Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
4. srp 2009

Leny, díky za odkaz, hned na to mrknu.
Co jsem si to tak počítala, tak bych měla být asi 5+4. Jestli to počítám správně. Naposledy jsem to dostala 27.6.

leny2
4. srp 2009

Tak tam to je hezky popsaný, to jsem ještě nikde nenašla.

leny2
4. srp 2009

Janýsku, zítra jedete pro výsledky, viď? Jsem na to moc zvědavá.

leny2
4. srp 2009

Jo, úplně jsem zapomněla minulý týden mi psala Uhlicek, že má počítač v opravně a nemá přístup na net, ale že vás všechny pozdravuje, daří se jim dobře.

leny16
4. srp 2009

díky za pordrav 😉

janysek70
4. srp 2009

Jo zítra

uhlicek
4. srp 2009

Ahoj holky uz vas mužu pozdravit osobne,hura mame notas spraveny.
Leny2 ty tajnustkařko,ja ti pisu a ty se ani nepochlubis,ale chapu to,moc moc gratuluji a preju,aby to tentokrat dopadlo dobre az dokonce. 🙂
Marhulinko tobe take moc blahopreji k bublince,at je vse v poradku.
Leny16 ty uz se pomalu a jiste bliziz do finale 🙂 uz mas vse prichystany
Janysku at vysledky dopadnou dobre.

leny16
4. srp 2009

ahojda uhlíčku 😉
konečně jsi mezi nás přišla.Člověk je jak bez rukou, když nemá počítač, že?
Mně stále nepřipadá, že už za pár budu rodiit 😕 . vše mám vyprané, vyžehlené a včera mi mamka pomohla umýt okna a vyčistit koberec 😝 Už zbývá jen kočárek a maličkosti.Prostě furt je co dokupovat 😉

leny2
4. srp 2009

Uhlicku, to je dobrý, já teprve dneska vyřídila vzkaz, úplně jsem na to zapomněla, byla jsem úplně mimo, když jsem to zjistila, nikomu to ještě neříkám, tak se nezlob, jen tady holky na koníkovi to ví. Napsala bych ti to až po kontrole, to víš, člověk má strach.

uhlicek
4. srp 2009

Leny2 ja se na tebe nezlobim 🙂 ,koukni jeste na stranky tenotenstvi akademy,tam je taky vsechno hezky popsany.
Jo jo bez pocitace je clovek jako bez ruky,par dni se to da,ale mi ho 2 reklamovali a trvalo vse 2 mesice,s tim nakupovanim to znam 😉 ja ted moc nakupovat nebudu,mam toho hodne po Misovi,porad jsem neco nakupovala,jen kdyby to byla holcicka,tak ji neco ruzoveho koupim.Do Arlety jedu pristi utery do poradny a na velky UZ,tak uvidime,jestli se nam prcek pochlubi,co ma mezi nozickama.

leny2
4. srp 2009

To jsme na tom stejně s nakupováním Uhlicku, taky záleží co to bude, v případě holčičky přikoupím pár věciček růžových. Na ty stránky mrknu.

leny2
4. srp 2009

Uhlicku, taky dobrý stránky, to je informací, to jsem u prvního těhotenství neměla, to člověk nic nevěděl, v knížkách psali jen tak málo, ne tak podrobně.

leny16
4. srp 2009

uhlíčku- a jak se daří tobě?? Také ti to moooc rychle utíká 🙂 Už cítíš pohyby???

uhlicek
4. srp 2009

Leny 16 me se dari celkem dobre,mas pravdu utika to,pohyby asi citim,ale jeste si tim nejsem jista tim vrnenim,akorat jeste nevim vysledky tripl testu,nabirali mi je nadvakrat,protoze poprvy jim to poslali zpatky,ze je to brzy,ve 12t byl prcek o tyden mensi,ale pri dalsim UZ to dohnal,tak snad to bude v pohode,uvidime pristi utery,prvni screening vysel negativni.

leny16
4. srp 2009

neboj ty triple ty testy budou ok 😉
Já si ze začátku myslela, že se mi hýbou střeva (větry) 😀, ale pak se ukázala, že je to mimi 🙂 😀

leny2
5. srp 2009

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, když se dělá screeningové vyšetření jestli se pak dělají i ty triple testy v 16. týdnu?

uhlicek
5. srp 2009

Ahoj Leny2 tripl testy se delaji,protoze je to pry dany zakonem,takze je musi udelat,ja taky myslela,ze mi je delat nebudou,kdyz mam prvni screening negativni,na nejake diskusi jsem cetla,ze holkam kterym prvni screen. vysel pozitivni a delali jim odber choriovych klku,tak tripl testy odebirali,i kdyz vedeli,ze je mimi po geneticke strance v poradku.At ti to utika v praci 🙂

leny2
5. srp 2009

Díky, v práci mě to nějak nebaví, myšlenkama jsem stejně úplně jinde. Teď mám dylema, jestli mi v Arletě řeknou,ať jdu zpátky ke své gynd., chodila jsem do nemocnice, jak to tam chodí a tak, vůbec netuším.

uhlicek
5. srp 2009

Uvidis co ti reknou,kdyz tak je zkus premluvit,jestli tam muzes chodit,ted je to tam slozitejsi,protoze tam ted dlouhodobe neni dr.Musilova,tak se chodi bud k Dolezalovi,dojizdi tam doktor z Pardubic a screeningy a velky UZ dela dr.Hodik z HK,chodila jsi do Usti do nemocnice.

mysicka.hk
5. srp 2009

Přeji všem krásný den. 😉

leny16
5. srp 2009

leny- jakékoliv vyšetření můžeš odmítnougt, je pravda, že triply často vycházejí falešně pozitivní. Dr. ti to musí nabídnout,ale je na tobě, zda to podstoupíš či ne 😉

leny2
5. srp 2009

holky díky za rady, volala jsem si mé původní gynd. jak to teď tam chodí a jestli můžu kdyžtak se vrátit k nim a není problém, akorát se musím objednat, dřív to tam bylo bez objednávání. Tak poprvé se objednám do Arlety a uvidím co mi řeknou a v případě, že mě převelí, tak se s nimi rozloučím.

mysicka.hk
5. srp 2009

Copak všichni děláte? My teď přišli z procházky, jsem po
noční a hrozně utahaná asi půjdu spinkat 😉

leny16
5. srp 2009

mJá jsem uklidila koupelku a vytřela. Dál už nezvládám 😝
Jen si odpočin at nabereš sílu 🙂 😉

leny2
6. srp 2009

Dobré ráno holky,
kdepak všichni jste, takové mrtvo.

Já jsem včera šla zase brzičko spinkat. Už jsem jako Marhulinka, ale ta má výhodu, že může spinkat i po obýdku.

Nevíte někdo jak je na tom Čoko? Kdy půjde na KET?

Janýsku, tak jak jsi dopadla v Plzni?

Marhulinko, co je nového? Jak se cítíš?

mysicka.hk
6. srp 2009

Ahoj Leny 2dnes mám volno tak nakukuju a tady se nic neděje ☹
Okurková sezóna, každá si zavařuje aby měla co papkat 😀 😀

leny2
6. srp 2009

No je to úplně nezvyk, že tu nikdo není.

mysicka.hk
6. srp 2009

Janýsek určitě dopadla dobře a teď oslavuje 😀
Ale kdepak máme Marhulinku?

leny2
6. srp 2009

Zkusíme je holky zavolat, třeba nás uslyší.

Janýsku 🙂 🙂 🙂
Marhulinko 🙂 🙂 🙂

a všichni ostatní 🙂 🙂 🙂

mysicka.hk
6. srp 2009

Asi voláš špatným směrem, nebo dělají něco důležitějšího ☹