Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
15. zář 2009

Leny, my to zamražujeme a pak jen rozmrazíme a nalejeme 😀 😉

marhulinka
autor
15. zář 2009

Já se zrovinka prospinkala,manžílek mě budí když přijede z prácičky...šli se venčit,tak půjdu připravit mu taky baštu 🙂

Já taky potřebuji zastřihnout nějak vlásky,nechala jsem je teď růst a tak spíš nějak sestříhat...ale nejsou jakci lidi 😀 a mě se ke kadeřnici nechce 😝 Musím ukecat mamču 😉 🙂

Jéééé tak já asi něco víííím....LENY2 že ty budeš mít holčičku 😅 😉 🤐

JANYSKU 😀 😀 😀 to je moc práce 😀

janysek70
15. zář 2009

Tak Čoko písala, že byla v Arletě dnes a na UTZ je objednaná na 30.9., takže tu ještě pár dní pobude......

janysek70
15. zář 2009

Tak jsme s čoko pokecaly po telefonu..... Marhulinko nebo Leny, ptala se jak je to s krví. Dnes ji brali krev a neřekli jí nic, že si má zavolat a tak myslela, že musí čekat až do toho 30.9. Kdy jste si po odběru volaly?

marhulinka
autor
15. zář 2009

JANYSKU já krev branou neměla...mě dělali testík tam 😉 a pak za 14dní rovnou utz 😉

leny16
15. zář 2009

jany- a brali jí krev kvůli hcg?? Jestli ano, tak to moc neporadím, mně jen po hodce na poliklinice řekli, jste těhu, ale to jsem si platila sama. Holky budou vědět víc 😉 Ale stejně jsem si myslela, že výledky z krve řeknou v ten samý den 🙂
marhul- manža tě stříhá???? To od mého vypadala jak oškubané kuře 😀
leny- máš nějaké fotky s dlouhýma vláskama, my tady rády radíme, rozpošli nám je 😉
Byla jsem u nové kadeřnice a jsem celkem spokojená, paní si s melírkama celkem vyhrála. Až vyfotím nějaké foto, tak pošlu, ale musím se nafotit tak, aby nebyl tolik vidět můj opuchlý ksicht 😀
Joo a řízení dnes dopadlo na 1- ( jednou mi to chcípllo na parkovišti 😀 )

leny16
15. zář 2009

Holky, co mám dělat? Nejde mi sundat zásnubák (snubák už je dole) Mydlila jsem o 106, ale prsty mám tak nateklý, že to přes ně nedostanu ani náhodou. Proč vůbec musí být šperky při operaci dole??? Doufám, že mi v porodce neuříznou prst 😀 😒

marhulinka
autor
15. zář 2009

LENY16 😀 😀 stříhá mě mamča...od manži bych vypadala-leda tak na lebkounku do hola 😉
Jsi šikulka...no vidíš,ani žádnou nálepku nepotřebuješ...to se krásně vychytá a chcípá to i profíkům 😉 🙂
No ještě bych zkusila prstík zmrazit ledem,mě to jednou pomohlo...jinak nevím...jinak ti prstík ufiknou 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Nééééé dělám si legraci...

leny16
15. zář 2009

jooo tak mamča, to už zní lépe 😀 😀 😀 Ale od mojí mamči by to asi vypadalo stejně 😀 😀

marhulinka
autor
15. zář 2009

Mě vždy stříhají buď jedna nebo druhá mamča...ke kadeřnici chodím straaaašlivě nerada...jen když chci nějakou rapidní změnu 😉

janysek70
15. zář 2009

Tak nevím, na co čoko brali jinak krev...?????

marhulinka
autor
15. zář 2009

Jestli jí nedělali testík,tak vzali krvičku,ale určo si tam má volat...ať zítra cinkne 🙂 😉

janysek70
15. zář 2009

Dobrá, písnu jí to.....
Sep se prý už stěhuje

leny2
15. zář 2009

Mě brali krev v tom listopadu když jsem byla těhu, protože jsem chtěla, jinak ji neberou, to se divím, že jí Čoko braly, jedině že by si taky o to řekla. A výsledky jsou ten den odpoledne kolem 15 hod.

leny2
15. zář 2009

Marhulinko, proč si myslíš, že to bude holčička? Já si to teda myslím taky.

marhulinka
autor
15. zář 2009

No podle tvých chutí 😀 švestkové knedlíky,koláč,krupicová kaše 😅

leny2
15. zář 2009

Jsem i taková šeredná, no spíš šerednější než dřív ve ksichtíku, to se říká, když to má být holka, že ubírá na kráse, ne?

leny2
15. zář 2009

K véče jsem udělala bramborovou kašičku a kuřecí gordon blue (ten jsem jenom osmažila, ten jsem koupila mražený od Nowaca) a byla to rychlovka a mňamka. Pak jsme šli na procházku a teď si půjdu dát k telce broskvičku s čokoládou, to jsou chutě, co?

leny2
15. zář 2009

Leny, pošlu ti fotku jak jsem vypadala s dlouhými vlasy, ale musím to nějak nafotit, to jsou ještě normální fotky ne z digitálu.

marhulinka
autor
15. zář 2009

No říká se to....ale já myslím,že to moc pravda není...no u všech těhulek 😀
Mňaaaaaaaam gordon blue bych si dala a s kašičkou...tos mohla říct,bych přijela 😅
Čokoládu?? No to je jasný!!! 😉 😉

janysek70
15. zář 2009

Vědmy se sešly 😀

leny2
15. zář 2009

Jsem ho včera viděla u nás v Konzumu v mražáku za 74,- Kč tam byly 4 řízky a fakt dobrý. 🙂

leny2
15. zář 2009

No jasně Janýsku. 😵

leny2
15. zář 2009

Už máte mražák plný Janýsku? 😀

marhulinka
autor
15. zář 2009

No Janysku jen řekni,to jsou jasné chutě 😀

Leny to víš,za chvíli to budou dávat k sousedům 😀

janysek70
15. zář 2009

Asi budu za chvíli muset vyhodit ven houby 😉

janysek70
15. zář 2009

Chutě dobrý, ale nesázela bych na ně, já je mám taky a to nejsu ani těhule 😉

leny2
15. zář 2009

Tak jsem vám poslala mojí fotku s dlouhýma vlasama, jak si přála Leny.

marhulinka
autor
15. zář 2009

U mě chutě asi nejspíš teda sedí 😉

janysek70
15. zář 2009

Jo už tu zvonil pošťák 😉 ....
Jak takhle jste všichni tři Leny u sebe, tak má malej opravdu od každého něco.
Dlouhé vlasy taky dobré, mně se líbíš více v těch rozježených promelírovaných, jsi taková víc šmrncovní. A taky jsou nyní více praktické krátké, kdyby ti začaly po porodu padat.