Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
6. srp 2009

Konečně jsme na další stránce 😀 😉

janysek70
6. srp 2009

Hoj holky, na imunu dopadly všechny testy naprosto v pořádku a tak v září asi půjdu na KET....., no uvidíme

mysicka.hk
6. srp 2009

Ahoj Janýsku tak to do toho půjdem nejspíš spolu 🙂

leny2
6. srp 2009

Čauky Janýsku, tak kde je ten pes zakopanej, když imuno dobrý? To prostě musí vyjít, ještě jednou zajeď k panu léčiteli i s manžou a to by bylo, aby nebylo.

janysek70
6. srp 2009

Jjj, hlavně, aby mi stačily pokusy...... Docentka říkala, jít do dalšího pokusu IVF, hodnoty naprosto v pořádku, alergie proti spermiu žádná, látky ve spermiu ve výborných hodnotách.....

leny2
6. srp 2009

To už musí vyjít. 🙂

leny2
6. srp 2009

Tak půjdeš na KET tento cyklus?

janysek70
6. srp 2009

Ne, dnes jsem 10.DC a stihla bych to, ale dám si ještě měsíc oraz, snad ještě něco shodím a v září půjdu snad plna síly....

leny2
6. srp 2009

To je jasný, nebo třeba mršule nedorazí a na KET už nepůjdeš. 😉 Moc bych ti to přála.

janysek70
7. srp 2009

Ahoj ženy 😉... copak je s Meruňkou.....? Nechce se mi hledat zpětně, zda někam neodjeli....

leny2
7. srp 2009

Vůbec nevím, v pondělí se tu objevila, ale jinak ne.

blazenkaa
7. srp 2009

ahojky holčičku jdu sem jenom juknou a optat se co je nového nestíhám dočítat co jetu nového já jdu za 10 minut do práce ☹

leny16
7. srp 2009

hojda děvčata 😉
janýsku- bud ráda, že vám nic nenašli, alespon se nemusíte ted dlouhodobě léčit. Kolik už jsi dala dolů???? Třeba do KETu budeš těhu přirozeně 😉 🙂 🙂
Kdepak je vůbes marhul?
Já jsem včera byla na Moravě u rodiny a po návratu jsem byla tak hotová, že jsem neměla sílu ani juknout 🙂 🙄

leny2
7. srp 2009

Ahoj Leny, však na to máš nárok v takovém pokročilém těhu stádiu. Ani nevím, kdy budeš dělat znova ty zkoušky v autoškole? Nebo už to máš hotový?

leny16
7. srp 2009

aholky leny2,
ty zkoušky budu dělat asi za 14 dní, pan komisař má dovolenou 😠
Už jsi objednaná do Arlety? Jestli ano, tak na který den??? 🙂

leny2
7. srp 2009

Oni tam mají dovolenou, budou tam až od pondělí. To víš, že jsem to zkoušela, jestli náhodou tam někdo nebude, ale nikdo to nebral. Nemůžu se dočkat, chtěla bych hned v pondělí, jsem strašně napnutá, jestli je vše OK, ale podle všech příznaků asi jo.

leny2
7. srp 2009

Prsa mě bolí, když si sundám večer podprdu, tak to je něco. Stále se mi chce spát,hlavně odpoledne když dorazím domů. Kafe jsem vyloučila, zkusila jsem si koupit tu meltu, ale ta mi moc nejede, smrdí mi to. Břicho mám nafouklý jak kdybych byla už aspoň v 5. měsíci. 🙂

leny16
7. srp 2009

to je dobře, že cítíš takto příznaky, alespon to člověka uklidní, že? Tu 1 kávu denně si dej, ta neublíží.
Jen ber vitamínky a bud v pohodě. Jak manžel? Ten asi musí být štěstím bes sebe 🙂 🙂

leny16
7. srp 2009

bez 😠 😠 sebe

blazenkaa
8. srp 2009

ahojky zlatíčka přeji vám krásnou sluneční sobotu 🙂

leny2
8. srp 2009

Ahoj holky,
taky přeji krásný víkend.

Leny, manža je šťastný, taky tomu nemohl uvěřit jako já, je to zázrak. Pomáhá mi, nedovolí mi dělat nic těžkého. Už se těším, až budu po kontrole a budeme to moct říct rodičům, ty budou taky mít radost. 🙂

agatice
8. srp 2009

leny2- 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leny16
8. srp 2009

Tak to je zlatíčko 🙂
Já jsem také měla chut to vytroubit každému, ale držela jsem se.
Uvidíš jak budou rodiče štěstím skákat do stropu 🙂

leny2
8. srp 2009

Ahoj Agi,
jak se daří? Jak jsi dopadla na hematologii?

Leny, no to se musím strašně držet, abych to nevykecala, mám z toho takovou radost, ale musím to udržet ještě chvíli, to by bylo moc brzo.

agatice
8. srp 2009

lenyy2- úplně ti musí zářit očička vid??? 😵 😵 😵

No na hematologii dobrý, Mudr.,říkal, že do týdne mi pošlou snad výsledky ,ale podle něho je to zbytečný vyšetření. Nic tam prý nenajdou. Má teorii takovou ,že je tohle opravdu mezi nebem a zemí. Myslí tím, že pokud jsem měla 8 transferů a žádný z nich se nepovedl- nedošlo k uhnízdění. Tam dovnitř prostě nikdo nevidí. 😔 😔

leny2
9. srp 2009

Včera nám nešel internet až do večera.
Agi, já být tebou tak zkusím taky toho léčitele.

Copak všichni děláte?

Kde máme Marhulinku? 😕 😕 😕

blazenkaa
9. srp 2009

Krásné nedělní ráno vám přeji jakpak jste vyhajali

agatice
9. srp 2009

leny2- taky mu zavolám a ještě možná zkusím i tu kineziologii. 🙂

leny2
9. srp 2009

Agi, budu ti držet palečky, aby se vám to povedlo jako nám a nemusela jsi už podstupovat IVF.

Blazenko, je tu nezvyklé mrtvo. Já jsem doma, jelikož nevím kdy na mě přijde ble ble, zatím jsem to vždycky ustála, ale dneska už to bylo taktak.

blazenkaa
9. srp 2009

Ahojky Holky to je děs ta apsense kde jste kdo ?
Agi ani ti to nezávidím to ble ble vím moc dobře co to je taky jsem to dělala,ale aby jsem ti pravdu řekla tak by jsem dělala ble ble klidně i celejch 9 měsíců .Tak se tu mějte pěkně a napravte se s docházkou 🙂