• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Jé, další jorkšírek, tak to jsme tady tři. Tomu našemu bude na začátku října 9 měsíců. Manža byl taky se mnou, taky na něho působil energií a ještě mu rozhýbal krční páteř, kterou má zatuhlou už delší dobu.
18. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ten můj chce taky něco ze zádama jakpak dlouho jste tam u něj byli :slight_smile:
18. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Byli jsme u něho společně a na každém strávil asi půl hodinky.
18. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jo děkuji moc za info, zase jsem o něco chytřejší :slight_smile: :slight_smile: díky tobě :grinning:
18. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemáš zač, měj se hezky.
18. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčičky
Leny16 ty jsi ještě celá tak to koukám Čokouškovi že moooooooooc gratuluji :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenýsku myslíš že mě se to taky povede jestli mezi vás patřím když to tu zanedbávám s docházkou ?
18. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: lenýsku16 aspoň budeš při porodu krásná a Vanesce se budeš aspoň moc líbyt.

Janýsku moc ti držím pěstičky a myslím na tebe aby to bylo ok . :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se sem moc o odpolední nedostanu jedině takhle večer ,tak aby jste si nemysleli že sem už nechodím .
Já už jsem taky začla s pícháníčkem.Vím že vám to Janýsek už říkal ,ale musím jí trošku poopravit nemám krátký protokol ,ale delší a UTZ jedu ve čtvrtek na 10:45 tak doufám že až tam pojedu tak ta silnice už bude dodělaná v Týništi nad Orlicí.Nevíte někdo jak dlouho to tam mají dělat? Já aby jsem věděla jak dlouho mám dopředu jed tědď jsem tam měla být v 9 tak jsem v 7 jela a ani náhodou jsem to nestihla přijela jsem tam v 9:45 skoro o hodibku později ,ale divila jsem se bylo to v pohodě. :wink:
Tak se tu mějte krásně já dopiju kontryhelový čaj a jdu hají ránojedeme na nákup tak pa pááá a zítra sem dorazím slibuji :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holčičky raní ptáče dál doskáče :slight_smile:
Tady je krásně a mijedeme dělat k rodičům střechu tak nám držte pěsti ať nám to počásko vydrží :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj blazenkaa :slight_smile:
všechny holčiny tu budou těhu co by dup :sweat_smile:
S tou cestou do A. ti neporadím, spíš asi leny2, nebo marhul, ty tam před nedávnem byly. Tak papa a přeju štěstíčko :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak máme janýska :confused: :confused: ?
Už včera jsem ji tu večer vyhlížela :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky při sobotě :wink:
Tak jsem cestu do Phy popsala vedle holkám, tak sem ten popis kopíruji, abych to nepsala duplicitně...

Teď už se tomu směji, ale říkám si , že jestli mi se jednou toho mimi dočkáme, tak to bude hodně vymodlené
Cesta do Prahy O.K., jela jsem v předstihu, tak jsem si ještě dala na kraji Prahy u pumpy kafíčko a v CAR jsem pak ještě asi 3/4 hodiny čekala.... K tomu později.....

No a vyjela jsem od Pronatalu a asi po 1/2 km koukám, že ručička u teploměru letí nahoru, tak jsem honem zahla do postranní uličky a už jsem vařila a voda lítala ven.... Tak jsem čekala, až to drobek schladne, dolila jsem celou minerálku a kus popojela na rovinu, tam jsem zazvonila a poprosila o vodu a pán mi ujišťoval, že dojedu!!!
Tak jsem pokračovala a po dvou křižovatkách znovu, tak jsem tam honem hodila myšku a rychle jsem šustila k pumpě. Tam jsem poprosila nějakého mladíka, co tam umýval okna, tak mi tam lil vodu a hledal závadu. V otáčkách to bylo v poho, ale jak se dala noha z plynu, tak vařilo. Bylo to těsně před nájezdem na dálnici, ještě že tak!! Tak jsem volala Michalovi, ten vzal od bráchy odtahovku a jel pro mě. Zřejmě odešel termostat a mohla bych uvařit motor. Tak jsem si tam kousek do hospůdky šla na jídlo, kavčo a koukala jsem na tenis. Pak nás naložil a jeli jsme dom.... Teď to jel na dílnu opravit. Ještě že se to nestalo cestou tam, že jsem dojela alespoň do CAR......
19. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
KET je naplánován až na středu, což mi štve, jsem si vzala dovču a myslela, že nejpozději v úterý....
19. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Janýsku, to jsi teda měla zážitek, ale udělala jsi to dobře, někdo třeba valí a valí a upeče motor, to je pak horší. Tak na středu budem držet palečky.

Blazenko, já jezdím do Kostelce z druhé strany, tak ti neporadím, ale ty bys mě mohla říct co kde opravují, v pondělí jedu do HK, tak abych se tomu případně vyhnula, jestli to půjde. Je to zavřené celé? Nebo jenom jeden pruh? A jak ti jde pícháníčko? Co si pícháš?

Leny, stále ještě v kupě? Vanesska počká na pátek, to bude její den.

A kdepak máme ostatní? Asi někde víkendují, venku hlásí hezké počasí. Já mám vypráno, teď jdu udělat sekanou a kašičku a nevím co odpol.,zatím nemáme žádné plány.
19. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky vsem preji krasny slunecny vikend,ja mam uz uvareno,delala jsem testoviny se syrovou omackou a po obede razime s mladym se podivat do Mladejova na masinky a muzea.
Janysku mi jsme takhle jednou varili,kdyz jsme jeli kamaradce na svatbu,museli jsme se vratit a pujcit si auto od dedy,tak ve stredu ti budem drzet palecky.
19. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda kočky :slight_smile:
tak to jsi šikula, že jsi vše takhle hezky zvládla, to já bych tedy palšila :confused: Jak píšeš, hlavně, že se ti to nestalo cestou tam.
Také mmám kočky vypráno a dnes pro změnu drbu dlažbu (spáry) v kuchyni. Vždy 4 kachle a 5 min. přestávka :grinning: :grinning: Jsem jak 80 letá :grinning: :grinning:
Také přeji krásný den :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny2 já jsem tam jela myslím.Před hradcem bouračka nákladák chtěl předjíždět autobus a napral to do autobusu ,ale prý snad jen 2 zraněný ze 70 tak to dopadlo docela v pohodě tam jsem čekala asi 45 minut
V úterý měly celou silnici vyfrézovanou směr z HR to bylo asi tak myslím v Týništi nad orlicí asi 2 km pak asi 10-15m v poho a zase další asi 1 km vyfrézováno no byl to děs když se ta kolona rozjede tak zezadu tě předjíždějí kamiony jsou na pěst.Čekala jsem tam asi půl hodiny ,ale na zpáteK to bylo už v pohodě asi jen 10 minut pospíchala jsem do práce . :slight_smile:
:slight_smile: :- :slight_smile: ) ta :slight_smile: k pak až tam pojedeš tak dej vědět já musím do A. večtvrtek okolo 11 hodiny.

Pícháníčko mi jde docela v pohodě mám Gonal v tom peru a ještě ani jedna modřinka musím se pochválit jsem šikulka minule mi to takhle nešlo byla jem samá modřina a od pondělka si píchám ještě Cetrotid a to je klasická injekce ale v menším provedení tak to jsem na to zvědavá břicho mě bolí trošičku ,ale nejvíce když jdu na wc to jsou skoro křeče a to že tam chodím docela často.
To jedeš s tou šťítnou žlázou ?
:slight_smile:
Janýsku tak ve středu na tebe budu myslet a držet ti pěstičky ať to dobře dopadne. Kolik mimísek budeš mít?

Lenysku koukám ty se snažíš ještě všechno honem na rychlo dodělat co ? Nebo to děláš proto aby se Vanesce chtělo rychleven,
:slight_smile: :slight_smile:
:slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásný den :slight_smile:

Blaži mi tudyma nejezdíme,tak neporadím :frowning2:

Janysku od středy budu mačkat pěstičky :wink: :slight_smile:

LENY2 copak budeš dělat v HK :sweat_smile:

LENY16 tys ještě celá? :grinning: Já mám doma taky spáry...tak přijeď :grinning:

Všem krásný zbytek dne...my dneska dopolko šmajdali po obchodech :wink: Pak jsme jeli domů vyvenčit pejsana a jeli za tetou a pak k rodičům na chaloupku na obídek a nazpátek jsme se stavili u druhých rodičů a teď dorazili z venčení Kazana :grinning:
Jdu nachystat véču a bude už jen odpočinek,páč jsme ušmajdaný a příjemně unavený :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Blaženko, já to napsala správně, máš krátký protokol, dlouhý je ouplně jiný, já měla taky krátký s gonalem a cetrotide..... A mražáčky tam mám dva a věřím jim, že zdárně zvládnou rozmrazení a půjdou ke mně :dizzy_face:

Ahoj výletnice Broskvičko :dizzy_face:
19. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:dizzy_face: hoj hoj...manžílkovi jsem udělala véču a sama požírám zmrzlinku...měla jsem na ni straašlivou chuť,tak jsme se stavili koupit :grinning: a jsem navečeřená :sweat_smile:

Janysku tak už se na prďolky těšíš viď??
19. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš, že těším, najednou se nemůžu dočkat :dizzy_face:

Já mám v plánu u telky tu Míša zmrzlinu ve vaničce - tvaroh, čokoláda :wink:
19. zář 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky musím vám říct něco na pobavení :grinning: Manža teď pořád něco čte ohledně těhu a tak a vždycky za mnou s něčím přijde!! On je normálně jak chodící encyklopedie...každý týden mi říká co je nového u mimča a u mě :wink: no sranda...Nejlepší bylo,jak přišel ze záchodu,v ruce chytrou knížku a říká: víš,že ti teď stoupá děloha a teď jí máš jako pomeranč a pak ji budeš mít jako vodní meloun?? To je teda něco!!
Já myslela,že se z něj počůrám :grinning: :grinning: :grinning: Je z toho celý poprděný ale miloučce a nejradši by nám už všechno koupil...dneska už už jsem ho táhla od hračky co hraje ukolébavky,chtěl to prostě koupit - no beztak by si to teď pouštěl aby se mu lépe usínalo...je to roztomilý a je fakt,že mi to těhu krásně zpříjemňuje...se pořád směju a usmívám a taky je krásný jak si mě opečovává - tak bych snad nejradši byla těhu dva roky jako slonice :grinning: hladí bříško a povídá na mimčo :wink: :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tyyyyyyyyyjo celou vaničku...já ji taky chtěla,ale neměli :angry: :angry: :angry: tak jsem se spokojila s dvěma trubičkama :sweat_smile: ještě mám jednu,pak se budu muset vrhnout na tu manželovu :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se o nanuka rozdělím, to nesežeru sama :sweat_smile:
A ty koukej nechat trubičku v klidu!!! :grinning:
19. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčičky jste tu ještě některá
19. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
To jak popisuješ manžu, tak zažíváme se sousedem už hodně dlouho a nejvíc, když se Verunka narodila. Vždy přišel ven na kafíčko a taky "v chytré knížce psali" a taky ji má na záchodě :grinning: . Teď už bude Verunce 1/2 roku a tak už to tak nežere, ale užili jsme si mockrát srandu a bylo to opravdu moc roztomilý od chlapa....
19. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar "píchací" Blaženko :wink:
19. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
zdarek čekací a vařící Janýsku koukala jsem jak jsi hravě zvládla cestu domu z CARU to tě obdivuju
19. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já tu taky jsem Blaži :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek