• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Asi se přejmenuji :grinning:
30. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, je aby to nebylo Tsunami a Prdelovem to nepřeběhlo moc rychle, abych se stihla svézt :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele v tom budu mít zmatek,když tu budou samé Leny :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele ty Leny z Prdelova :grinning: musíš být stále přichystaná :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, já už jsem Tě naprášila všem Arletkám SMSkou, mám z toho velkou radost a nemohla jsem si pomoci :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu stále stojím v plné polní a nic.... :grinning: , jo asi budu muset občas stáhnout tepláky, že? :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám taky strašně velkou radost,já to pořád říkám,že do konce tohodle roku budeme samé těhulky a maminky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, v tom to asi bude. :grinning:
30. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak!! Tepláky dolů...nebo stačí do nich pořádnou ďuru :grinning: :grinning:

Já si nakonec udělala ten obídek,když mě to spaní jakžtakž na chvíli přešlo...ale jak se cpu,tak zase se mi ty oči zavíraji :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu furt nemůžu uvěřit, furt se chodím dívat na ten testík a promítá se mi v hlavě, co teď nemůžu všechno dělat za práci a žádný chlastáníčko.
30. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep napsala: To je mazec :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak chlastáníčko můžeš-vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To má Septim pravdu, však jim se to taky povedlo pak i doma. Zázraky se dějí. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal tomu léčiteli taky nepřikládal nějakou váhu, tak hned to na něho vychrlím, jak dorazí dom
30. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my máme zrovna velikou oslavu v sobotu, taťulda můj slaví narozky, tak se dobrovolně chytnu volantu a budu se mít na co vymluvit, až se bude každý ptát proč si nic nedám.
30. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdoví, čím to bylo, že se nám zadařilo, ale myslím,že to bylo díky léčiteli, nic jsme jinak jinýho než jindy nedělali.
30. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny a nedělali jste tentokrát "to"?? No sex?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se napucla a jdu umýt nádobí,pak zalezu s pejsanem a Bublinkou do postýlky...a budeme krásně relaxovat :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sex provozujem furt i teď, tak snad to nevadí.
30. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu pověsit prádlo a jen tak zlehka poklidit.
autor
Leny dělám si srandu... :wink: :slight_smile:

Tak se opatrujte-všichni já jdu zalehnout pa pa pa
Čoko děkuje za info a mám Ti napsat, že gratuluje :wink:
No a hned to tu ožilo :grinning:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
I Věrk blahopřeje a mám Vás holky všechny pozdravit. Byla si pro kontrolní výsledky a má nějaké špatné jaterky a bílkoviny, tak je z toho už rozlobená, stále se jí ten transfer odkládá :frowning2:
30. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Leny16 už jde :grinning:
30. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem echo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no teeeeeeeeda leny, to je čupr zpráva, od janýska jsem mted měla to nej probuzení. Bude to pěkný silák, když ti takhle pomáhal na zahradě :grinning: :grinning: :grinning: Ale ted už odpočívej. Já když jsem to nevěděla, tak jsem začala posilovat a furt jsem měla energie na rozdávání :grinning:
leny gratuluju :slight_smile: a neboj se, když vám ho ten z nebes poslal takhle přirozeně, po tolika trápeních, tak už si ho ted zpět nevezme :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ty jany, když k tomu léčiteli jezdíš :wink: ty jsi to také měla dostat, neee???
30. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to dostalááááááááááá, blé :unamused:
30. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zažen to pryyyyyyč :unamused: :wink:
Ale ted jsi taky dostala pěknou dávku neděje, že??
30. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
neděje=naděje :grinning:
jdu se sprchnout, až jsem se z toho orosila :wink:
30. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, naděje umírá poslední a já už jsem obrněna (a nejen teplákama) :slight_smile:
To by mi tedy zajímalo, kde všude jsi se v tom spánku orosila :grinning: , to máš taky asi pěkně divoké sny :sweat_smile:
30. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek