• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Leny, my to zamražujeme a pak jen rozmrazíme a nalejeme :grinning: :wink:
15. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se zrovinka prospinkala,manžílek mě budí když přijede z prácičky...šli se venčit,tak půjdu připravit mu taky baštu :slight_smile:

Já taky potřebuji zastřihnout nějak vlásky,nechala jsem je teď růst a tak spíš nějak sestříhat...ale nejsou jakci lidi :grinning: a mě se ke kadeřnici nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím ukecat mamču :wink: :slight_smile:

Jéééé tak já asi něco víííím....LENY2 že ty budeš mít holčičku :sweat_smile: :wink: :zipper_mouth:

JANYSKU :grinning: :grinning: :grinning: to je moc práce :grinning:
15. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Čoko písala, že byla v Arletě dnes a na UTZ je objednaná na 30.9., takže tu ještě pár dní pobude......
15. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme s čoko pokecaly po telefonu..... Marhulinko nebo Leny, ptala se jak je to s krví. Dnes ji brali krev a neřekli jí nic, že si má zavolat a tak myslela, že musí čekat až do toho 30.9. Kdy jste si po odběru volaly?
15. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JANYSKU já krev branou neměla...mě dělali testík tam :wink: a pak za 14dní rovnou utz :wink:
15. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany- a brali jí krev kvůli hcg?? Jestli ano, tak to moc neporadím, mně jen po hodce na poliklinice řekli, jste těhu, ale to jsem si platila sama. Holky budou vědět víc :wink: Ale stejně jsem si myslela, že výledky z krve řeknou v ten samý den :slight_smile:
marhul- manža tě stříhá???? To od mého vypadala jak oškubané kuře :grinning:
leny- máš nějaké fotky s dlouhýma vláskama, my tady rády radíme, rozpošli nám je :wink:
Byla jsem u nové kadeřnice a jsem celkem spokojená, paní si s melírkama celkem vyhrála. Až vyfotím nějaké foto, tak pošlu, ale musím se nafotit tak, aby nebyl tolik vidět můj opuchlý ksicht :grinning:
Joo a řízení dnes dopadlo na 1- ( jednou mi to chcípllo na parkovišti :grinning: )
15. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co mám dělat? Nejde mi sundat zásnubák (snubák už je dole) Mydlila jsem o 106, ale prsty mám tak nateklý, že to přes ně nedostanu ani náhodou. Proč vůbec musí být šperky při operaci dole??? Doufám, že mi v porodce neuříznou prst :grinning: :unamused:
15. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENY16 :grinning: :grinning: stříhá mě mamča...od manži bych vypadala-leda tak na lebkounku do hola :wink:
Jsi šikulka...no vidíš,ani žádnou nálepku nepotřebuješ...to se krásně vychytá a chcípá to i profíkům :wink: :slight_smile:
No ještě bych zkusila prstík zmrazit ledem,mě to jednou pomohlo...jinak nevím...jinak ti prstík ufiknou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nééééé dělám si legraci...
15. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo tak mamča, to už zní lépe :grinning: :grinning: :grinning: Ale od mojí mamči by to asi vypadalo stejně :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě vždy stříhají buď jedna nebo druhá mamča...ke kadeřnici chodím straaaašlivě nerada...jen když chci nějakou rapidní změnu :wink:
15. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím, na co čoko brali jinak krev...?????
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli jí nedělali testík,tak vzali krvičku,ale určo si tam má volat...ať zítra cinkne :slight_smile: :wink:
15. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá, písnu jí to.....
Sep se prý už stěhuje
15. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě brali krev v tom listopadu když jsem byla těhu, protože jsem chtěla, jinak ji neberou, to se divím, že jí Čoko braly, jedině že by si taky o to řekla. A výsledky jsou ten den odpoledne kolem 15 hod.
15. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, proč si myslíš, že to bude holčička? Já si to teda myslím taky.
15. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No podle tvých chutí :grinning: švestkové knedlíky,koláč,krupicová kaše :sweat_smile:
15. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem i taková šeredná, no spíš šerednější než dřív ve ksichtíku, to se říká, když to má být holka, že ubírá na kráse, ne?
15. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
K véče jsem udělala bramborovou kašičku a kuřecí gordon blue (ten jsem jenom osmažila, ten jsem koupila mražený od Nowaca) a byla to rychlovka a mňamka. Pak jsme šli na procházku a teď si půjdu dát k telce broskvičku s čokoládou, to jsou chutě, co?
15. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, pošlu ti fotku jak jsem vypadala s dlouhými vlasy, ale musím to nějak nafotit, to jsou ještě normální fotky ne z digitálu.
15. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No říká se to....ale já myslím,že to moc pravda není...no u všech těhulek :grinning:
Mňaaaaaaaam gordon blue bych si dala a s kašičkou...tos mohla říct,bych přijela :sweat_smile:
Čokoládu?? No to je jasný!!! :wink: :wink:
15. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vědmy se sešly :grinning:
15. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ho včera viděla u nás v Konzumu v mražáku za 74,- Kč tam byly 4 řízky a fakt dobrý. :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně Janýsku. :dizzy_face:
15. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máte mražák plný Janýsku? :grinning:
15. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Janysku jen řekni,to jsou jasné chutě :grinning:

Leny to víš,za chvíli to budou dávat k sousedům :grinning:
15. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu za chvíli muset vyhodit ven houby :wink:
15. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chutě dobrý, ale nesázela bych na ně, já je mám taky a to nejsu ani těhule :wink:
15. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám poslala mojí fotku s dlouhýma vlasama, jak si přála Leny.
15. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mě chutě asi nejspíš teda sedí :wink:
15. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už tu zvonil pošťák :wink: ....
Jak takhle jste všichni tři Leny u sebe, tak má malej opravdu od každého něco.
Dlouhé vlasy taky dobré, mně se líbíš více v těch rozježených promelírovaných, jsi taková víc šmrncovní. A taky jsou nyní více praktické krátké, kdyby ti začaly po porodu padat.
15. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek