• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Leny16 s malym jsem pribrala 20kg :frowning2: hruza,ted mam nahore 4kg a je to samozrejme znat,kazdy mi rika,ze mam ted o dost mensi brisko,asi je to tim,ze kmitam kolem malyho,na nejaky velky odpocinek neni cas,pred tim jsem byla od zacatku doma,pohodicka leharo,rodina si me hyckala.
16. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný start do nového týdne!!!! :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky přejí krásný začátek týdne, mě je ble, ble od rána, zatím to nepřešlo, tak uvažuju o té neschopence, než se takhle trápit. Dneska jsem to oznámila šéfové v práci, tak to vzala dobře, přeje mi to, a to je náhoda, její dcera je asi o týden víc taky těhu, tak to máme nastejno. V práci bude situace horší, ale když jim povolí za mě někoho hnedka vzít, tak to bude lepší.
17. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- být tebou, tak na tu neschopenku jdu, než se trápit. Vím, jaké to je nepříjemné ; :stuck_out_tongue_closed_eyes: -)
uhlíček- tý jo, závidím ti, jen 4 kg, já už mám tak 14
:grinning: :sweat_smile: Dnes se půjdu k mamce zvážit, docela se bojím :wink: co mi ta váha ukáže za hrůzu :slight_smile:
hojda marhul, jak ti je? :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé colouš tu byla :sweat_smile: :dizzy_face:
určitě pozdravuj sep, ted musí mít pěkný záhul se stěhováním :confused:
coko- já půjdu určitě, ale návrh nebudu dělat, protože jsem doma, at neco navrhnou pracující :slight_smile: :sweat_smile: ty mají méně času :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny to běž určo na neschopenku,když ti je tak šouflo....mě je teď šouflo večer,můžou se podle mě řídit teď hodiny-mezi půl sedmou a sedmou to na mě prostě padne-pravidelně....přes den jsem jen unavená,po obídku si musím jít vždy tak na dvě hodinky zdřímnout...takže v práci bych ani být nemohla :grinning:
Ve středu jedu na krvičku na screening,na utz a pro průkajdu...pocity mám stále stejné,tak věřím,že snad je všechno v pořádku....
Opatrujte se jdu vařit,páč potom jisto jistě zase usnu :grinning:
17. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
leny16 zatim se nikdo jinej neozval a tak asi pujdeme jen ty,ja a septik :wink: Tak ja to domluvim a uvidime se urcite treba pristi tyden,nez do me daji bobanci,pak budu muset bejt v klidu :grinning: a to bude neco na me bejt v klidu :wink: tak se tu mejte a paaaa
17. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, já bych to teď nezvládla dojet do HK, je mi fakt blbě.

Marhulinko, to je dobře, že už ti je lépe a nevolnosti přes den nemáš. Na čtvrtek se určitě už moc těšíš, já až za 14 dní.

Volala jsem si do Arlety, jak je to s neschopenkou, jestli musím být objednaná, sestřička říkala, že nemusím, mám se zastavit a oni mě vezmou.
17. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
COKO ahojky podle toho kdy bude ten srazík,tak se kdyžtak taky přidám :wink:

LENY jedu ve st :wink:
17. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak na treti strance jo...teda vy jste ostudy..
Marhul-myslim,ze by to bylo nekdy o vikendu,aby bylo vic casu na pokecet....
ja uvidim co me rekne dr.v pondeli a pak se neco udela.....snad leny16 jeste vydrzi,nebo pak by jsme museli jet za ni do porodnice,ale tam by nas asi vsechny nepustili :grinning: :grinning:
Marhul a tobe to je taky jedno kdy nebo jsi nejak omezena :wink:
Kdepak je JANYSEK uz jsem ji tu dlouho nevidela :slight_smile:
¨tak na vas mrknu zase odpolko.....
18. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sedím u PC a vidím návštěvu Pavlínky :wink: Pozdravuj tu stěhovací rodinku, to jim nyní to pakování a pendlování v těch vedrech nezávidím.....
Nemohla jsem najít ty fotky co má KUL, ten odkaz, co mám v oblíbených, mi tam nepustí....Čoko, ty jsi mi minule poradila, kde to najdu, tak zase, ju? :grinning:
18. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku tak ty jsi schovana a neukazujes se :grinning: jasne ja ti poslu do IP ten odkaz a mrkni na Ondraska je uz velky kluk a moc krasny :wink: jinak vcera tu byla bourka a ja se bala,ale nemela jsem kam utect,teda spis ke komu :grinning: tak jsem brouzdala na netu a ucim mamku to je fuska pratele :grinning: septika uvidim v nedeli a nebo v sobotu vecer...ani nevim kde bydli,maji nekde pronajem na 2 mesice a pak uz budou mit svuj bytecek...No a ja si uzivam jeste do soboty u nasich a pak budu v tom HK,moc se me tam nechce...tak ti jdu poslat odkaz IP
18. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja padim musim se venovat rodicum..... :grinning: :grinning: :grinning: odpolko nebo vecer mrknu....
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to zkoukla, Ondrášek už je velký a krásně okatý chlap, pořád se šmudlík směje..., tatínek je vidět tíhne k vláčkům a ke Slavii.... To první mu chválím, ale to druhé neeee :slight_smile:
Žanet holčičky jsou taky moc pěkné, jedna je celá tatínek a druhá maminka a utíká to.....
18. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už se hlásím z domácího prostředí, po včerejších nevolnostech jsem to v práci vzdala a zajela jsem si ráno pro neschopenku, doma mi bude líp. :slight_smile:

Čoko, jsi hodná že na mě myslíš se srazíkem, ale prvních 14 dní nedávají vycházky, takže nemůžu dorazit.
18. srp 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Leny, já bych také brala PN a ještě raději s plným platem :slight_smile:
18. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik budu mít peněz teď na neschopence netuším, asi to nebude žádný zázrak, se v tom moc nevyznám,jak to teď vyplácí po 14 dnech ta sociálka.
18. srp 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím jít něco zkusit pojíst, už se mi začíná dělat blivnoz hladu.
18. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to vůbec nevím, já si PN neberu, vždy když mi něco je, domluvím se se šéfem, že budu doma ležet a práci si doma stihnu, tak není problém..... Ale určitě se nevyplatí PN přerušovat
18. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2 ja myslim na vsechny :wink:
18. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.penize.cz/kalkulacky/nemocenska-2009
leny2- jukni sem, podle toho mi chodí penízky. Docházejí mi včas a vždy kolem 10.
18. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem při sluníčkové středě....
já teda moc toho dneska nenaspala...pořád jsem se přetáčela a nemohla zabrat....brrrrrrrrrrr ty nervíky se mnou pěkně šijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a jedeme až na tu jednu,takže budu pěkně vynervovaná....je mi pěkně šoufl od žaludku....takže něco málo sezobnu a vyrazím na nákup,ať na nic nemyslím :grinning:

Opatrujte se pa pa pa
19. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Marhulinko, držím palečky na kontrolu, pak mi musíš napsat jak to probíhalo,mě to čeká za 14 dní.
19. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, díky za odkaz. Mrknu na to.
19. srp 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já byla nakoupit,nasnídala jsem se....pak ještě hodím spršku...teď jsem nějaká klidná,ale ono to po cestě na mě zase padne :grinning:
LENY2 pak určo písnu...ale čeká mě jen krev a utz a vypsání průkajdy...tak snad to bude o.k. :wink: :slight_smile:
19. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak těch prvních 14dní teď platí zaměstnavatel a pak sociálka....mě se sociálky přišly korunky až včera-jupíííí s na to,že to je za první měsíc doma,tak je to slušný...jsem to čekala nějako horší :wink:
19. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to jsem taky zvědavá na prašule, kolik jich bude,ale je mi to jedno, mimi je pro mě důležitější, taťulda nás uživí. :slight_smile:
19. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, už budeš mít průkazku, to je super, na to se moc těším a hlavně až bobánka uvidím na utz. Škoda, že se nemůže chodit každý týden.
19. srp 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu hodit něco do trouby, abysme měli něco k obědu.
19. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY viď? Taky bych nejraději chodila na utz každý týden!!! Leč bohužel :frowning2:

Já jdu obsadit koupelnu,za chvíli dorazí manžílek a kolem poledni vyrážíme...pa pa pa a večer se snad ozvu... :wink: :slight_smile:
19. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek