Pořád něco dělám a když přijdu tak jsou všichni pryč ☹

leny2
29. črc 2009

Tak jdu taky aspoň pozdravit.
My jsme dneska měli jahodový knedlíčky, ty máme rádi, mňam.
Zase jsem se dneska trochu připálila, ale do rána to bude dobrý. Tak zítra opět pokračujeme, ale už se to chýlí ke zdárnému konci.
Jinak mršule zatím nikde, nevím kde se toulá od soboty.

marhulinka
autor
30. črc 2009

Tak jdu popřát všem krásný den...pracujícím ať to hezky utiká 🙂 😉

Pa pa pa

janysek70
30. črc 2009

Zdravím Arleťačky a přeji jim sluníčkový den.
Já včera jela brzy do práce a hned jak jsem vše vyřídila jsem vyrazila za babi do toho Trutnova a přijela jsem v 18 hod. Zašli jsme vedle na zámek na terasu na vinný stříček a pak spinkat....

janysek70
30. črc 2009

Leny, že by už nedorazila??? Ale to by jsi se s tou prací neměla tak přetahovat 🙂

janysek70
30. črc 2009

Tak dnes to tu převezmu já a budu tu kecat za Marhul 🙂 ( Jo mám tu na stole misku marhuĺek 🙂 )

leny2
30. črc 2009

Ahoj holky,
už jsem zahodila lopatu a koště, ode dneška už jen lehkou prácičku. 😉

leny2
30. črc 2009

Ráno jsem jela na velký nákup s mamčou, teď jsem naházela prádlo do pračky a jdem obědvat.

leny2
30. črc 2009

Jednou se urvu a všici jsou fuč, patří mě to, ale já to teď doženu. 🙂

janysek70
30. črc 2009

Já tu stále sedím, jen jsem zrovna byla zažraná do práce a naní jsem si udělala káfo

janysek70
30. črc 2009

vyndala jsem z mražáku nějakou flaxu a nevím co to je, tak ještě nevím, co bude k večeři 😀

marhulinka
autor
30. črc 2009

Tak jdu juknout a pak pověsit prádýlko a pak jistojistě zase záhadně usnu 😀 Už to cítím 😀 😀 😀

LENY2 to je super,že ta velká dřina je hotová a teď už jen šolichačka a taky užívání dovolené 😉 🙂

JANYSKU-tak jsem zvědavá,co nakonec bude k véče....

NO já pádím nebo usnu ještě tadyy...

janysek70
30. črc 2009

Kuš ty jedna spící (chtěla jsem napsat panno, ale pak jsem se zarazila 😀 ), co děláš v noci, když nemůžeš???

marhulinka
autor
30. črc 2009

Tak mě to spaní přešlo,vrhla jsem se na vařeníčko 😉 🙂 Ono mě to pak chytne zase odpoledne 😀
No v noci taky spinkám přeci....a zdají se mi krásné sny....sodoma gomora 😅 😀 😀 😀