Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
30. črc 2009

Huhul dobrou noc 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

Já ti dám Huhul!!!

janysek70
30. črc 2009

Leny to budeš ještě vztřebávat určo delší dobu 🙂

janysek70
30. črc 2009

Tak tedy dobrou meruňko 🙂

marhulinka
autor
30. črc 2009

😀 😀 😀 nojo ti mí kluci mě tahají od pc ☹ ☹ tak letím paaaaaaaaaaaaa

leny2
30. črc 2009

To jo, všechno mě teprve dochází, ale jsme teprve na začátku, tak doufám, že to bude všechno dobrý, aby se něco neposralo. Ale máme strašnou radost, že se to štěstí i na nás usmálo. 🙂

leny2
30. črc 2009

Marhulinko dobrou, já musím jít přichystat večeři miláčkovi.

janysek70
30. črc 2009

Však je fajn, že se to povedlo přirozeně a to je pak od začátku pořádně zakousnuté, ne jako po IVF, tak určo supr jako u Leny16

leny2
30. črc 2009

Dobrou noc a sladké sny. 🙂

agatice
30. črc 2009

nedá mi to nereagovat po takovééééééééééééééééééééém krásném IP!!!!!!
LENY2- 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Zase pro nás snažilky další velká naděje, že zázraky se dějí. Však ses taky načekala vid???
Mám hroznou radost a jen co se vrátí manža ,tak mu to okamžitě řeknu a jde se na věc. 😅 😅 😅

agatice
30. črc 2009

janysku- asi budu muset taky začít žhavit drát panu zázračnému.Ještě jsem se k tomu nedostala.Ale tu Plzeň už mám rozjetou. 🙂

janysek70
30. črc 2009

Čus Agi 🙂 , to je paráda viď, na mě tedy lečítel zatím nezapůsobil, ale co není může být později...

leny16
30. črc 2009

leny2- byla jsem v diabetologický poradně, kde nám po hodce odebírají krev celkem 2 krát a pak se čeká na výsledky 😝 proto tak dlouho, ale dnes to byl extrém 😠

leny16
30. črc 2009

jo a vše je ok 🙂
tady to fakt super oživlo 🙂
jdu vás dočíst

janysek70
30. črc 2009

Jo já si už jedu 5. pro výsledky, tak jsem napjatá.... Léčitel má nyní celý srpen dovču a od září bude jinde, už ne v Rožďalovicích...

janysek70
30. črc 2009

Leny tak cukřík O.K......, však jsi jako proutek, jen trošku máš vyboulené bříško, ani nevím, kde máš Vanescu schovanou... 🙂

leny16
30. črc 2009

jany- na toho 5. budu držet pěstičky, at je vše OK 🙂

agatice
30. črc 2009

Jany- víš já si myslím, že v tom zas tak pan léčitel prsty nemá po tak krátké době. Myslím si ,že se jedna super spermijka prostě našla, nastala správná konstalace hvězd a bylo to. 😅 😅

janysek70
30. črc 2009

Si říkám Leny, jestli by nebylo lepší, kdyby se na něco přišlo

leny16
30. črc 2009

přes to břicho kila nejdou vidět, mám nahoře 13, ale nějak to neřeším. Shodit se to pak dá 😉

leny16
30. črc 2009

uvidíš, já vím, je v tom pak taková nejistota, když člověk neví co mu je 😒

agatice
30. črc 2009

já jsem prostě z toho naměko. Nezlobte se , že Vám se lezu. 😔 😔 😔
Vzpomínám si jak jsem byla u Leny a jak jsme o tom všem povídaly a povídaly a za pár měsíců je vše jinak. Kéž by už i na nás to štěstíčko vykouklo. 😔 😔

janysek70
30. črc 2009

Agi to je jasný a nikdo nezjistíme, čím to bylo, mně se třeba rozjel po návštěvě u něho močák a měla jsem písek v moči.....a ta známá, co jsem si od ní vzala léky na 1. IVF, nemohla hrozně dlouho otěhotnět a po návštěvě u něho hned zapadla a to měli spermio prý hrozný a prý tři její známé také, tak mě to kolem tak hezký zní, že tomu věřím, i já jsem cítila brnění nohou a pak když jsem přijela dom, mi bolel celý podbříšek...

leny16
30. črc 2009

ale uvidíš, vše má asi svůj čas a důvod. Povede se, ale vím, chce to značnou dávku trpělivosti 😉

janysek70
30. črc 2009

Leny, těch 13 bych tedy rozhodně neřekla, vždyť jsi pořád stejná, jen to bříško

leny16
30. črc 2009

agatice- jsi tu vítána. Jsme rádi, když k nám někdo přijde na pokec 🙂

leny16
30. črc 2009

tak asi Vanes váží 13 😀 😀 😀 prostě někde to uložený je 😠 jen to tak ted není vidět. Třeba zkončím na 20 😀 ale když už tak už, že??? 😀

janysek70
30. črc 2009

3 kg by jí mohly stačit, aby tě pošetřila u porodu....

agatice
30. črc 2009

leny16- 🙂
Jany-já těmhle věcem taky věřím,je fakt, že člověk se už pak chytá všeho co jde. Za týden jdu na tu hematologii,ale osobně si myslím, že tam nic nebude.
Mám ted i velkou radost z kámošky ,která se mnou ležela při mém prvním ETU v březnu 2008 a ted je těhotná po 2.IVF. Manžel začal brát vitamíny před odběrem a sp bylo naprosto úžasný.

mil7
30. črc 2009

Leny2 také se přidávám s velikou gratulací.Moooc ti to přeju a hlavně se opatruj. 🙂 🙂 🙂
Zázraky se opravdu dějí. 🙂 😉 🙂