• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
To né tebe, ale bublinku.
13. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, konečně jsem se s tebou tady sešla, furt jsme se míjeli.
13. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku-Míša to nebude :grinning: A já si pořád stejně říkám,že ještě to stopro není-však u toho udělal raději otazník,abychom mu pak prý nepřišli vynadat :grinning: Tak uvidíme zase na konci září,jestli nám to v poradně potvrdí :wink: :slight_smile:

LENY2 jů švestkové knedlíčky,hmmm taky mám v mražáčku od mamči :wink:
13. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat jak to probíhalo, myslím kontrola u dr., nejdříve ti udělal ultrazvuk a pak řekl výsledek screeningu? A pak cytologie? nebo jak to probíhalo?
13. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé jupí ahojky živě,už jsem si říkala,jestli jsi zmizela k filmíku :slight_smile: Já tu teď baštím chlebík se sýrem,dneska jsem do sebe na oběd u rodičů natlačila jen misku polívky a jeden perníček :wink:
13. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala jsem je podle Babicy,dávali to minulý týden, jsou jen z tvarohu a strouhanky a docela dobrý.
13. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem nemohla zmizet, když jsem si všimla, že se tu objevuješ právě.
13. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tam Babica minule pekl koláč se švestkama a taky výborný a rychlý. Už jsem ho dělala dvakrát.
13. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY2 víš,kdy jsi měla poslední cytologii?? Jestli jsi ji měla nějak v bližší době,tak ti ji dělat zatím nebude :wink:
No hnedka jak jsme přišli,tak jsem se položila hezky na lahátko,sestrička mě připravila /zastrčila utěrku za kalhotky,abych nebyla opatlaná a mohla se pak utřít a napsala moje údaje na utz/,pak pan dr.si mě tam utemoval,jak on říkal,abych mu prý neutekla :grinning: ,musela jsem mít ruce podél těla a on se na mě úplně namáčkl,aby dobře mohl jezdit po bříšku...jinak si procvičoval oči :grinning: aby prý lépe viděl...a ještě říkal,že jestli to bude nějaký divoch aby ho zaostřil...naštěstí mimčo bylo v pohodě,sice sebou házelo,ale bylo to naštěstí v pohodě...Byla to jednoznačně nááááááádhera...No a sestřička zatím zadávala údaje do pc,aby to vypracoval...pan dr.jí říkal míry a jestli má mimčo všechno,i jaká je plodovka,kde to mám uložené a tak....no a sestřička hnedka od pc hlásila,že to vypadá nádherně...a pak nám říkali výsledek,všechno vytiskli a abych to nosila u sebe u průkajdy :wink: :slight_smile:
Jooo a ještě předtím když jsem byla v čekárně,tak si mě volaly sestřičky,odevzdala jsem moč a změřily mi tlak :wink: :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nesmím zapomenout moč a průkazku dárce krve, aby mi zapsali jakou mám krev do průkazky.
13. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cytologii mě dělal někdy začátkem roku myslím.
13. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už abych věděla výsledky a budu zase o kousek klidnější.
13. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo taky mi dopisovali krevní skupinu :wink:
Tak to ti jí teď dělat určo nebudou /cyt./ asi buď později nebo až po porodu :wink:
Jojo je pravda,že člověka to uklidní... :wink: :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dělá kazan? Ten náš je šťastný, že mě má doma, když si jdu lehnout, tak hajá se mnou, je to zlatíčko, akorát nestíhám sbírat ty jeho hračky a kousátka a kostičky po bytě, jak kdybysme měli malý dítko, všude něco. :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nevolnosti, už tě netrápí? Já za poslední týden úplně nádhera, občas trochu, nebo mě pálí žáha večer, ale jen trochu.
13. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsi psala, že tě tlačí bříško, když dlouho sedíš, tak to taky tak cítím, nevydržím dlouho sedět u PC.
13. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo přesně pejsan je šťastný,že jsem s ním doma a chodíme si odpolko spolu lehnout :grinning: Počkej,pak budeme sbírat hračky dvojnásob...ikdyž už je oba vidím,jak si je berou navzájem :grinning:

Trpím spíš na žáhu....a teď poslední týden bych řekla,že na jídlo celkově nemám moc chuť,spíš se musím donutit to jídlo si dát....ale pak je to v poho....jo a taky poslední týden trpím na pobolívání hlavy...není to klasická bolest,ale taková jako když je člověk vyčuměnej a unavenej :wink: :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo cítím to tak od začátku,že mě bříško tlačí...takže v pá když jsme tak dlouho seděli v čekárně /já už teda poslední hodinu skoro pololežela/ to bylo děsný,jsem musela chodit alespoň se procházet na wc :grinning:
13. zář 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To tam bylo takových lidí? My jedeme až v 16.00 hod., to abych si pojistila hlídání do večera.
13. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mě zrovna taky pobolívala trochu hlava večer, tak jsem si šla lehnout a do rána dobrý.
13. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY spíš dr.nestíhali....na sále byli asi déle,než plánovali a tak pak měli ještě obídek...prostě se vše protáhlo a na tomhle utz se to neuspěchá.
13. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu nachystat nějakou véču a zase přijdu juknout...
13. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to chci mít za sebou, ale na druhou stranu se strašně těším na ultrazvuk, hlavně kvůli manžovi, nikdy to neviděl.
13. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte krásně, pohlaď za mě bublinku, já už to asi vypnu a půjdu se natáhnout.
13. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo manža si málem vykroutil hlavu,jak koukal je to krásný :wink: :slight_smile: My viděli i mimčovi ouška :grinning:
autor
LENY2 opatrujte se a zítra posílám :wink: :slight_smile:
Díky. :slight_smile:
13. zář 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko :wink: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,

Janýsku, držím palečky, ať všechno dobře dopadne na kontrole a jen samé dobré zprávy.
14. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek