Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
17. zář 2009

Uhlicku X-lander má taky nafukovačky 😉

leny2
17. zář 2009

Ahoj holky,
tak já mám dneska nabytý den, ráno jsem vezla babičku k doktorovi, pak přijel druhý děda na návštěvu, za chvíli jedu pro prcka do školy a pak přijede další kámoška na návštěvu a pak na třídní schůzku do školy, tak nějak nestíhám.

leny2
17. zář 2009

Venysku, jsou tam duchové, tak přeji ať pěkně sílí. 😉

leny2
17. zář 2009

Uhlicku, krásný fotečky z 3D, nejhezčí jak tam zívá. 🙂

pechina
17. zář 2009

ahoj leny2, už jsme si psaly v pondělí jedu k léčiteli. chtěla jsem se zeptat dodržovala jsi tu stravu dle krevní skupiny

leny16
17. zář 2009

Ahojda 🙂
tak jsem konečně doma z poradny, vše je ok, až na to, že se nic nechystá 😒 Až půjdu na ko příští týden, tak mu řeknu, at mi udělá hamiltna, snad to přežiju 😀
venysku- jojo, duchy tam vidím, ted ti přeju,at jsou z nich pořádné dálnice 🙂
marhul- ke konci těhu se ti stejně bude blbě spát na zádech, docela to bolí, tak tě to stejně donutí si vyměnit polohu spaní. Mně už se ted celkově zle spí, už se nemůžu dočkat, až si lehnu na břiho a taky až se pořádně celá po ránu protáhnu (ted to nejde 😠) Kočárky máš vybrané pěkné 😉 Já jsem chtěla každý měs. jiný kočík 😀
leny- to je dobře, že jsi tak busy, alespon ti to do další ko uteče 🙂
jany- už se ti tvé magické datum blíží. Za pár máš mimísky u sebe. Kolik máš mražáčků? 2?

leny16
17. zář 2009

uhlíčku- moc pěkné fotečky 🙂 Ty křeče ti nezávidím 😒 Pij i min. vodu Magnesia 😉 Ke konci by tě to mělo přejít, já už mám ted od nich pokoj 🙂 Ale vím, je to hnus 😠 😠

janysek70
17. zář 2009

JJ Leny, poslední 2 bojovníky, ale vím odposledka, že to byli ti nejlepší, než je zamrazili, byli ve vývoji o malinko vepředu než ty předchozí 😵 😵
Nevolala jsi čoko?
Mně volala ráno Věrka, čeká ji kontrola a kolem 1. to má dostat a pak jde na KET....

A mně se totálně posrala krční páteř, nemůžu ani sedět...., dojím jídlo a jdu se natáhnout

marhulinka
autor
17. zář 2009

LENY16 tak ještě chvilku si Vanesska pobude no a třeba příští týden už bude na světě 😉 🙂

JANYSKU-hezky odpočívej...já byla teď na prochajdě s pejsanem,naložila jsem na zítra masíčko a jdu si teď uvařit čajík a zalezu k nějakému dvd na gaučík 😉 Ať tě to brzičko přejde...já od úplného začátku mám bolavá záda,spíš to jde až ke kostrči...takže fakt chuťovčička 😉 Někdy z postele vstávám jako stoletá bába 😀

leny16
17. zář 2009

určitě budou bojovníčci ti nej 😵 😵 😵 podívej na coko, jen 1 byl dobrý a chytnul se 🙂
Cokoušovi jsem nevolala, možná zítra.
Věrce budu držet palečky, at už se taky drobečka dočká 🙂
S páteří ti neporadím, nikdy jsem s tím problémy neměla.... 😠 Nemáš nějaký stres, nebo něco nevyřešeného?
Z toho také bývají pořádné bolístky 😔

leny16
17. zář 2009

marhul- kostrč tě bolí, protože se ti uvnitř vše pomalu roztahuje a připravuje na průchod mimi 😉

marhulinka
autor
17. zář 2009

LENY16 no mě to začalo už při stimulce...nějak jsem si to přeležela a teď to cítím pořád...ikdyž doufám,že teď už je to jen od mimi 😉 🙂 A ukrutně mě bolí kyčle...někdy když déle chodím,tak pak druhý den to vypadá,jako když jsem měla den předtím nohy do praku 😀 😀
Jééé a chtěla jsem se tě taky zeptat,ty jsi se v porodce registrovala??

leny16
17. zář 2009

U nás v Pcích se nemusí registrovat, berou všechny 🙂

leny16
17. zář 2009

Myslela jsem si, že v HK také ne

marhulinka
autor
17. zář 2009

😉 🙂 tak to je dobře.... 🙂

leny16
17. zář 2009

Ty se chystáš k nám do Pardubic??

marhulinka
autor
17. zář 2009

No snad v HK také ne...budu to vědět příští týden....ale doufám,že teda nee 😉 🙂
Známý se totiž registrovali ač nemuseli,aby měli jistotu...tak právě nevím,jak to je 😀

marhulinka
autor
17. zář 2009

Néé já chci rodit v HK-mám totiž nemocnici za rohem 😀 😀 😀

marhulinka
autor
17. zář 2009

Tak jdu dělat čajík a zalezu k dvd...odpolko mi přijede kamarádka co jede z Brna z Caru a jdeme na papu 😀

leny16
17. zář 2009

U nás v nemocnici se ted do pátku maluje a všechny odesílají do HK nebo směr Chrudim.
Já jdu také něco dělat 😀
Janysku- pěkně odpočível a kdyby se ti to zhoršilo, tak jed raději na pohotovost at něco píchnou 🙂

leny16
17. zář 2009

jooo a Vaness má cca 3 kilča, takže se mi bude tlačit jedna radost 😅 😅

leny2
17. zář 2009

Leny, to jsou dobré zprávy a 3 kg to je akorát. 🙂 Tak musíš do soboty vydržet a půjdeš do hezky vymalovaného.

Pechinko, snažila jsem se to dodržovat, občas jsem něco snědla, ale tomu se neubráníš, to bys nemohla pomalu nic jíst. Vynechala jsem mléko, banány, rajčata atd., to nejvíc co nemám. Tak držím pěstičky, aby se i vám zadařilo po návštěvě pana léčitele.

Janýsku, vyřiď Věrce, že jí budem držet palečky, tak to budete mít holky po sobě.

leny2
17. zář 2009

Kámoška mi psala, že nedorazí, že nestíhá, takže máme aspoň čas napsat úkoly než půjdu do školy na schůzku.

leny2
17. zář 2009

Marhulinko, záda to je svinstvo, ještě že nemusíš sedět v práci a uděláš si pohodlí doma jak ti to vyhovuje.

leny2
17. zář 2009

Našla jsem si v bazaru na koníkovi těhu kalhoty, prodávala je holčina kousek od nás, tak jsem se s ní spojila a včera měla cestu kolem nás, tak mi je i dovezla, sedí pěkně, přes bříško mám ještě háfo místa, ale to doroste. Tak mám první těhu oblečení.

leny2
17. zář 2009

Tak jsem nějaká uondaná, tady nikdo, tak si jdu hajnout k telce. Pápá

marhulinka
autor
18. zář 2009

Krásné páteční ráno všem...to to letí,co??

marhulinka
autor
18. zář 2009

Já už učesala pejsana,je i vykoupaný a za chvíli razíme ke kadeřnici 😀 To zase bude sameťovoučký ňuchlíneček 😉 Dávám poslední letos celosestřih....pak už mu budu stříhat jen pacinky a občas skákneme na hlavinku...tělíčko necháme narůst,aby mu nebyla zimička 😉

LENY16 3kg jsou super!!! To bude krásná panenka 😉

LENY2 já už si těhukalhoty objednala a v pondělí mi dorazí 😉 🙂 Tak už se taky těším,včera jsme byli večer v restauračce a musím si rozepínat rifle 😀

leny16
18. zář 2009

ahojda 🙂
těhu oblečení je nutnost, já těhu ted prošmadala v teplákách a 1 těhu kalhotech+ samý volný trika.
Holky oblékáte svoje pejsky na zimu? Musí jim být strašná zimička 😒

leny16
18. zář 2009

Holky dnes jsem poslem dobrých zpráv 😀
čokoušek ted volala do A. a má hcg 1150 😀 😀 😀 😵 😵
30.9 jde na utz 😵 😵 😵
Janýskůůůůů už jsi na cestě?? Pak poreferuj 😵