Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
13. zář 2009

To né tebe, ale bublinku.

leny2
13. zář 2009

Marhulinko, konečně jsem se s tebou tady sešla, furt jsme se míjeli.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Janysku-Míša to nebude 😀 A já si pořád stejně říkám,že ještě to stopro není-však u toho udělal raději otazník,abychom mu pak prý nepřišli vynadat 😀 Tak uvidíme zase na konci září,jestli nám to v poradně potvrdí 😉 🙂

LENY2 jů švestkové knedlíčky,hmmm taky mám v mražáčku od mamči 😉

leny2
13. zář 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat jak to probíhalo, myslím kontrola u dr., nejdříve ti udělal ultrazvuk a pak řekl výsledek screeningu? A pak cytologie? nebo jak to probíhalo?

marhulinka
autor
13. zář 2009

Jééé jupí ahojky živě,už jsem si říkala,jestli jsi zmizela k filmíku 🙂 Já tu teď baštím chlebík se sýrem,dneska jsem do sebe na oběd u rodičů natlačila jen misku polívky a jeden perníček 😉

leny2
13. zář 2009

Dělala jsem je podle Babicy,dávali to minulý týden, jsou jen z tvarohu a strouhanky a docela dobrý.

leny2
13. zář 2009

No to jsem nemohla zmizet, když jsem si všimla, že se tu objevuješ právě.

leny2
13. zář 2009

Ještě tam Babica minule pekl koláč se švestkama a taky výborný a rychlý. Už jsem ho dělala dvakrát.

marhulinka
autor
13. zář 2009

LENY2 víš,kdy jsi měla poslední cytologii?? Jestli jsi ji měla nějak v bližší době,tak ti ji dělat zatím nebude 😉
No hnedka jak jsme přišli,tak jsem se položila hezky na lahátko,sestrička mě připravila /zastrčila utěrku za kalhotky,abych nebyla opatlaná a mohla se pak utřít a napsala moje údaje na utz/,pak pan dr.si mě tam utemoval,jak on říkal,abych mu prý neutekla 😀 ,musela jsem mít ruce podél těla a on se na mě úplně namáčkl,aby dobře mohl jezdit po bříšku...jinak si procvičoval oči 😀 aby prý lépe viděl...a ještě říkal,že jestli to bude nějaký divoch aby ho zaostřil...naštěstí mimčo bylo v pohodě,sice sebou házelo,ale bylo to naštěstí v pohodě...Byla to jednoznačně nááááááádhera...No a sestřička zatím zadávala údaje do pc,aby to vypracoval...pan dr.jí říkal míry a jestli má mimčo všechno,i jaká je plodovka,kde to mám uložené a tak....no a sestřička hnedka od pc hlásila,že to vypadá nádherně...a pak nám říkali výsledek,všechno vytiskli a abych to nosila u sebe u průkajdy 😉 🙂
Jooo a ještě předtím když jsem byla v čekárně,tak si mě volaly sestřičky,odevzdala jsem moč a změřily mi tlak 😉 🙂

leny2
13. zář 2009

No to nesmím zapomenout moč a průkazku dárce krve, aby mi zapsali jakou mám krev do průkazky.

leny2
13. zář 2009

Cytologii mě dělal někdy začátkem roku myslím.

leny2
13. zář 2009

Už abych věděla výsledky a budu zase o kousek klidnější.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Jojo taky mi dopisovali krevní skupinu 😉
Tak to ti jí teď dělat určo nebudou /cyt./ asi buď později nebo až po porodu 😉
Jojo je pravda,že člověka to uklidní... 😉 🙂

leny2
13. zář 2009

A co dělá kazan? Ten náš je šťastný, že mě má doma, když si jdu lehnout, tak hajá se mnou, je to zlatíčko, akorát nestíhám sbírat ty jeho hračky a kousátka a kostičky po bytě, jak kdybysme měli malý dítko, všude něco. 🙂

leny2
13. zář 2009

A co nevolnosti, už tě netrápí? Já za poslední týden úplně nádhera, občas trochu, nebo mě pálí žáha večer, ale jen trochu.

leny2
13. zář 2009

Jak jsi psala, že tě tlačí bříško, když dlouho sedíš, tak to taky tak cítím, nevydržím dlouho sedět u PC.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Jojo přesně pejsan je šťastný,že jsem s ním doma a chodíme si odpolko spolu lehnout 😀 Počkej,pak budeme sbírat hračky dvojnásob...ikdyž už je oba vidím,jak si je berou navzájem 😀

Trpím spíš na žáhu....a teď poslední týden bych řekla,že na jídlo celkově nemám moc chuť,spíš se musím donutit to jídlo si dát....ale pak je to v poho....jo a taky poslední týden trpím na pobolívání hlavy...není to klasická bolest,ale taková jako když je člověk vyčuměnej a unavenej 😉 🙂

marhulinka
autor
13. zář 2009

Jojo cítím to tak od začátku,že mě bříško tlačí...takže v pá když jsme tak dlouho seděli v čekárně /já už teda poslední hodinu skoro pololežela/ to bylo děsný,jsem musela chodit alespoň se procházet na wc 😀

leny2
13. zář 2009

To tam bylo takových lidí? My jedeme až v 16.00 hod., to abych si pojistila hlídání do večera.

leny2
13. zář 2009

Včera mě zrovna taky pobolívala trochu hlava večer, tak jsem si šla lehnout a do rána dobrý.

marhulinka
autor
13. zář 2009

LENY spíš dr.nestíhali....na sále byli asi déle,než plánovali a tak pak měli ještě obídek...prostě se vše protáhlo a na tomhle utz se to neuspěchá.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Tak jdu nachystat nějakou véču a zase přijdu juknout...

leny2
13. zář 2009

Já už to chci mít za sebou, ale na druhou stranu se strašně těším na ultrazvuk, hlavně kvůli manžovi, nikdy to neviděl.

leny2
13. zář 2009

Tak se mějte krásně, pohlaď za mě bublinku, já už to asi vypnu a půjdu se natáhnout.

marhulinka
autor
13. zář 2009

Jo manža si málem vykroutil hlavu,jak koukal je to krásný 😉 🙂 My viděli i mimčovi ouška 😀

marhulinka
autor
13. zář 2009

LENY2 opatrujte se a zítra posílám 😉 🙂

leny2
13. zář 2009

Díky. 🙂

janysek70
13. zář 2009

Marhulinko 😉 😵

marhulinka
autor
13. zář 2009

Janysku 😵 🤐

leny2
14. zář 2009

Dobré ráno všem,

Janýsku, držím palečky, ať všechno dobře dopadne na kontrole a jen samé dobré zprávy.