• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
leny2- hlavně, že máš ted klid v dušičce a víš, že mimi nic nehrozí :wink: Už jen 2. týdny a máš po 1. trimestru :sweat_smile: :slight_smile: Už nakupujete holky něco do výbavičky?? Od kdy budeš mít už vycházky? A na kolik h. ti je denně dá??
marhul- vyfot bříško a hod ho sem, at se taky pokocháme :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla ny té KO a Vaness měří oproti minule o půl kilča víc (2450 g), pořád je drobnější, ale roste tak jak má (cca 250g/týden).
V noci už mne budí poslové, docela nepříjemné :unamused:, takové silné menzes bolesti , ale vím, že bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už bych to holky chtěla mít za sebou, jsem jak potrefená, kulhavá kobyla :rolling_eyes: :wink:
1. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny16 vůbec se ti nedivím že už to chceš mít za sebou.
Když moje druhá máma čekala dvojčata tak to byl docela mazec.
Dvojčata jsou narozená 5.9 před 9 lety a mám je v albíčku.
Snažím se nemyslet na ty davy těhotných kolem mě, ale po
7 letech snažení to není vůbec snadné. Vím že to některé
neměli lehké (otěhotnět), ale pokaždé je to jako kudla v srdci.
1. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak přibýváte :dizzy_face: a poslíčci už, jo? No věřím, že už to chceš mít odbyté a užít ještě pár hezkých dní s kočárkem.....
1. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se s váma pro dnešek loučím. Zítra odjíždím za mámou a ve čtvrtek na
zpáteční cestě se zastavím za léčitelem. Večer až přijedem tak na vás mrknu. :slight_smile: :wink:
1. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY16-tak to je Vaness krásná holčinka...však alespoň nebude ten porod takový,když jsou pak větší děti..brrr buď ráda!!! Bude to krásná panenka :wink: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha bříško jo?? Myslíš asi pupek,ne?? No teď jsem nacpaná tak to vážně nechtějte vidět... :grinning: :grinning: :grinning: Řekla bych i manža to říkal,že mi teď krásně bříško vyskočilo a nemám ho už jen tak dole,ale tak nějak celkově :grinning: No vidět to je na mě teda pěkně i ve volné tuničce...Joooo a taky prsa!!! Mám teď krásné nové podprsenky-jen na šňůře jak vysely,tak se manža lekl,kam prý s těma padákama-hulvát!! Ale když může,tak mě je hnedka osahává!!!
Řekla bych,že teď mě ty prsa už moc nebolí,jen bradavky mám strašně citlivé,až to bolí :frowning2:
A už mažu bříšenko :wink:
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul- mně bříško vyskočilo až od cca 20 tt, ale někomu začíná růst už od 1. trimestru. Jen počkej, prsa ještě porostou :sweat_smile: :sweat_smile:, zvětší se a ztmavnou bradavky(takové ty koláče :grinning: :grinning: ). No krása k pohledání :grinning:.Zajímavé, jak se tělo mění a přizpůsobuje miminku :wink:
1. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné středeční ránko všem :wink: :slight_smile:
Já včera brzo odpadla,zato v noci jsem se pořád převalovala....ach ty kyčle...to je utrpení....jsem tento týden v době,kdy bych měla ms....takže si užívám :wink: ale vydržím všechno....dneska mám naordinovaný jen relax u knihy a pc...jinak mám navařeno a tak nehnu ani brvou...Jen půjdu pak s pejsanem na malou prochajdu :slight_smile:

LENY16-no já teda patřím k těm,které to bříško už vyskočilo teď na konci třetího měsíce :grinning: Prsa ještě porostou :sweat_smile: no to se mám na co těšit...teď ty čtyřky je příjemný....ale jestli budu jako moje mamča lozit pak s šestkama,tak to bude něco :grinning: Tak hold budu pak muset nakupovat další "padáky" :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jsem ráda,že vidím,jak se tělíčko přizpůsobuje miminku...je to nádherný pocit,který byl dán jen nám ženským :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi se prý také přispůsobují tělesně miminku( aby měli sílu na lov :grinning: )- přibírají s partnerkou :slight_smile: Což u mého neplatí, ten zhubnul :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, dnes v noci jsem nemohla vůbec usnout, blíží se ouplněk..... a škrtám dnes 37.DC a píši 1.DC :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku to zase budeme hulákat na oblohu,viď :wink: :slight_smile:
No huráááá ono to uteče a brzo bude Ketíkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!

LENY16-tak to jsem zvědavá,jak se manža přizpůsobí,ten spíš psychicky bych řekla... :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hulákat klidně můžu :grinning: :grinning:
Moje paní vědma mi slíbila na ouplněk nějaký očisťující rituál na dálku, tak snad ze mě nebude vlkodlak :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo až ucítíš podivné svrbění po těle,tak to ti roste srst :grinning: :grinning: Tak bacha ať to doma nezakousneš :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: uuawww :grinning:
2. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo a hlásím LENY16,že první věcičky na mímo jsme dostali od přátel :wink: :slight_smile: Tak to mám ve skříni nahoře uschované...já na tohle pověrčivá nejsem,co se týče nakupování a tak...ale stejně ještě chvíli počkám...
No a dostali jsme dupajdy v světlounce modré barvičce,tak vážně asi všichni počítají s klukem :grinning: ale holka v tom taky může být...a má na předním díle obrázek a napsáno Kulíšek :wink: :slight_smile: Krásný...jsem to hnedka ňuchlala...je to strašně sametovoučký :grinning:
2. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku ty teď pracuješ doma,viď?? Moc to nepřeháněj,nepředři se!!!

Já dneska relaxuji...pustila jsem si dvd a čekám,až se vzbudí pejsan a půjdeme na prochajdu,konečně venku nesvítí ta hnusná teplá koule!!!! :slight_smile: :wink:
2. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jsem doma a nějak se z toho nemůžu vyhrabat. Generál mi řídí na dálku, vždy 1 věc vyřídím a 2 mi přibudou, už mi to s... Já chci jít na mateřskou.... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Janýsku, to je mi líto, sakra, už jsem si myslela, že to bude těhu.

Leny, já mám bříško už taky pěkně vidět a když se najím, nebo jsem trochu nafouklá, tak je to pořádný pupek. Mám ho úplně jiný než při prvním těhu. Moje kamarádka dnes v noci porodila holčičku na začátku 38 tt, obě jsou v pořádku. Jinak výbavičku mám schovanou po prvním dítku, tak v případě holčičky dokoupím pár růžových dupaček.

Marhulinko, u nás je taky pěkně pod mrakem, jsem ráda, dokonce i malinko poprchává. Za chvíli razím pro mladýho do školy a pak směr Arleta. Pak napíšu jak jsem dopadla.
2. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, paní kartářka ti tenkrát předpověděla přirozené těhu a holčičku, ne? :slight_smile:
Dobře pořiď :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, taky si na to vzpomínám, já to tak nějak cítím vnitřně, že to bude holčička, ale je mi to úplně jedno, hlavně zdravé mimuško.
2. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma od doktora, dneska to bylo úplně luxusní návštěva, nikdo tam nebyl, hned jsem šla na řadu, sestřičky skvělý, šla jsem k panu doktorovi Farradovi, moc příjemný, ultrazvuk mi dělal přes bříško, všechno v pořádku, jsem přesně podle MS 9+4, mám průkazku, fotečku mám taky, dárečky jsem dostala a vysáli ze mě 5 zkumavek krve a za 3 týdny velký ultrazvuk u dr. Hodíka. :slight_smile: Jo vycházky dle potřeby. :dizzy_face:
2. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- gratuluji k super výslekům a průkajdě :dizzy_face: :dizzy_face: Co to znamená " vycházky dle potřeby"? Neomezené? Jestli ano, tak to bys měla skvělé :wink: :wink:
2. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, neomezené, já jsem to měla i při IVF takhle.
2. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, jak ty se cítíš, odpoledne se udělalo zase tak hrozný vedro.
2. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany- půjdeš na mateřskou a basta :angry: , už se ti to blíží :slight_smile:
marhul- ani moc věcí nekupuj, plno jich dostaneš :wink:b A nebo nakupujte ve slevách, po lednu jich bude hafo :wink:
leny2- prý u 2 mimi, vykoukává bříško dříve a bývá větší :wink:
Dnes jsem byla na monitoru, Vaness pěkně klusala :dizzy_face: :dizzy_face: pak jsem lítala po úřadech. Jo cca za 10 dní budu mít řidičák, hurááááá.
Holky co máte řid., jezdily jste ze začátku samy, nebo se zkušeným spolujezdcem??? ? Manža je trpělivý, ale nějak jsem nervní, když sedí vedle mne a já řídím. Asi radši budu jezdit zpočátku sama :confused: No uvidím :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, to je různé s tím řízením, jak se kdo cítí. Já jsem dělala papíry už v 17 na škole a pak jsem půl roku čekala, až mi bude 18, tak už jezdím 14 let, největší přínos pro mě byly jízdy s mým manželem, on je řidič z povolání, takže mi dával rady do života a jsem za ně ráda, nebojím se na sněhu, na ledu.
2. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny2- hod sem fotečku mimi :slight_smile:
2. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi leny čekala pěkně dlouho, já už bych se pak asi bála :confused: Ale asi čím je člověk mladší, tím je i odvážnější
2. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se holky mrkněte, ukáže vám to jak je mimi velké)
http://babymed.com/tools/ultrasound/third_trimester/
2. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek