• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
jooo, blik už to mám :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
křoupu tady piškoty pro psy(jsou bez cukru) :grinning: a jdu umýt sprcháč..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo taťka si to hezky naplánoval - Vaneska určo bude jako naschvál čekat do pondělí :grinning:
Jedeme 11tého září na velký utz :wink: :slight_smile:

Zítra mě čeká zubař-fůůůůj to je jediný dr.,kterého opravdu nesnáším a bojim bojim :angry: :frowning2:

Pak ještě musím k obvodnímu...to kdyžtak příští týden zase...
25. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj- zubař pokud to nebude nutné, tak ti nic nebude dělat.
Pokud jsi pravidelně chodila, tak to bude ok. Myslím, že ti i tu injekci může píchnout, kdyby bylo potřeba :wink:
25. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno jsem číhala, zda se někdo objeví a nikdo nikde a pak taková lavina.

Janýsku, plně tě chápu a myslím, že děláš dobře. Až bude tvá mysl připravená, tak půjdeš na KET.

Mysicko, tak jsem udělala zapečené brambory, teď koukám, žes mi to i radila, to je souhra. :slight_smile: V práci budeš mít lepší možná v noci než teď v tom vedru.

Marhulinko, to jdeš na prohlídky, abys měla razítka v průkajdě? To už se chodí takhle brzy? Já už si to vůbec nepamatuju. Zubař mě taky čeká, už se tam chystám delší dobu, ale teď počkám až budu mít příští týden průkazku a zrovna už si to nechám potvrdit. Doufám, že to moje zoubky přežijí, to druhé těhu, při prvním se mi strašně lámaly.

Leny, piškoty pro psy? Jsou dobrý?
25. srp 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2-chutnají úplně stejně jak obyč piškoty, jen jsou bez cukru, protože ho pejsci neumí zpracovat. Jen Clarisa tu sedí a kouká na mě, jako bych se velice spletla, když jím její pochoutky :slight_smile:
leny2- nemusíš jit k doktorů tak brzy, to je na každém. U zubáka jsem byla až někdy v 5. měs. a přihlásit se k dětské až dnes :wink:
Holky, musíte se registrovat do porodky???
25. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás snad ne, to musím zjistit. Teď budou rodit dvě známé a nemusely se registrovat.
25. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám někdy tak nafouklý břicho, jak kdybych byla už v 5. měsíci. A všimla jsem si, že ho mám úplně jiný než při prvním těhu, teď ho mám takový do široka, při prvním jsem měla jenom balon vepředu.
25. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny2 to je jasná holčička :grinning:
25. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to myslím od začátku a teď když vidím to břicho jak se začíná tvarovat a k tomu ty nevolnosti, při prvním těhu jsem neměla vůbec nevolnosti, no je to všechno úplně jiný. :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady dělám odborníka :grinning:
Loučím se s váma a odjíždím do práce. :frowning2:
Mrknu někdy zítra po obědě :wink:
25. srp 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, leny, říká se, že břicho do široka, znamená holčičku, ale zase mně hádají kluka(břicho do špičata), tak si vyber :wink:
http://www.fotomakr.com/site-rasch/?lang=en
tady jsou celkem zajímavé stránky na tapetování. Všechny kombinace se dají předem nakombinovat, tak aby to vypadalo k světu. Zas mám zábavu :grinning: Ty tapety se mi začínají moooc líbit :wink: :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaa myško, at ti to rychle uteče :slight_smile:
autor
LENY2 no já jdu k zubákovi už teď protože potřebuju,vypadla mi jako naschvál plomba i s kusem zubu :frowning2: Tak bojim bojim....ale injekce se může dávat,to prý vůbec neva :wink: :slight_smile:
A tak rovnou pak půjdu i k obvodnímu,ať to mám za sebou :grinning:
autor
No mě všichni zase říkají,že bude kluk...ne podle břicha,ale podle mých chutí,to že vlastně skoro žádný nevolnosti moc nebyly a taky mi každý říká,že jsem teď hezká :grinning: No já si tak nepřipadám teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Myši-ať ti to utiká v prácičce....

Já se alespoň zítra ukážu i v práci na návštěvičku...k zubařce jsem objednaná až na půl jedenáctou...
25. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej zítra vědět :wink: Musíte jít i k plicnímu???
Jdu na tu koupelku :unamused:
autor
Já se jdu věnovat manžílkovi a pejsánkovi a pak zalezu ke knížce a čajíčku :slight_smile: :wink:
Mně na začátku všichni tvrdili, že to bude na 100% kluk a podívej se a potom mě viděla babička řekla " jéé ty jsi jak kulička a jdeš do šířky :angry: , to bude holka". Velice mne tímto výrokem "potěšila" :angry: :grinning: , ale měla jako jediná pravdu, že to bude holčička. Mně spí připadá, že všichni soudí podle toho zda je ženská hubená (holku) nebo krev a mlíko (kluka). Mamka mi ted odvezla kočár, že ho doma nemohu mít. Nějak na ty pověry nevěřím....
25. srp 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte, taky se loučím. :slight_smile:
25. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem krásný večer a zítra se ukážu až odpolko nebo k večeru pa pa pa :slight_smile: :wink:
25. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,
Leny, kočárku si ještě užiješ dost, oni ty naše mamky a babičky jsou pověrčivé, i když já někdy na něco taky.
26. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
tak poslední stavění proma je za mnou. Byla to hrůza, nebylo z čeho stavět.
Na centrále nemají akční zboží tak nic nepřišlo a my si to museli vycucat z prstu :unamused:
Od září přecházím na jiné oddělení a min. 2 měsíce nebude noční - hurá :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
26. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem :wink: :slight_smile:

Tak dr.mám oblítané...byla jsem ušmajdaná a doma hnedka zalehla a spinkala :grinning:
26. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul- vrtali ti tedy něco???
mysicka- tak to sis přilepšila :slight_smile: alespon nebudeš mít převrácené spaní :slight_smile:
hodila jsem vám do alba foto břicha a pak, že je Vanes malá :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko :wink: :slight_smile:

LENY16-nene dr.na to koukla a říkala,že to není nutné,jen kdyby mi to začalo třeba pobolívat,tak to vytáhne,je to zub před moudrákem.... :wink: Jinak to vytáhne až po porodu :slight_smile:
Obvodní mě doplnil jen krevní skupinu a jinak mě nikam neposílá...napsal,že jsem zdráva :wink: :slight_smile: Tak to mám zatím alespoň oblítané a budu mít klid :wink: Musím pak samozřejmě ještě jednou k zub.,ale to půjdu až pak nějako dýl...
27. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY16 bříšenko máš krásný-to má Vaneska krásný pokojíček :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marhulinko tak jsi dobře pořídila u zubaře, mě bude asi vrtat jeden zoubek, vím o něm už delší dobu, ale nebolí. Jakou máš krevní skupinu?

Leny, krásný bříško :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, pěkný batůžek máš vpředu..., nezačíná už malinko klesat?

Fuj zubaři jdu 7. 9. nechat si vytrhnout stolku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čoko už od zítra lítá v Utrouši a v ponděli ve 13 hod. jde na KET. Psala, že tomu nevěří, tak jsem ji hned vynadala, ať se k tomu tak nestaví.
27. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janýsku,
to máš pravdu s Čoko, budeme jí držet palečky, víra je nutná, Doležal mi vždycky říkal,že tomu musím věřit, jinak to nemá cenu.

A co ty Janýsku? Mršule už dorazila?
27. srp 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ještě tady není kanálije jedna :grinning: :grinning: .....
27. srp 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek